EAGLE HM CARBON

Hydrofoil řady EAGLE HM CARBON jsou navrženy tak, aby vám přinesly vzrušující rychlostní potenciál, nesrovnatelné pocity při jízdě po větru a nekonečně dlouhou dobu plavby nad vodou.

• Poměr stran: 9,5
  • Pozoruhodná rychlost a výkon při donwwind
  • Bezkonkurenční glide
  • Tenká a optimalizovaná konstrukce pro minimální odpor vzduchu

690 cm2/ 790 cm2/ 890 cm2 / 990 cm2 / 1090 cm2 / 1290 cm2

Skladem Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Zvolte variantu
29 690 Kč 31 890 Kč 32 090 Kč 32 390 Kč 32 390 Kč 34 090 Kč od 29 690 Kč
eagle hm carbon 1280x1280
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

EAGLE HM CARBON je ideální foil pro každého, kdo hledá rychlost a fantastické schopnosti při jízdě po větru. Díky poměru stran 9,5, velmi tenkému profilu a obráceným winglets je indukovaný odpor EAGLE snížen na minimum. Je to velmi efektivní foil, jehož vztlak vám umožní zůstat nad vodou a plout déle, než jste si kdy dokázali představit při jakékoliv rychlosti.

Současně jsou pozoruhodné jeho schopnosti proti větru, které přinášejí pohodlí, stabilitu a konstantní rychlost při vašich jízdách na wing foilingu. Pumpování je účinné a přesné a manévrování vám bude připadat snadné za jakýchkoli podmínek. V neposlední řadě se při wing foilingu snižuje tah v pažích díky nízkému odporu tohoto foilu.

Díky konstrukci Monobloc s předpregnovaným karbonem jsou foily velmi lehké a zároveň pevné. Toto uspořádání přináší lepší přenos zatížení a lepší tuhost v různých částech pro maximální kontrolu. Vrstvení z uhlíkových vláken High Modulus vede k ještě větší tuhosti a spolehlivosti, které vás budou pohánět k neuvěřitelným výkonům při každé jízdě. Spojení TITAN umožňuje připojit buď hliníkový, nebo karbonový mast a trup je rozdělen na dvě části pro usnadnění přepravy.

Foil EAGLE HM CARBON je nyní k dispozici v šesti velikostech: 690 cm2, 790 cm2, 890 cm2, 990 cm2, 1090 cm2 a 1290 cm2.

Modely 690 cm2, novinka v nabídce, a 790 cm2 jsou ideální pro se silný vítr s wingem nebo dlouhý downwind. Hodí se také pro jezdce menší postavy a všechny zkušené foilery, kteří chtějí překonat své osobní rekordy.

Modely 890 cm2 a 990 cm2 jsou skvělé univerzální velikosti, které uspokojí širokou škálu pokročilých jezdců, kteří hledají vzrušující pocit rychlosti a čistý downwing glide

Další přírůstek, 1090 cm2 a 1290 cm2, přináší větší přístupnost k jízdě down ind. Jsou skvělou volbou pro začátky v SUP downwind a pro jezdce většího vzrůstu. Model 1290 vynikne i při slabém větru a flat downwindu.

Všechny velikosti kromě 690 cm2 doporučujeme s bodcem DW210 HM, který je stejně tenký jako přední křídlo. Tento stabilizátor vám umožní získat větší rychlost a účinnost pumpování. Velikost 690 cm2 bude nejlepší ve spojení s monoblokovým ocasem XXXS 190 DW, který je ideální pro silné podmínky a velmi zkušené jezdce. Díky menší ploše nabízí DW190 ještě větší rychlost a lepší ovladatelnost.

EAGLE výborně funguje také na jezerech s rovnou vodou. Díky výbornému skluzu máte velkou setrvačnost pro různé otočky a triky a vše je tím pádem jednoduší. Díky úzkému profilu je jízda hladká a šetří vaše ramena.

HM Carbon foil

Vrstvení uhlíkových vláken s HM Modulus je 1,5× tužší než běžná uhlíková vlákna používaná v jiných konstrukcích. Procento vysokomodulových vláken bylo pečlivě upraveno tak, aby bylo dosaženo nejlepší tuhosti v ohybu i krutu při zachování dostatečného komfortu pro jakýkoli druh použití

•  PRE-PREG

U tkanin Pre-preg je uhlíkové vlákno výrobcem přímo impregnováno epoxidovou pryskyřicí; To zaručuje dokonalý poměr mezi epoxidem a uhlíkem a představuje nejvyšší kvalitu procesu. Materiál se skladuje v chlazených prostorách a katalyzuje při 120 ° C ve formě. Vlákna Pre-preg musí být přepravována v chladících nákladních vozidlech a skladovat zmrazené. Jemnější poměr mezi uhlíkovými vlákny a epoxidovou pryskyřicí poskytuje nejlehčí hmotnost s nejlepšími mechanickými vlastnostmi uhlíkových vláken.

Mít tuhou a pevnou sestavu mezi všemi částmi fólie je klíčem k tomu, aby fungovala co nejlépe a aby se s ní snadno manipulovalo.

mceclip0-3