SLICE BAMBOO 2022

SLICE BAMBOO je kompaktní surf s bambusovou sendvičovou konstrukcí, který skvěle zvládá jak strapless freestyle, tak surfování na malých až středně velkých vlnách.

  • Snadno se rozjede a výborně skáče
  • Super stabilní a fantastické hranění
  • Naprostá kontrola při skoku
  • Aktivní a hravý při surfování
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
–25 % –24 % –24 % až –25 % 16 990 Kč 17 190 Kč 17 590 Kč od 16 990 Kč
Kategorie: Kite surf board
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2022
slice bamboo 650x650
Akce
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA –25 % –24 % –24 % až –25 %

Product video

 

 

Program

Popis

 

Kompaktní rozměr, tenké raily, výrazný kick na rockeru a hluboký kanál na spodku jsou perfektní atributy pro strapless freestyle.
Deska nabízí silný přirozený pop, snadno se s ní manévruje ve vzduchu a přistání jsou měkká a stabilní.

Díky poměrně paralelnímu obrysu SLICE snadno pluje a jeho schopnosti stoupání jsou pozoruhodné. SLICE BAMBOO se nejlépe hodí na malé a středně velké vlny a vyniká, když jsou podmínky onshore a vlny nejsou příliš silné.

Winged tail udržuje celý obrys rovný a rychlý, ale zároveň umožňuje vysokou reaktivitu pro rychlé zatáčení. Poskytuje také velký pop potřebný pro freestyle.

SLICE BAMBOO je skvělý pro jezdce, kteří se directionalem začínají, nebo pro ty, kteří hledají stabilitu při nácviku otoček.

SLICE BAMBOO má výkonnou a spolehlivou bambusovou konstrukci. Paluba a spodek jsou postaveny z bambusové sendvičové konstrukce, abyste získali pevné a lehké prkno s použitím přírodních dřevěných dýh. Paluba dostává dvojitou bambusovou vrstvu v oblasti nohou jako dodatečné zpevnění pro větší odolnost.

Deska SLICE BAMBOO je vybavena inserty pro strapy, dodává se se sadou ploutví thruster a v případě potřeby je možné přidat přední pad jako volitelné příslušenství.

 

Technologie

 

FULL BAMBOO CONSTRUCTION
 

Bambusová vlákna jsou velmi odolná a opravdu lehká. Konstrukce FULL BAMBOO využívá přirozených vlastností bambusových dýh umístěných mezi vrstvami skleněných vláken a vytváří pevný, odolný a lehký plášť celé desky (paluby i dna).

 

 

Gallery

Size

 

 

 

Zpět do obchodu