EAGLE HM CARBON

Hydrofoil řady EAGLE HM CARBON jsou navrženy tak, aby vám přinesly vzrušující rychlostní potenciál, nesrovnatelné pocity při jízdě po větru a nekonečně dlouhou dobu plavby nad vodou.

• Poměr stran: 9,5
  • Pozoruhodná rychlost a výkon při donwwind
  • Bezkonkurenční glide
  • Tenká a optimalizovaná konstrukce pro minimální odpor vzduchu

790 cm²/ 890 cm² / 990 cm²

delka
Kategorie: WING FOIL
Pohlaví: Unisex
Rok: 2022
Zaměření: Wing foil
eagle hm carbon 1280x1280
Novinka

Product video

EAGLE HM CARBON je ideální foil pro každého, kdo hledá rychlost a fantastické schopnosti při jízdě po větru. Díky poměru stran 9,5, velmi tenkému profilu a obráceným winglets je indukovaný odpor EAGLE snížen na minimum. Je to velmi efektivní foil, jehož vztlak vám umožní zůstat nad vodou a plout déle, než jste si kdy dokázali představit při jakékoliv rychlosti.

Současně jsou pozoruhodné jeho schopnosti proti větru, které přinášejí pohodlí, stabilitu a konstantní rychlost při vašich jízdách na wing foilingu. Pumpování je účinné a přesné a manévrování vám bude připadat snadné za jakýchkoli podmínek. V neposlední řadě se při wing foilingu snižuje tah v pažích díky nízkému odporu tohoto foilu.

Díky konstrukci Monobloc s předpregnovaným karbonem jsou foily velmi lehké a zároveň pevné. Toto uspořádání přináší lepší přenos zatížení a lepší tuhost v různých částech pro maximální kontrolu. Vrstvení z uhlíkových vláken High Modulus vede k ještě větší tuhosti a spolehlivosti, které vás budou pohánět k neuvěřitelným výkonům při každé jízdě. Spojení TITAN umožňuje připojit buď hliníkový, nebo karbonový mast a trup je rozdělen na dvě části pro usnadnění přepravy.

Foily EAGLE HM CARBON jsou k dispozici ve velikostech 790 cm², 890 cm², 990 cm² a 1090 cm², aby uspokojily širokou škálu jezdců, kteří hledají vzrušující pocity v wing foilu a downwindu. Doporučujeme je používat se stabem DW210 HM, který je stejně tenký jako přední křídlo. Tento stabilizátor vám umožní získat ještě větší rychlost a účinnost pumpování.

• Alu masts 45 > 95 cm

Hliníková noha F-ONE lze použít pro všechny disciplíny, kite, surf, sup a windsurfing. Profil je lisován s přesností hliníkového bloku 6063. Tvar jeho sekce těží z našich dlouholetých zkušeností v kitefoilingu, které poskytují nejlepší kluzný pocit při zachování síly a hmotnosti. Dodává se se dvěma nerezovými ocelovými vložkami helicoil ve spodní i horní části pro upevnění spojovacích dílů a je proto plně modulární. Hliníková noha může být použita se všemi hydrofoily v rozsahu a je velmi snadné skočit z jedné délky na druhou. Pro připojení k prknu je k dispozici řada dílů (Plate, KF, Deep KF, Tuttle).

• 45 > 95 KITEFOIL
    • 55 > 75 SURF / SUP FOIL
    • 65 > 75 WING FOIL
    • 75 > 85 WIND FOIL
    Hydrofoil-masts-ALU_1

• Carbon mast

Stožáry F-ONE Carbon poskytují úžasný potenciál rychlosti s nejvyšší přesností za všech podmínek.

Jejich propracovaná karbonová konstrukce PRE-PREG s jednorázovým výlisem zajišťuje, že tyto nohy splňují požadovanou na tuhost v kroutícím momentu a v ohybu, aby udržely kontrolu nad foilem v každém okamžiku a zejména při tvrdém hranění.

Délka: 75 cm / 85 cm / 105 cm
    Hloubka: 12 cm
    Tloušťka: 1.45 cm
    Váha 1.40 kg / 1.52 kg / 1.81 kg

Stab C275 Surf

Stabilizátor C275 Surf je navržený pro carving and pumping. Díky jeho rovnému profilu dosahuje velkého výkonu při pumpování a zároveň ostré otáčení při carvingu. Proto je nejlepší volbou pro Phantom, kde dodává intuitivní spojení rovnováhy a výkonu.

STAB-275-SURF

Titan mast foot

Patka stožáru TITAN je spojovací díl, díky kterému jsou hliníkové nohy F-ONE kompatibilní se všemi trupy a křídly TITAN.

FOCUS-Titan-connection

PRE-PREG

U tkanin Pre-preg je uhlíkové vlákno výrobcem přímo impregnováno epoxidovou pryskyřicí; To zaručuje dokonalý poměr mezi epoxidem a uhlíkem a představuje nejvyšší kvalitu procesu. Materiál se skladuje v chlazených prostorách a katalyzuje při 120 ° C ve formě. Vlákna Pre-preg musí být přepravována v chladících nákladních vozidlech a skladovat zmrazené. Jemnější poměr mezi uhlíkovými vlákny a epoxidovou pryskyřicí poskytuje nejlehčí hmotnost s nejlepšími mechanickými vlastnostmi uhlíkových vláken.

MONOBLOC STRUCTURE

Mít tuhou a pevnou sestavu mezi všemi částmi fólie je klíčem k tomu, aby fungovala co nejlépe a aby se s ní snadno manipulovalo.

Spojení předního křídla s trupem je vysoce namáhané a zatížené, jedná se o jednu z kritických oblastí sestavy z hlediska konstrukce.

Křídla MONOBLOC jsou tvarována společně s trupem v jedné střele, čímž se odstraní spojení a šance na nežádoucí a parazitní pohyby.

Konstrukční vlákna trupu jsou rozprostřena do křídla, aby bylo dosaženo co nejpřirozenějšího spojení.

Je neuvěřitelně tuhý a poskytuje absolutní kontrolu za všech okolností, přičemž foil dokonale reaguje na všechny vstupy jezdců.

Připojení trupu je provedeno až za spojením s nohou, kde není tak velké zatížení.

mceclip0-3