HM CARBON MAST 2022

Skutečné mistrovské dílo kompozitního řemesla a designu, karbonový stožár F-ONE, byl navržen tak, aby změnil váš zážitek z foilingu díky výraznému zlepšení klouzavosti a dramatickému snížení hmotnosti v kombinaci s působivou tuhostí. Cílem konstrukce bylo zvýšit vzrušení z foilingu a my věříme, že foiling je vždy lepší, když váš foil lépe klouže, když se vám lépe řídí a když lépe reaguje na vaše požadavky, a to i při nejvyšších rychlostech. To je to, co zažijete při použití karbonového stěžně F-ONE na vaší stávající nebo nové fólii F-ONE.

  • Tužší pocit
  • Přímé spojení
  • Okamžitá zpětná vazba
  • Vysoký výkon

Délka: 75 cm / 85 cm / 95 cm / 105 cm
Kord : 12 cm
Tloušťka profilu : 1,45 cm
Hmotnost : 1,43 kg / 1,55 kg / 1,66 kg / 1,80 kg

 

Poskládej si jakýkoliv set WING - FOIL - BOARD a napiš do poznámky WINGSET15 a my ti na něj dáme 15% slevu! Platí na nezlevněné produkty, které budou zlevněny individuálně.

velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
–34 % 20 090 Kč
Kategorie: FOIL
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
carbon mast hm 650x650
ZDARMAZDARMA –34 %

Product video

Popis

Karbonový stožár F-ONE je k dispozici v délkách 75 cm, 85 cm, 95 cm a 105 cm a je připraven pro všechny disciplíny: surf, wing, kite, SUP. Nahoře je vybaven deskou se 4 šrouby (rozteč otvorů: 160 x 90 mm) a dole integrovanou patkou stožáru Titan. Lze jej připojit prakticky ke všem prknům na trhu, která jsou vybavena systémem twin track, a lze na něj připojit všechna křídla a trupy, které jsou vybaveny připojovacím slotem TITAN. (carbon hydrofoily F-one)

Všechny součásti jsou spolu lisovány nebo lepeny v továrně, aby byla zajištěna co nejlepší tuhost v celém rozsahu. Stěžeň se proto dodává jako jednodílný objekt, postavený z uhlíkového prepregu s dutou strukturou, který se lisuje a vytvrzuje v jednom záběru. Četné vrstvy uhlíku jsou laminovány jedna po druhé podle našich náročných požadavků na hmotnost a orientaci vláken, aby bylo dosaženo potřebné tuhosti v ohybu i krutu, která umožňuje plnou kontrolu za všech situací a při vysokých rychlostech.

Karbonový stěžeň je vynikajícím kouskem výbavy. Podle nás musí skvěle vypadat a poskytovat vynikající a bezchybné chování na vodě. Toho jsme dosáhli u karbonového stěžně F-ONE.

Karbonové stěžně F-ONE jsou nyní k dispozici s vysokomodulovým karbonem HM, který zvyšuje laťku, pokud jde o výkony a ovládání. Procento vysokomodulových vláken bylo pečlivě upraveno tak, aby bylo dosaženo nejlepší tuhosti v ohybu a krutu při zachování dostatečného komfortu pro každý druh tréninku.

 

HM


Hustě modulované karbonové vlákna použité v našem stěžni je 1,5x tužší než běžné uhlíkové vlákno používané v jiných konstrukcích.
Procentuální podíl vysokomodulového vlákna byl pečlivě upraven tak, aby bylo dosaženo co nejlepší tuhosti v ohybu i krutu při zachování dostatečného komfortu pro jakoukoliv disciplínu.

3D view

Zpět do obchodu