EAGLE HM CARBON

Hydrofoil řady EAGLE HM CARBON jsou navrženy tak, aby vám přinesly vzrušující rychlostní potenciál, nesrovnatelné pocity při jízdě po větru a nekonečně dlouhou dobu plavby nad vodou. 

 • Poměr stran: 9,5
 • Pozoruhodná rychlost a výkon při donwwind
 • Bezkonkurenční glide
 • Tenká a optimalizovaná konstrukce pro minimální odpor vzduchu

 

690 cm2/ 790 cm2/ 890 cm2 / 990 cm2 / 1090 cm2 / 1290 cm2

 

Jaký vybrat Wing foil? Odkaz na článek

 

velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Skladem Zvolte variantu
Značka: F-ONE
31 590 Kč 32 590 Kč 32 890 Kč 33 090 Kč 33 590 Kč 34 890 Kč 34 390 Kč od 31 590 Kč
Kategorie: WING FOIL
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2023
Zaměření: Wing foil
eagle hm carbon 1280x1280
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Product video

 

 

Program

 

 

 

Popis

 

EAGLE HM CARBON je ideální foil pro každého, kdo hledá rychlost a fantastické schopnosti při jízdě po větru. Díky poměru stran 9,5, velmi tenkému profilu a obráceným winglets je indukovaný odpor EAGLE snížen na minimum. Je to velmi efektivní foil, jehož vztlak vám umožní zůstat nad vodou a plout déle, než jste si kdy dokázali představit při jakékoliv rychlosti.

Současně jsou pozoruhodné jeho schopnosti proti větru, které přinášejí pohodlí, stabilitu a konstantní rychlost při vašich jízdách na wing foilingu. Pumpování je účinné a přesné a manévrování vám bude připadat snadné za jakýchkoli podmínek. V neposlední řadě se při wing foilingu snižuje tah v pažích díky nízkému odporu tohoto foilu.

Díky konstrukci Monobloc s předpregnovaným karbonem jsou foily velmi lehké a zároveň pevné. Toto uspořádání přináší lepší přenos zatížení a lepší tuhost v různých částech pro maximální kontrolu. Vrstvení z uhlíkových vláken High Modulus vede k ještě větší tuhosti a spolehlivosti, které vás budou pohánět k neuvěřitelným výkonům při každé jízdě. Spojení TITAN umožňuje připojit buď hliníkový, nebo karbonový mast a trup je rozdělen na dvě části pro usnadnění přepravy.

Foil EAGLE HM CARBON je nyní k dispozici v šesti velikostech: 690 cm2, 790 cm2, 890 cm2, 990 cm2, 1090 cm2 a 1290 cm2.

Modely 690 cm2, novinka v nabídce, a 790 cm2 jsou ideální pro se silný vítr s wingem nebo dlouhý downwind. Hodí se také pro jezdce menší postavy a všechny zkušené foilery, kteří chtějí překonat své osobní rekordy.


Modely 890 cm2 a 990 cm2 jsou skvělé univerzální velikosti, které uspokojí širokou škálu pokročilých jezdců, kteří hledají vzrušující pocit rychlosti a čistý downwing glide


Další přírůstek, 1090 cm2 a 1290 cm2, přináší větší přístupnost k jízdě down ind. Jsou skvělou volbou pro začátky v SUP downwind a pro jezdce většího vzrůstu. Model 1290 vynikne i při slabém větru a flat downwindu.


Všechny velikosti kromě 690 cm2 doporučujeme s bodcem DW210 HM, který je stejně tenký jako přední křídlo. Tento stabilizátor vám umožní získat větší rychlost a účinnost pumpování. Velikost 690 cm2 bude nejlepší ve spojení s monoblokovým ocasem XXXS 190 DW, který je ideální pro silné podmínky a velmi zkušené jezdce. Díky menší ploše nabízí DW190 ještě větší rychlost a lepší ovladatelnost.

 

EAGLE výborně funguje také na jezerech s rovnou vodou. Díky výbornému skluzu máte velkou setrvačnost pro různé otočky a triky a vše je tím pádem jednoduší. Díky úzkému profilu je jízda hladká a šetří vaše ramena. 

 

 

 

HM Carbon foil

 

Vrstvení uhlíkových vláken s HM Modulus je 1,5× tužší než běžná uhlíková vlákna používaná v jiných konstrukcích. Procento vysokomodulových vláken bylo pečlivě upraveno tak, aby bylo dosaženo nejlepší tuhosti v ohybu i krutu při zachování dostatečného komfortu pro jakýkoli druh použití

 

 

  

 •  PRE-PREG
   
   

  U tkanin Pre-preg je uhlíkové vlákno výrobcem přímo impregnováno epoxidovou pryskyřicí; To zaručuje dokonalý poměr mezi epoxidem a uhlíkem a představuje nejvyšší kvalitu procesu. Materiál se skladuje v chlazených prostorách a katalyzuje při 120 ° C ve formě. Vlákna Pre-preg musí být přepravována v chladících nákladních vozidlech a skladovat zmrazené. Jemnější poměr mezi uhlíkovými vlákny a epoxidovou pryskyřicí poskytuje nejlehčí hmotnost s nejlepšími mechanickými vlastnostmi uhlíkových vláken.

   

   

   

   

   
  MONOBLOC STRUCTURE
   

  Mít tuhou a pevnou sestavu mezi všemi částmi fólie je klíčem k tomu, aby fungovala co nejlépe a aby se s ní snadno manipulovalo.

  Spojení předního křídla s trupem je vysoce namáhané a zatížené, jedná se o jednu z kritických oblastí sestavy z hlediska konstrukce.

  Křídla MONOBLOC jsou tvarována společně s trupem v jedné střele, čímž se odstraní spojení a šance na nežádoucí a parazitní pohyby.

  Konstrukční vlákna trupu jsou rozprostřena do křídla, aby bylo dosaženo co nejpřirozenějšího spojení.

  Je neuvěřitelně tuhý a poskytuje absolutní kontrolu za všech okolností, přičemž foil dokonale reaguje na všechny vstupy jezdců.

  Připojení trupu je provedeno až za spojením s nohou, kde není tak velké zatížení.

   
   

  mceclip0-3

 

3D view

 

 
Zpět do obchodu