GRAVITY CARBON

Na hydro foilu GRAVITY CARBON se velmi snadno a stabilně učíte. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly solidní vztlak s progresivním rozjezdem, a jsou skvěle použitelné pro každého jezdce v lehkém větru. 

 • Poměr stran: 5,0
 • Přístupný a jednoduchý foil
 • Hladký a brzký start
 • Stabilita, kontrola rychlosti a vztlak
 • Spolehlivý a účinný v low windu
 • K dispozici v rozměrech 1800 cm2 / 2200 cm2

 Jaký vybrat Wing foil? Odkaz na článek

 

Poskládej si jakýkoliv set WING - FOIL - BOARD a napiš do poznámky WINGSET15 a my ti na něj dáme 15% slevu! Platí na nezlevněné produkty, které budou zlevněny individuálně.

velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
–15 % 25 490 Kč 26 490 Kč od 25 490 Kč
Kategorie: WING FOIL
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2022
Zaměření: Wing foil
GRAVITY 1800 Packshot PLANE 650x650
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA –15 %

Program

 

 

 

Popis

Foil GRAVITY je intuitivní. Vytváří vztlak při nízké - a dokonce i velmi nízké - rychlosti, ale dělá to plynule, takže můžete snadno udržet rovnováhu. Tato přední křídla jsou navržena tak, aby se snadno natáčela a zatáčela a byla velmi obratná.
GRAVITY CARBON je skvělý foil pro začátečníky, ale současně také úžasný pro těžší nebo zkušenější jezdce, kteří chtějí vyrazit do low windu nebo nestabilních podmínek.


Řada nyní zahrnuje dvě velikosti: 1800 a 2200 cm2. Fólie s takovými plochami podporují brzký start a větší vztlak a stabilitu. Stále jsme však dbali na to, aby měly také dostatečný poměr stran pro udržení slušného rozsahu rychlostí a zamezení zbytečného odporu. Jejich masivní rozpětí umožňuje ovládat nízké rychlosti a tyto fólie také dobře zatáčí a carvují.


Díky konstrukci Monobloc s předpregnovaným karbonem jsou tyto fólie velmi lehké a zároveň pevné. Toto uspořádání přináší lepší přenos zatížení a lepší tuhost v různých částech pro maximální kontrolu. Připojení TITAN umožňuje zapojit buď hliníkový, nebo uhlíkový stožár a trup je rozdělen na dvě části pro usnadnění přepravy.


Obě varianty GRAVITY CARBON jsou doporučovány se vzpěrou C275 SURF. Tento progresivní a všestranný stab přinese vaší jízdě stabilitu, kontrolu a jistotu.

 

   

 • STAB C300 Surf
   

   

  Jeho obloukový tvar umožňuje rolování a carving, což zajišťuje ostřejší zatáčky a plynulost, podobně jako při tradičním surfování. Plocha a tloušťka profilu zajišťují snadné a rychlé starty. Je to stabilní a snadno ovladatelný stab, který se docela dobře hodí do řady Gravity.

  Je vyroben z Pre-Preg karbonu a navržen pro bezpečnou montáž na trupy F-ONE, jeho profil a úhel náběhu byly vyladěny tak, aby bylo dosaženo velmi intuitivního vyvážení.

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  PRE-PREG
   
   

  U Pre-preg materiálů jsou uhlíková vlákna přímo impregnována epoxidovou pryskyřicí výrobcem; to zaručuje dokonalý poměr mezi epoxidem a uhlíkem a představuje proces nejvyšší kvality.

   

  Kontrola kvality je mnohem lepší a stejně tak i pracovní prostředí pro lidi, kteří naše fólie vyrábějí. Pre-Preg tkaniny nabízejí nejnižší hmotnost při nejlepších mechanických vlastnostech uhlíkových vláken.

   

   

   

   

   
  MONOBLOC STRUCTURE
   

  Mít tuhou a pevnou sestavu mezi všemi částmi fólie je klíčem k tomu, aby fungovala co nejlépe a aby se s ní snadno manipulovalo.

  Spojení předního křídla s trupem je vysoce namáhané a zatížené, jedná se o jednu z kritických oblastí sestavy z hlediska konstrukce.

  Křídla MONOBLOC jsou tvarována společně s trupem v jedné střele, čímž se odstraní spojení a šance na nežádoucí a parazitní pohyby.

  Konstrukční vlákna trupu jsou rozprostřena do křídla, aby bylo dosaženo co nejpřirozenějšího spojení.

  Je neuvěřitelně tuhý a poskytuje absolutní kontrolu za všech okolností, přičemž foil dokonale reaguje na všechny vstupy jezdců.

  Připojení trupu je provedeno až za spojením s nohou, kde není tak velké zatížení.

   
   

   

 

 

3D view

Zpět do obchodu