ALT Meteor - FZ 5,4,3mm 2023

ALT je zkratka pro " Alternative ". Vytvořili jsme ekologičtější alternativu k běžným neoprénům s ohledem na výkon. Je vyroben ze 100% přírodního kaučuku YULEX.

Na rozdíl od omezených zdrojů, jako je ropa a vápenec, je přírodní kaučuk obnovitelným zdrojem. Získává se přímo z lesů hevea s certifikací FSC, aniž by se kácely, což zajišťuje dlouhodobou stabilitu dodávek a také výrazně menší dopad na životní prostředí.

Vnitřní i vnější strana, stejně jako naše vnitřní rouno, jsou recyklovány a neopren se vyznačuje všemi našimi dalšími standardními udržitelnými postupy.

Výkony kombinézy ALT se blíží výkonům kombinézy MAGMA. Věříme, že ALT představuje novou generaci vysoce výkonných neoprénů, které mají rozumnější dopad na planetu.

velikost
barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Skladem Zvolte variantu
Značka: Manera
16 990 Kč
Kategorie: Pánské a dámské neopreny
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Pánské
Rok: 2023
Tloušťka neoprenu: 5.4.3
Zip: Front Zip
Men ALT 543 black front
Novinka
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Video

 

 

 

 

 

Jak je vyroben?

 

 

 

Yulex Pure® je přírodní kaučuk na rostlinné bázi, který představuje čistší alternativu k tradičnímu neoprenu na bázi ropy nebo vápence.
Společnost Yulex® spolupracuje s plantážemi stromů Hevea s certifikací FSC, na kterých sklízí surový kaučuk, a poté jej pomocí svého jedinečného procesu přeměňuje na 99 % čistý pevný přírodní kaučuk.

 

Obnovitelný
Na rozdíl od omezených zdrojů, jako je ropa nebo vápenec, je přírodní kaučuk obnovitelným zdrojem.
Získává se přímo ze stromů Hevea bez jejich kácení, což zajišťuje dlouhodobou stabilitu dodávek i výrazně menší dopad na životní prostředí.

Snížená spotřeba vody
Na výrobu jedné tuny kaučuku Yulex je zapotřebí 25 000 l vody, zatímco neopren na bázi vápence vyžaduje více než desetinásobek tohoto množství. Yulex navíc recykluje odpadní vodu tím, že ji znovu využívá během výrobního procesu.

Snížená spotřeba energie
Výroba jedné tuny Yulexu vyžaduje 1 150 kWh, zatímco neopren na bázi vápence vyžaduje více než 29krát tolik.

Snížená uhlíková stopa
Společnost Yulex tvrdí, že používání jejího přírodního kaučuku namísto tradičního neoprenu snižuje uhlíkovou stopu našich neoprenů o 80 %.

Proč ještě nevyrábíme všechny naše neopreny z materiálu Yulex Pure®?
Naše neopreny Yulex Pure® jsou přibližně o 30 % dražší než naše nejdražší neopreny.

Chápeme, že ne každý si to může dovolit. Jsme tu proto, abychom pomáhali vášnivým lidem co nejlépe využít čas strávený ve vodě, a ne proto, abychom se zaměřovali pouze na vyšší společenskou třídu.

Zatímco my i ostatní značky budeme uvádět na trh stále více modelů neoprénů z přírodního kaučuku, cena suroviny by měla být stále dostupnější. Pak budeme moci kousek po kousku přejít u veškerého neoprenového zboží na Yulex Pure®

 

 

Detail

 

Technologie

 

NAVRŽENO VE 3D


Když je průmyslovým standardem vyvíjet 2D vzory a snažit se je napasovat na 3D tělo, rozhodli jsme se prolomit novou cestu a vydat se opačným směrem. Pomocí počítačového designu modelujeme dobře padnoucí neoprén ve 3D a poté používáme inovativní software, který jej převede do přesného 2D vzoru pro továrnu.

Vzniká tak přirozený střih jako druhá kůže, díky kterému neopreny MANERA vynikají.DOBRÝ STŘIH ZNAMENÁ VŠE 


Teplo: Žádný průnik vody, žádná vzduchová kapsa
Odolnost: Neopren se natahuje pouze při pohybu
Pohodlí: Žádné příliš těsné oblasti, pohodlné podpaží/rozkrok
Styl: Záhyby nikdy nebudou módní

 

Strategická struktura


Některé oblasti jsou velmi citlivé na tření, napětí a trhání. Všechny neopreny MANERA byly navrženy s ohledem na náročné požadavky, včetně:

. Vyvarování se švů v oblasti napětí, aby se maximalizovala pružnost a pevnost.
. Ujištění, že švy jsou nataženy vertikálně, a ne do stran.
. Odstranění švů z třecích ploch, čímž se zamezí vzniku vyrážek a zvýší se roztažnost.
. Zesílení strategických částí a panelů přesně tam, kde je to potřeba.

Triplex ALT

The Triplex ALT je navržen pro teplo.

Re-flex skin / Ochrana
Air-foam /  Izolace
Magma Recycled Teplo a udržitelnost

Tyto tři materiály dohromady vytvářejí teplý, odolný a pohodlný neopren.

 

Gallery

 

 

 

 

Size

 

JAK VYBRAT SPRÁVNOU VELIKOST NEOPRÉNU?


Pro nás ve společnosti MANERA je zásadní, aby naši zákazníci snadno našli svou velikost, aniž by si museli měřit metrem po celém těle. Proto jsme intenzivně pracovali na našich tabulkách velikostí, aby každý našel svou velikost na první pohled a s informacemi, které má již k dispozici.
Každý zná svou váhu a výšku, proto používáme pouze tyto údaje a také několik přátelských rad:

1. Váha je prioritou: V mřížce najděte svou váhu a poté výšku. Výběr kombinézy je nejprve otázkou objemu, takže hmotnost je na prvním místě před výškou.

2. Při zkoušení našich neoprénů je nutné cítit se těsně. Nabízíme inovativní 3D střih; měl by být velmi těsný. Neopren po několika hodinách ve vodě povolí; pokud si vezmete příliš volnou velikost, neopren vám po několika sezeních nebude správně sedět.

3. Uvádíme rozmezí velikostí, protože každý typ postavy je jedinečný. Pokud se nacházíte v dolní části intervalu (např.: 70 kg pro muže velikosti M), budete mít neopren poměrně volný. Když jste ve vysokém intervalu (např.: 78 kg pro muže velikosti M), bude vám poněkud těsný.

4. Mezi velikostmi "vysoký": Pro vysokou a štíhlou postavu doporučujeme velikost "T" od 10 kg pod vaší výškou (např.: 70 kg pro 180 cm = St).

5. Mezi velikostmi "short": Doporučujeme velikost "S" pro nízkou a širokou postavu, od 10 kg nad vaší výškou (např.: 75 kg pro 165 cm = Ms).

 

 

 

Zpět do obchodu