F-one Bandit S2

Druhé vydání BANDIT S s významnými vylepšeními, která posunou vaši jízdu na vlnách, strapless freestyle a dokonce i foliování na další úroveň.

  • Výjimečná stabilita a kontrola
  • Přesné ovládání na baru
  • Super plynulý přísun energie
  • Pevný, přesný a ultralehký pocit na baru
  • Stálá trakce a úžasná hbitost
  • Rozšířený rozsah větru
velikost
barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
Značka: F-ONE
–49 % 14 390 Kč
Kategorie: KITE
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2021
Zaměření: Freestyle, Wave, Allround, Freeride, Low wind, Foil, Big air
BANDIT S2 GLACIER SLATE HD
ZDARMAZDARMA –49 %

Product video

 

 

Program

 

 bandit S2 program

 

Popis

 

BANDIT-S2-FRONT-LEFT-RIGHT-SIDES

 

 

 

 

 

Existují dva samostatné BANDITY, avšak jejich vývoj sdílí stejnou DNA. Letos se pozornost zaměřila na napnutí plachty a design a konstrukci odtokové hrany.

 

Nový vertikální panel  a nový design odtokové hrany doplněný náš 135gr Dacron výrazně zlepšil kontrolu nad profilem i statickou hmotnost draka.
Tento nový profil nabízí působivou stabilitu a odezvu - obě základní vlastnosti draka pro jízdu na vlně. Trakce a ovládání S2 je konstantní za každého větru a všude v okně.

 

BANDIT-2021-schema-forces

 

 

Kromě této práce, kterou jsme provedli na profilu a stabilitě, jsme také upravili obrys Bandit S2. Středová spíra je nyní kratší a uší kitu širší - výsledkem je, že manipulace je nyní reaktivnější a S2 bude ladit s oblouky vaší desky.

Každý aspekt designu byl vylepšen a profil byl přepracován. Náběžná hrana má ve středu segment navíc, aby poskytla ještě čistší křivku tvaru „C“. 

 

1-BANDIT-2021-visuel-explicatif-forces-3

 

Pocit na baru byl vylepšen a nyní je lehčí a přesnější - na vaše podněty bude reagovat okamžitě.

Při jízdě na vlně nebo strapless stále pracujete s barem k nastavení síly a směru vašeho draka. Toto spojení s vaším drakem je zásadní a vždy používáme výraz: „bar feeling“, ale je toho mnohem víc...
Při práci na designu nového modelu BANDIT S2 jsme provedli zásadní vylepšení řízení, zejména při povolení baru. Většinu času při depoweru ztratíte napětí v zadních linách, a tím i kontrolu nad řízením. To je opravdu patrné v podmínkách při on-shore větru, kde váš drak potřebuje změnit směr před každou zatáčkou.
S BANDIT S2 si udržíte kontrolu a budete mít velmi přesné řízení v celém rozsahu baru a to s velmi malým tahem. Zjistíte, že díky tomuto vylepšenému ovládání se vaše surfovací schopnosti, vaše otočky a skoky přirozeně zlepšují.

Dodávka energie je výjimečně lineární a progresivní, s plynulým depowerem, který je vysoce intuitivní a umožňuje soustředit se na surfování nebo triky. Nepřijde kopanec, pokud kite pošlete oknem
Ovládání a stabilita v silném větru spolu s působivým liftem činí ze S2 fantastického draka pro strapless freestyle.

Většina našich testů byla provedena na BANDIT 7 m a my jsme byli ohromeni tím, jaký silný vítr to zvládne! Bylo těžké uvěřit, že dokážeme surfovat s takovou kontrolou, svobodou a stabilitou v tak silném větru. Jindy jsme se zase mohli hrát ve slabém větru se stejným požitkem. Kite zvládne všechno!

BANDIT S2 je reaktivní, lehký a hravý, takže je také ideálním drakem pro foliování. Stabilita S během driftu je na fólii velkou pomocí, zvláště když jsou vaše liny prověšené během zatáček nebo otoček.

 

3D view

 
Zpět do obchodu