Jak vybrat WING křídlo?

 

Očekávaje potřeby jezdců, kteří chtějí ovládnout svůj styl jízdy, rozdělil F-ONE svou nabídku na dvě odlišné modely. Tato dělení nabízí křídla, která jsou přizpůsobena jedinečným požadavkům každé disciplíny, zajistí tak, že jezdci mohou maximálně využít svůj čas na vodě.

 

History 34

 

 

 
 
 
 

SWING je ultimátní křídlo pro jízdu na vlnách a downwind. Je neuvěřitelně vyvážené a lehké, nabízí stabilní freefly, který jezdcům umožňuje plně se soustředit na surfování nebo čtení vln.

Navržen s ohledem na obratnost a volnost pohybu, SWING V3 má kratší rozpětí a celkově kompaktnější tvar než STRIKE V3.

Jeho intuitivní ovládání a stabilita se promítají do uživatelsky přívětivého křídla pro jakéhokoli jezdce, včetně těch, kteří teprve začínají s fascinujícím světem wingfoilingu.

Je k dispozici ve 8 velikostech od 2.0 m² do 5.5 m².

 

History 34

 

 

STRIKE je nejvyšším výkonnostním křídlem. Ať už jde o freeride, freestyle, surf nebo freefly, toto moderní křídlo to zvládne všechno. Nabízí rychlost s pohodlím, stabilitou, silou a přesností.

Jeho výkonnosti proti větru jsou nepřekonatelné. Budete se vrátit na vrchol dříve než kdokoli jiný.

Impozantní je jeho pop a stejně tak doba letu, což umožňuje vyšší, delší skoky a velmi hladké přistání.

Je také k dispozici ve 8 velikostech od 2.0 m² do 5.5 m².

 

 History 34

 

PRO KOHO?

 
 

SWING je ideální pro všechny, kteří hledají pohodlné křídlo, které lze při volném letu zapomenout. Milovníci surfování na vlnách a downwindu jsou zajištěni vzrušujícím surfováním. Jeho intuitivní ovládání ho také dělá fantastickým křídlem pro ty, kteří se učí tento sport.

 

 

 

 

 

STRIKE je křídlo pro všechny zkušené jezdce, kteří chtějí posunout své limity. Jezdci toužící po rychlosti dosáhnou vyšších rychlostí, freestylové akrobacie budou zvládat nové triky. Ti, kteří chtějí prozkoumat a pokrýt více disciplín.

History 34

 

POCITY

 

STRIKE or SWING ? 4

 

SWING je lehké a vyvážené, tažení je velmi hladké: vzlétněte, natáhněte paže, zatáhněte se a křídlo udělá zbytek. Jednou z hlavních odlišností je, že SWING nabízí ohromující úhel proti větru při rozumné rychlosti. Při volném letu se křídlo perfektně drží ve vzduchu bez odporu nebo nechtěných pohybů, které by mohly narušit váš zážitek ze surfování. SWING V3 generuje sílu okamžitě a efektivně pumpuje, což umožňuje snadné rozjezdy z vody a tím vám dává možnost používat menší plochu než obvykle.

Nový STRIKE je silné křídlo nabízející konzistentní, snadno ovladatelné tažení. Jeho síla je generována dopředu, poskytuje vzrušující přirozené zrychlení hned po startu. Jakmile dosáhnete rychlosti jízdy, budete nadšeni, jak rychle jedete, a přesto zůstáváte plně pod kontrolou.

.

 History 34

 

V KOSTCE

 

SWING = SURF / DOWNWIND / COMFORT
STRIKE = SPEED / UPWIND / HANGTIME

 

 *snadný start

History 34

VIDEO EN

 

 

 

 

 

 

History 34

 

 

 

 

NEWS OF BANDIT XV 12

Zpět do obchodu