Jak nakupovat

 

Nákup zboží

 

Nabízíme velké množství produktů pro kiteboarding, SUP, surf, foiling a příslušentsví pro všechny tyto vodní sporty. Snažíme se držet základní produkty skladem, ale nabízíme veškeré produkty na dotaz. Produkty na dotaz jsme schopni v rychlém čase doručit kamkoliv v ČR/SK, pokud máte o takový produkt zájem neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@fkite.cz nebo na tel +420 776 625 029. Zjistíme dostupnost u dodavatele (Francie) a nabídneme možný termín doručení. 

Nabízíme hned několik možností doručení po ČR (SK se budeme věnovat v samostatné kapitole). Zboží je možné vyzvednout - osobní odběr v sídle firmy, případně na Nových Mlýnech, nebo v Brně a to pouze po domluvě! Dále je možné využít některou z kurýrních služeb - Zásilkovna pro menší balíky do 10kg, Česká pošta do 10kg  nebo GLS pro nadměrné zásilky do 40kg. Maximální cena dobírky je 20 000kč! V případě překročení z některých těchto limitů, vám možnost v eshopu nebude zobrazena.

 

 

Nákup na Slovensko

 

na Slovensko je možné využít některou z kurýrních služeb - Zásilkovna pro menší balíky do 10kg, nebo GLS pro nadměrné zásilky do 40kg. Maximální cena dobírky je 20 000kč (700EUR)! V případě překročení z některých těchto limitů, vám možnost v eshopu nebude zobrazena.

Dobírka bude přepočítána dopravcem na EUR, dle aktuálního kurzu banky přepravce, tzn. je nutné počítat s kurzem deviza NÁKUP

V případě volby platby převodem, které se nevyhnete nad 20 000 kč, je nutné zaslat peníze v CZK na účet uvedený na faktuře či objednávce. Poplatky za převod platí kupující. V případě zájmu je možné zaslat platbu i EUR, a to v kurzu deviza NÁKUP Fio banky v den převodu. Před tímto postupem nás raději kontaktujte abychom se předem domluvili na částce v EUR.

 

 

 

 Věrnostní slevy

 

Věrným zákazníkům nabízíme slevu na zakoupené zboží značek F-one a Manera. Sleva je odečtena z konečné ceny s DPH a počítá se z posledních 18 měsíců.

 

sleva

 

Slevy se nevztahují na zboží v akci!

 

Postup pro získání věrnostní slevy


1. zaregistruj se na našem eshopu (panáček v pravém horním rohu)

2. nakup alespoň za 15 000 kč

3. po přihlášení do eshopu uvidíš již zlevněné ceny

4. aktuální slevu vč. objednávek a dokladů, můžeš sledovat v klientském centru (panáček v pravém horním rohu)

 V případě jakýchkoliv problémů či dotazů ohledně slev a přihlášení nás neváhej kontaktovat na info@fkite.cz nebo na tel. 776625029.

 

 

Reklamace a vráceni zboží

 

 

Reklamované zboží pošlete na adresu ze které Vám bylo odesláno - KITESHOP s.r.o, Václavská 610, Rakvice 69103.  Přiložte fakturu a přesný popis popis závady, kterou reklamujete. Zboží můžete reklamovat i osobně a to po domluvě na tel. 776625029, nebo na emailu info@fkite.cz. Reklamace bude vyřízena běžným způsobem, tzn. neodkladně jakmile zboží obdržíme, nejpozději však v zákonné lhůtě 30 dnů.