SEVEN SEAS CARBON

SEVEN SEAS je foil, který vám pomůže snadno proniknout do úžasného světa dowwindu a poskytne vám skvělé zážitky z jízdy.

• Aspect Ratio: 7,5
  • Fantastický glide, jízda proti větru a rychlost
  • Dělá downwind jednoduší
  • Tenký profil a optimalizovaná konstrukce pro minimální odpor

1000 cm2 / 1200 cm2 / 1400 cm2

Skladem Skladem Obvykle 7-14 dní Zvolte variantu
–30 % 20 783 Kč 21 343 Kč 21 623 Kč od 20 783 Kč
Rok: 2022
seven seas carbon 7 1280x1280
–30 %

Vysoký poměr stran a tenký profil křídla SEVEN SEAS přináší skvělé schopnosti při letu po větru a nabízí nejlepší glide. Přední křídlo je na koncích opatřeno výstupkem, která snižuje vzniklý odpor a zlepšuje celkové vlastnosti a ovladatelnost křídla.

Jakmile dosáhnete rychlosti, jeho vztlak vám usnadní udržet si dlouhý klouzavý let. Pumpování je spolehlivé a konstantní i při nízkých rychlostech, a vy tak budete moci snadněji spojovat vlny a zachytávat všechny blížící se hrboly na moři. Tato nová řada se skvěle umisťuje jako mezistupeň mezi řadami EAGLE HM CARBON a PHANTOM CARBON.

Díky konstrukci Monobloc s předpregnovaným karbonem jsou folie velmi lehké a zároveň pevné. Toto uspořádání přináší lepší přenos zatížení a lepší tuhost v různých částech pro maximální kontrolu. Připojení TITAN umožňuje připojit buď hliníkový, nebo karbonový mast a trup je pro usnadnění přepravy rozdělen na dvě části.

Pokud již jezdíte s fólií PHANTOM a chcete zlepšit downwind, je pro vás SEVEN SEAS jako stvořený.

• Stab C250 FENCE HM

Stabilizátor C250 FENCE HM byl speciálně navržen tak, aby zlepšil ovladatelnost přidáním výstupků na konce křídel. Tento stabilizátor je také neuvěřitelně stabilní při letu proti větru nebo při vybočení a zpomalí zborcení fóliovníku.

PRE-PREG

U tkanin Pre-preg je uhlíkové vlákno výrobcem přímo impregnováno epoxidovou pryskyřicí; To zaručuje dokonalý poměr mezi epoxidem a uhlíkem a představuje nejvyšší kvalitu procesu. Materiál se skladuje v chlazených prostorách a katalyzuje při 120 ° C ve formě. Vlákna Pre-preg musí být přepravována v chladících nákladních vozidlech a skladovat zmrazené. Jemnější poměr mezi uhlíkovými vlákny a epoxidovou pryskyřicí poskytuje nejlehčí hmotnost s nejlepšími mechanickými vlastnostmi uhlíkových vláken.

Mít tuhou a pevnou sestavu mezi všemi částmi fólie je klíčem k tomu, aby fungovala co nejlépe a aby se s ní snadno manipulovalo.

mceclip0-3