GRAVITY CARBON

Na hydro foilu GRAVITY CARBON se velmi snadno a stabilně učíte. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly solidní vztlak s progresivním rozjezdem, a jsou skvěle použitelné pro každého jezdce v lehkém větru.

• Poměr stran: 5,0
  • Přístupný a jednoduchý foil
  • Hladký a brzký start
  • Stabilita, kontrola rychlosti a vztlak
  • Spolehlivý a účinný v low windu
  • K dispozici v rozměrech 1800 cm² / 2200 cm²

delka
42 490 Kč 42 490 Kč 42 490 Kč 42 490 Kč 64 490 Kč 42 490 Kč 59 490 Kč 62 990 Kč 43 490 Kč 43 490 Kč 43 490 Kč 43 490 Kč 65 490 Kč 43 490 Kč 60 490 Kč 63 990 Kč od 42 490 Kč
Kategorie: WING FOIL
Pohlaví: Unisex
Rok: 2022
Zaměření: Wing foil
GRAVITY 1800 Packshot PLANE 650x650

Foil GRAVITY je intuitivní. Vytváří vztlak při nízké - a dokonce i velmi nízké - rychlosti, ale dělá to plynule, takže můžete snadno udržet rovnováhu. Tato přední křídla jsou navržena tak, aby se snadno natáčela a zatáčela a byla velmi obratná.
GRAVITY CARBON je skvělý foil pro začátečníky, ale současně také úžasný pro těžší nebo zkušenější jezdce, kteří chtějí vyrazit do low windu nebo nestabilních podmínek.

Řada nyní zahrnuje dvě velikosti: 1800 a 2200 cm². Fólie s takovými plochami podporují brzký start a větší vztlak a stabilitu. Stále jsme však dbali na to, aby měly také dostatečný poměr stran pro udržení slušného rozsahu rychlostí a zamezení zbytečného odporu. Jejich masivní rozpětí umožňuje ovládat nízké rychlosti a tyto fólie také dobře zatáčí a carvují.

Díky konstrukci Monobloc s předpregnovaným karbonem jsou tyto fólie velmi lehké a zároveň pevné. Toto uspořádání přináší lepší přenos zatížení a lepší tuhost v různých částech pro maximální kontrolu. Připojení TITAN umožňuje zapojit buď hliníkový, nebo uhlíkový stožár a trup je rozdělen na dvě části pro usnadnění přepravy.

Obě varianty GRAVITY CARBON jsou doporučovány se vzpěrou C275 SURF. Tento progresivní a všestranný stab přinese vaší jízdě stabilitu, kontrolu a jistotu.

• Alu masts 45 > 95 cm

Hliníková noha F-ONE lze použít pro všechny disciplíny, kite, surf, sup a windsurfing. Profil je lisován s přesností hliníkového bloku 6063. Tvar jeho sekce těží z našich dlouholetých zkušeností v kitefoilingu, které poskytují nejlepší kluzný pocit při zachování síly a hmotnosti. Dodává se se dvěma nerezovými ocelovými vložkami helicoil ve spodní i horní části pro upevnění spojovacích dílů a je proto plně modulární. Hliníková noha může být použita se všemi hydrofoily v rozsahu a je velmi snadné skočit z jedné délky na druhou. Pro připojení k prknu je k dispozici řada dílů (Plate, KF, Deep KF, Tuttle).

• 45 > 95 KITEFOIL
    • 55 > 75 SURF / SUP FOIL
    • 65 > 75 WING FOIL
    • 75 > 85 WIND FOIL
    Hydrofoil-masts-ALU_1

• Carbon mast

Stožáry F-ONE Carbon poskytují úžasný potenciál rychlosti s nejvyšší přesností za všech podmínek.

Jejich propracovaná karbonová konstrukce PRE-PREG s jednorázovým výlisem zajišťuje, že tyto nohy splňují požadovanou na tuhost v kroutícím momentu a v ohybu, aby udržely kontrolu nad foilem v každém okamžiku a zejména při tvrdém hranění.

Délka: 75 cm / 85 cm / 105 cm
    Hloubka: 12 cm
    Tloušťka: 1.45 cm
    Váha 1.40 kg / 1.52 kg / 1.81 kg

STAB C300 Surf

Jeho obloukový tvar umožňuje rolování a carving, což zajišťuje ostřejší zatáčky a plynulost, podobně jako při tradičním surfování. Plocha a tloušťka profilu zajišťují snadné a rychlé starty. Je to stabilní a snadno ovladatelný stab, který se docela dobře hodí do řady Gravity.

Je vyroben z Pre-Preg karbonu a navržen pro bezpečnou montáž na trupy F-ONE, jeho profil a úhel náběhu byly vyladěny tak, aby bylo dosaženo velmi intuitivního vyvážení.

Titan mast foot

Patka stožáru TITAN je spojovací díl, díky kterému jsou hliníkové nohy F-ONE kompatibilní se všemi trupy a křídly TITAN.

FOCUS-Titan-connection

PRE-PREG

U Pre-preg materiálů jsou uhlíková vlákna přímo impregnována epoxidovou pryskyřicí výrobcem; to zaručuje dokonalý poměr mezi epoxidem a uhlíkem a představuje proces nejvyšší kvality.

Kontrola kvality je mnohem lepší a stejně tak i pracovní prostředí pro lidi, kteří naše fólie vyrábějí. Pre-Preg tkaniny nabízejí nejnižší hmotnost při nejlepších mechanických vlastnostech uhlíkových vláken.

MONOBLOC STRUCTURE

Mít tuhou a pevnou sestavu mezi všemi částmi fólie je klíčem k tomu, aby fungovala co nejlépe a aby se s ní snadno manipulovalo.

Spojení předního křídla s trupem je vysoce namáhané a zatížené, jedná se o jednu z kritických oblastí sestavy z hlediska konstrukce.

Křídla MONOBLOC jsou tvarována společně s trupem v jedné střele, čímž se odstraní spojení a šance na nežádoucí a parazitní pohyby.

Konstrukční vlákna trupu jsou rozprostřena do křídla, aby bylo dosaženo co nejpřirozenějšího spojení.

Je neuvěřitelně tuhý a poskytuje absolutní kontrolu za všech okolností, přičemž foil dokonale reaguje na všechny vstupy jezdců.

Připojení trupu je provedeno až za spojením s nohou, kde není tak velké zatížení.

mceclip0-3

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.