CARBON MAST 16 2023

Nesmírně tuhý a odolný, Carbonový Mast 16 od F-ONE přinese okamžitou zpětnou vazbu a přímé kontakt s hydrofoilem

  • 16mm profil
  • Vysoká tuhost pro přímější pocit
  • Celodílná konstrukce
  • Okamžitá zpětná vazba a spojení
  • Zvýšená odolnost

 

Poskládej si jakýkoliv set WING - FOIL - BOARD a napiš do poznámky WINGSET15 a my ti na něj dáme 15% slevu! Platí na nezlevněné produkty, které budou zlevněny individuálně.

delka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
25 490 Kč
Kategorie: FOIL
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2023
Zaměření: Wing foil
hm carbon mast 14 1280x1280
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Product video

 

 

Popis

 

Carbonový Mast o tloušťce 16mm je přirozeně velmi tuhý a nabízí nejlepší kompromis mezi tuhostí a klouzavostí. Vyznačuje se nově integrovanou horní deskou a spodním dílem nohy TITAN. Tato celodílná konstrukce přináší absolutní tuhost a pomáhá minimalizovat odpor, což vede k jednodušším startům a naprostému spojení mezi hydrofoilem a prknem. Každý malý pohyb řízení a vstup se okamžitě přeloží na hydrofoil a zpětná vazba bude stejně přímá.

Mast je vyroben v jednom kuse z předimpregnovaného karbonu, vše formováno a vytvrzeno najednou. Naše vnitřní struktura SPINE zajišťuje nejlepší tuhost a kontrolu při jízdě. Vrstvy karbonových vláken byly pečlivě rozdistribuovány ve směru 0° podélně, aby se optimalizovala tuhost při ohybu, a přibližně 45°, aby se optimalizovala tuhost při torzi. Naše specifická konstrukce vede k nejlepšímu kompromisu mezi ohybovou a torzní tuhostí, což vám umožní zůstat v každé situaci a při vysokých rychlostech plně v kontrolě a pohodlně.

Tento mast lze připojit prakticky k jakékoliv desce na trhu, která je vybavena systémem Twin-Tracks, a může přijímat všechna křídla a trup, které mají slot pro připojení TITAN. (všechny carbon foil F-one)

Dostupný v délkách 80 cm a 85 cm je tento mast ideální pro všechny hydrofoilové aktivity a nabízí špičkový výkon za všech podmínek. 80 cm je naše nejnovější velikost a byla vyvinuta speciálně pro surf hydrofoil, nabízí lepší možnosti pumpování a redukuje nežádoucí průniky konců křídel na vlny.

Nechte se unést s F-ONE Carbon Mast 16, vynikajícím a efektivním mastem, který nabízí nejpřímější pocit, snadné zatáčení, vynikající manévrovací schopnosti a efektivní pumpování.

 

 

3D view

 

Size

 

 

Zpět do obchodu