PHANTOM CARBON

Foil řady PHANTOM jsou navrženy tak, aby bez námahy klouzaly při pumpování nebo spojování vln a byly velmi obratné a přesné při surfování a wingování. Rychlost a glide

 • Pumpovací stroj
 • Poměr stran: 6,0
 • Rychlost a klouzavost
 • Radikální zatáčky a hbitý carving
 • Efektivní pumpovací start
 • Neuvěřitelné freestylové schopnosti

 

Jaký vybrat Wing foil? Odkaz na článek

 

velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
–14 % –14 % –15 % –14 % –14 % až –15 % 24 490 Kč 24 490 Kč 24 190 Kč 25 090 Kč 26 090 Kč od 24 190 Kč
Kategorie: WING FOIL
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2022
Zaměření: Wing foil
PHANTOM 1080 Packshot PLANE 650x650
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA –14 % –14 % –15 % –14 % –14 % až –15 %

Program

 

 

 

Popis

Spojování vln při wing foilingu, surfování nebo dokonce downwindingu je s fólií PHANTOM CARBON snadné a zábavné. Součástí jeho DNA je také carving. Zapracováním na rozložení vztlaku, tvaru oblouku a dalších detailech jsme dosáhli výkonného foilu, která dokáže vyřezávat hladké křivky na vlnách. 


Řada PHANTOM CARBON je dobře vyvážená a díky širokému rozsahu velikostí a obrovskému potenciálu uspokojí širokou škálu jezdců. Tyto fólie mají všechno a všechno dělají dobře: uspokojivý skluz, skvělý start a úžasné carvingové schopnosti.

PHANTOM 980 je nejnovější velikostí v této řadě. Jedná se o vysoce výkonný foil, který vám umožní posunout své dovednosti na vyšší úroveň v surf foilu nebo wing foilu, při zachování dobrých carvingových a pumpovacích schopností.


PHANTOM 1080 je ideální přední křídlo pro surfování díky poměru rychlosti a vztlaku, který vám umožní držet krok s vlnou a surfovat na ní co nejdéle. Překvapivě snadno se používá, ale zároveň poskytuje neuvěřitelné výkony v rychlosti, carvingu a pumpování, když je potřeba.


PHANTOM 1280 poskytuje podobný program jako model 1480, ale je všestrannější. Lépe carvuje, jede rychleji a je dobrou kombinací skluzu a výkonu pro wing foil. Je také vhodný pro lehčí jezdce (< 70 kg).


PHANTOM 1480 kombinuje efektivitu a dostupnost. Jeho vztlak umožňuje nekonečné klouzání a zároveň zábavu díky neuvěřitelné ovladatelnosti a stabilitě. Je to mimořádně všestranný foil, který vám umožní surfovat ve vlnách < 1m50, downwind, wingfoilovat, nebo dokonce vyzkoušet dockstarty či wakefoil... Všechno zvládne dobře a bude tu pro vás i ve slabé větru podmínkách.


PHANTOM 1780 nabízí nejvyšší vztlak z celé řady. Program je stejný jako u menších velikostí, ale tento foil je více přizpůsoben pro těžší jezdce (> 85 kg). Jedná se o velké a stabilní křídlo, které zůstává vysoce obratné a které přinese extra výkon při slabém větru.

 

PHANTOM CARBON 980 a 1080 se doporučuje používat se vzpěrou C250 SURF. Tento stabilizátor byl promyšlen tak, aby dokonale využil sílu a schopnosti těchto PHANTOMů. Je ostrý a přesný, umožní vám získat rychlost a manévrovatelnost a snadno spojovat vlny.


Pro modely 1280, 1480 a 1780 se lépe hodí bodák C275 SURF. Tento progresivní a všestranný stab přinese vaší jízdě stabilitu, kontrolu a jistotu.

 

 

 

 • Stab C275 Surf
   
   
  Stabilizátor C275 Surf je navržený pro carving and pumping. Díky jeho rovnému profilu dosahuje velkého výkonu při pumpování a zároveň ostré otáčení při carvingu. Proto je nejlepší volbou pro Phantom, kde dodává intuitivní spojení rovnováhy a výkonu.
   
   
   
  STAB-275-SURF
   
   
   
   
   
   
   
  PRE-PREG
   
   

  U tkanin Pre-preg je uhlíkové vlákno výrobcem přímo impregnováno epoxidovou pryskyřicí; To zaručuje dokonalý poměr mezi epoxidem a uhlíkem a představuje nejvyšší kvalitu procesu. Materiál se skladuje v chlazených prostorách a katalyzuje při 120 ° C ve formě. Vlákna Pre-preg musí být přepravována v chladících nákladních vozidlech a skladovat zmrazené. Jemnější poměr mezi uhlíkovými vlákny a epoxidovou pryskyřicí poskytuje nejlehčí hmotnost s nejlepšími mechanickými vlastnostmi uhlíkových vláken.

   

   

   

   

   
  MONOBLOC STRUCTURE
   

  Mít tuhou a pevnou sestavu mezi všemi částmi fólie je klíčem k tomu, aby fungovala co nejlépe a aby se s ní snadno manipulovalo.

  Spojení předního křídla s trupem je vysoce namáhané a zatížené, jedná se o jednu z kritických oblastí sestavy z hlediska konstrukce.

  Křídla MONOBLOC jsou tvarována společně s trupem v jedné střele, čímž se odstraní spojení a šance na nežádoucí a parazitní pohyby.

  Konstrukční vlákna trupu jsou rozprostřena do křídla, aby bylo dosaženo co nejpřirozenějšího spojení.

  Je neuvěřitelně tuhý a poskytuje absolutní kontrolu za všech okolností, přičemž foil dokonale reaguje na všechny vstupy jezdců.

  Připojení trupu je provedeno až za spojením s nohou, kde není tak velké zatížení.

   
   

  mceclip0-3

 

 

3D view

Zpět do obchodu