EAGLE X UHM CARBON 2024

S novým modelem EAGLE X překonáte moře rychleji!

Díky svému vysokému rychlostnímu potenciálu a působivému glidu potěší tento foil ty nejlepší downwindery, ať už se jedná o SUP foiling nebo wing foiling.

  • Vyrobeno pro pokročilé jezdce
  • Vysoký poměr stran 12
  • Extrémní rychlost a klouzavost

K dispozici ve velikostech 700 cm² / 800 cm² / 900 cm² / 1000 cm²velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
36 690 Kč 34 290 Kč 34 990 Kč 36 190 Kč od 34 290 Kč
Kategorie: WING FOIL
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2024
eagle x
Novinka
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Product video

 
 

Program

 

 

Popis

Úchvatná rychlost našeho slavného modelu EAGLE byla znásobena; tato nová verze foil dosahuje průměrné i maximální rychlosti. S EAGLE X využijete energii oceánu jako nikdy předtím a budete ohromeni jeho neuvěřitelným výkonem.


EAGLE X je optimalizován tak, aby dosahoval co nejvyšších rychlostí při zachování velmi vysoké průměrné rychlosti. Jeho spodní část byla speciálně navržena pro snadné starty a pohodlí ve vzduchu. Jeho glide vám umožní letět bez zastavení, a to i v případě, že uděláte malou chybu.


Místo toho, abychom se soustředili na dolní nebo horní limit, jsme pracovali na zvýšení celkového rozsahu rychlosti tohoto foilu. Výsledkem je, že EAGLE X může letět velmi rychle i velmi pomalu, což umožňuje pohodlné a snadné sjíždění s vysokou průměrnou rychlostí.


Velmi dobře rozpoznatelný obrys modelu EAGLE X byl také vylepšen. Většina plochy foilu je rozložena ve středu a vytváří poměrně úzké konce křídel. Toto rozložení plochy zajišťuje vynikající ovladatelnost, zejména při tak vysoké AR. EAGLE X tedy není jen rychlý foil, ale také zábavný foil na carving! Úzké konce křídel navíc umožňují snadné vyjetí špiček bez turbulencí a kavitace. V neposlední řadě jsou konce křídel ještě opatřeny winglety, které snižují indukovaný odpor na minimum.


EAGLE X nabízí fantastický skluz, zachycuje sebemenší energii z oceánu a využívá ji k pohybu vpřed. Je schopen proplétat se malými vlnkami stejně jako zrychlovat přes dlouhé vlny, což vám umožní putovat a objevovat během vašich DW přeletů jako nikdy předtím. Každý pumpovací pohyb je přeměněn na energii pro jízdu vpřed, díky čemuž je jízda na tomto foilu bezbolestná i po dobu několika hodin.


Díky konstrukci Monobloc s předpregnovaným karbonem je foil velmi lehký a zároveň pevný. Toto uspořádání přináší lepší přenos zatížení a lepší tuhost v různých částech pro maximální kontrolu. Ultra High Modulus (UHM) karbon poskytuje maximální tuhost pro vyšší výkon a neuvěřitelnou kontrolu díky okamžité zpětné vazbě. Připojení TITAN umožňuje připojit buď hliníkový, nebo karbonový stožár.


EAGLE X je nejvhodnější pro pokročilé uživatele, kteří hledají výkon pro DW nebo wing foil. Ať už se jedná o Wing nebo SUP foiling, tento foil slibuje celou řadu nových pocitů, které může nabídnout pouze on.


* DW vyžaduje fyzickou přípravu, vhodné bezpečnostní pomůcky (tj. vodítko, svítilnu, bezpečnostní vestu) a asistenci na moři. Nepokoušejte se o sjíždění sami ani bez řádného výcviku.

 

 

 

 

3D view

Zpět do obchodu