SK8 HM CARBON

CARVING NENÍ ZLOČIN

Ukažte svojí flow, prociťte každou zatáčku a připravte se na jízdu jako nikdy předtím s SK8. Tento foil navržený pro surfování nejen zatáčí, ale carvuje. S kontrolou, ovladatelností a čistým klouzáním vám SK8 umožní kreslit linie na vlně a posune váš surf na jinou úroveň.

• Poměr stran AR: 8,0
  • Jeho tvar usnadňuje zatáčení během rychlých a kontrolovaných zatáček
  • Důmyslný design mezi ovladatelností a klouzáním umožňuje surfovat ve freefly, zatímco zůstává efektivní pumpování.
  • Jeho jedinečná rychlost z něj činí dokonalý foil pro surfování od offshore vln až po shorebreak s wingem.
  • Konstrukce konců křídel je vyrobena tak, aby prorazila pěnu bez turbulencí nebo kavitace.
  • Naše monobloková konstrukce zaručuje tuhost, trvanlivost a mimořádný glide.
  • Dostupné v 550cm2 / 650 cm2 / 750 cm2 / 850 cm2 / 950 cm2 / 1050 cm2

Poskládej si jakýkoliv set WING - FOIL - BOARD a napiš do poznámky WINGSET15 a my ti na něj dáme 15% slevu! Platí na nezlevněné produkty, které budou zlevněny individuálně.

Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Skladem Zvolte variantu
27 290 Kč 27 790 Kč 28 790 Kč 29 690 Kč 30 890 Kč 31 890 Kč od 27 290 Kč
sk8 7 1280x1280
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Model SK8 byl navržen pro surfování.
Jeho celkový tvar poskytuje jemnou rovnováhu mezi klouzavostí a ovladatelností, což uživateli umožňuje shredit vlnu a pak bez námahy pumpovat zpět na lineup.

Nejenže se otáčí. Je to carving.
Manévrovatelnost není nic bez síly, rychlosti a kontroly. Položte se do zatáček s lehkostí a rychlostí, protlačte carve a uvidíte, jak SK8 drží stabilní linii a dodává ještě větší rychlost.

Je určen k tomu, aby zůstal v kapse.
Díky specifickému designu wingtipů je SK8 schopen zasáhnout bílou vodu bez přílišných turbulencí, což umožňuje zatáčky v surfovém stylu

Carve, pump, fly.
Vezměte SK8 na jízdu na wingu a ucítíte rychlý, snadno ovladatelný foil, se kterou můžete surfovat po celou dobu od mořského vlnobití až po pocket zónu na vlně.

Díky konstrukci Monobloc s Prepreg karbonem je foil velmi lehký a zároveň pevný. Toto uspořádání přináší lepší přenos zatížení a lepší tuhost v různých částech pro maximální kontrolu. Vrstvení z uhlíkových vláken High Modul vede k ještě větší tuhosti a spolehlivosti, které vás budou pohánět k neuvěřitelným výkonům při každé jízdě. Připojení TITAN umožňuje připojit buď hliníkový, nebo karbonový mast.

SK8 se dodává v šesti velikostech od 550 cm2 do 1050 cm2. Velikosti 550, 650 a 750 cm2 doporučujeme používat s monoblok stav Monobloc Tail XXXS Carving 160. Model 850cm2 bude nejlepší ve spojení s Monobloc Tail XXXS Carving 180 a modely 950cm2 a 1050cm2 s Monobloc Tail XXS Carving 200.

Díky tenkému profilu a vyššímu poměru stran je řada Monobloc Tail Carving tou správnou volbou, pokud potřebujete rychlost a ovladatelnost. Ty vám poskytnou volnější a svižnější pocit i rychlejší pumpovací tempo.

HM Carbon foil

Vrstvení uhlíkových vláken s HM Modulus je 1,5× tužší než běžná uhlíková vlákna používaná v jiných konstrukcích. Procento vysokomodulových vláken bylo pečlivě upraveno tak, aby bylo dosaženo nejlepší tuhosti v ohybu i krutu při zachování dostatečného komfortu pro jakýkoli druh použití

PRE-PREG

U tkanin Pre-preg je uhlíkové vlákno výrobcem přímo impregnováno epoxidovou pryskyřicí; To zaručuje dokonalý poměr mezi epoxidem a uhlíkem a představuje nejvyšší kvalitu procesu. Materiál se skladuje v chlazených prostorách a katalyzuje při 120 ° C ve formě. Vlákna Pre-preg musí být přepravována v chladících nákladních vozidlech a skladovat zmrazené. Jemnější poměr mezi uhlíkovými vlákny a epoxidovou pryskyřicí poskytuje nejlehčí hmotnost s nejlepšími mechanickými vlastnostmi uhlíkových vláken.

Mít tuhou a pevnou sestavu mezi všemi částmi foil je klíčem k tomu, aby fungovala co nejlépe a aby se s ní snadno manipulovalo.