PHANTOM CARBON S

S foilem PHANTOM S CARBON můžete surfovat na vlnách rychleji, provádět větší skoky a triky a dělat ostřejší zatáčky

 • Poměr stran: 6,5
 • Skvělá ovladatelnost
 • Neuvěřitelný carving, bez ohledu na to, jak ostré jsou zatáčky
 • Ideální pro surfování a freestyle
 • Rychlost a glide

 

Jaký vybrat Wing foil? Odkaz na článek

 

velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
28 490 Kč 28 790 Kč 28 990 Kč od 28 490 Kč
Kategorie: WING FOIL
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2022
Zaměření: Wing foil
phantom s carbon 6 650x650
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Video


Program

 

 

 

Popis

Řada PHANTOM S CARBON je určena zkušeným jezdcům, kteří jsou připraveni dosáhnout další úrovně v surf foilu a wing foilu. Tyto vysoce obratné foily jsou velmi citlivé a umožní vám provádět neuvěřitelně ostré zatáčky stejně jako široké oblouky. Jsou také nejlepší volbou pro vaše freestylové seance na wing foilu a pomohou vám zdokonalit mnoho vašich triků a skoků. A konečně, surfujte na větších vlnách a získejte větší rychlost, protože s těmito fóliemi zažijete vzrušující pocity na vodě.

 • PHANTOM S 740 je nejmenší a nejlehčí z celé řady PHANTOM. Je zaměřen na zkušené surfaře a elitní wing foilery. Je ideální volbou pro jízdu ve velkých vlnách a díky své malé ploše je také vysoce efektivní a příjemný při roztahování za lodí.
 • PHANTOM S 840 je určen pro talentované jezdce, kteří hledají rychlost a ovladatelnost. Stejně jako ostatní fólie PHANTOM je velmi univerzální a lze jej použít pro wing foiling ve větru nad 20 uzlů a pro foil surfing ve vlnách o výšce 1,50 metru.
 • PHANTOM S 940 je koncentrátem rychlosti, který umožňuje radikální carve a překvapivě účinné pumpování. Jeho největší potenciál lze využít při wingu nebo ve vlnách > 1 m, stejně jako při plachtění po větru - downwind.

Fólie postavená s použitím konstrukce Monobloc s předpregnovaným karbonem je velmi lehká a zároveň pevná. Toto uspořádání přináší lepší přenos zatížení a lepší tuhost v různých částech pro maximální kontrolu. Spojení TITAN umožňuje připojit buď hliníkový, nebo uhlíkový stožár a trup je rozdělen na dvě části pro usnadnění přepravy.

 

Všechny tři modely PHANTOM S CARBON se doporučují s zadním křídlem C250 SURF. Tento stabilizátor byl promyšlen tak, aby dokonale využila sílu a schopnosti těchto fólií. Je ostrý a přesný, umožní vám získat rychlost a manévrovatelnost a snadno spojovat vlny.

 

 • Stab C250 Surf
   
   
  Stabilizátor C250 Surf je navržený pro carving and rychlost. Díky jeho rovnému profilu dosahuje velkého výkonu při pumpování a zároveň ostré otáčení při carvingu. Proto je nejlepší volbou pro Phantom S, kde dodává intuitivní spojení rovnováhy a výkonu.
   
   
   
  STAB-275-SURF
   
   
   
   
   
  PRE-PREG
   
   

  U tkanin Pre-preg je uhlíkové vlákno výrobcem přímo impregnováno epoxidovou pryskyřicí; To zaručuje dokonalý poměr mezi epoxidem a uhlíkem a představuje nejvyšší kvalitu procesu. Materiál se skladuje v chlazených prostorách a katalyzuje při 120 ° C ve formě. Vlákna Pre-preg musí být přepravována v chladících nákladních vozidlech a skladovat zmrazené. Jemnější poměr mezi uhlíkovými vlákny a epoxidovou pryskyřicí poskytuje nejlehčí hmotnost s nejlepšími mechanickými vlastnostmi uhlíkových vláken.

   

   

   

   

   
  MONOBLOC STRUCTURE
   

  Mít tuhou a pevnou sestavu mezi všemi částmi fólie je klíčem k tomu, aby fungovala co nejlépe a aby se s ní snadno manipulovalo.

  Spojení předního křídla s trupem je vysoce namáhané a zatížené, jedná se o jednu z kritických oblastí sestavy z hlediska konstrukce.

  Křídla MONOBLOC jsou tvarována společně s trupem v jedné střele, čímž se odstraní spojení a šance na nežádoucí a parazitní pohyby.

  Konstrukční vlákna trupu jsou rozprostřena do křídla, aby bylo dosaženo co nejpřirozenějšího spojení.

  Je neuvěřitelně tuhý a poskytuje absolutní kontrolu za všech okolností, přičemž foil dokonale reaguje na všechny vstupy jezdců.

  Připojení trupu je provedeno až za spojením s nohou, kde není tak velké zatížení.

   
   

  mceclip0-3

 

 

3D view

Zpět do obchodu