MAGNET Carbon 2021-22

POSUŇ SVOJI JÍZDU

F-ONE přináší revoluci do světa strapless freestyle: slim tech carbon custom.

  • 2.3 KG! Nejlehčí kite strapless board, který byl kdy vyroben
  • Technologie schopná vydržet ty nejnáročnější triky!
  • Drží na nohou jako přilepené :)
  • Obrovská kontrola a komfort díky exklusivně tenkému profilu
  • Okamžitě se dostavuje progress
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
27 500 Kč 27 900 Kč od 27 500 Kč
Kategorie: Kite surf board
Záruka: 2 roky
F ONE Magnet Carbon Packshot HD 1 650x650
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Program

magnet program

 

Popis

Skočíte mnohem výše a okamžitě přistanete všechny strapless triky, na kterých trénujete měsíce! Díky svému neskutečnému lehkému a nízkému profilu se deska lehce drží na nohou a během triků.

Snížená tloušťka přináší zlepšenou kontrolu a inovativní flex zase větší pohodlí a přesnost při jízdě a při přistání, a to i v nejnáročnějších podmínkách. Je to zcela nový pocit, pokud jde o kontrolu a to s přímou zpětnou vazbou. Jeho přímý rocker v kombinaci s Parallel Outlines (rovnější tvar boků prkna) nabízí rychlost a stabilitu, kterou potřebujete do air triků.

Kombinace hlubokých kanálů, přesně vyřezaných na spodní straně desky, spolu se správným rockerem činí přistání mnohem lépe kontrolovaným a hladším.

MAGNET CARBON je postaven pomocí inovativního procesu SLIMTECH CARBON Custom, díky čemuž je lehký a neuvěřitelně robustní, pravděpodobně dva nejdůležitější aspekty strapless freestyle prkna. Pad pokrývá velkou část desky, takže získáte ve všech situacích potřebnou přilnavost. Grab hrana zapuštěna v desce umožnujě chytit desku s lehkostí během triků. Proměňte svou jízdu s MAGNET CARBON, nejinovativnější strapless deskou na trhu.

 

 

 

  • SLIM TECH

slimtech


Proces SLIM Tech používá materiál s jádrem s vysokou pevností pro dramatické snížení tloušťky. Přináší to hned několik výhod: lepší kontrola desky, snížená hmotnost, zvýšená pevnost, lepší flex.

-Lepší kontrola desky. Mít nohy blíže ke spodní části desky znamená, že máte lepší kontrolu, co deska dělá.

-Snížená hmotnost. Použitím silnějšího materiálu jádra můžeme snížit množství materiálu. Díky sníženému objemu může být deska lehčí.

-Zvýšená síla.  Desky Slim Tech jsou tvrdší a silnější.

-Lepší flex. Pomocí štíhlejšího profilu lze ohýbání desky lépe vyladit úpravou rozvržení vláken. Mít flex do desky znamená větší pohodlí při jízdě a snadnější přistání při freestyle. 

-Desky postavené s konstrukcí SLIM Tech jsou lisované za tepla. Mají velmi tenkou, ale velmi robustní vnější vrstvu, která chrání desku po celou dobu její životnosti.

 

 

  

 

 

3D view

Zpět do obchodu