MITU PRO FLEX 2021-22

Více než ikonou nebo bestsellerem je MITU PRO MODEL především prknem samotného Mitu MONTEIRO, což může znamenat jediné: prkno, stejně jako muž, který za ním stojí, zůstává rok co rok na vrcholu wave ridingu

  • 100% věnováno ježdění bez strapů
  • Vynikající ve vlnách i pro freestyle
  • Intuitivní a hravé ve VŠECH podmínkách
  • Výběr pro každého! (3 konstrukční standardy x 5 velikostí = 15 prken na výběr!)
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
–24 % –24 % –24 % –25 % –25 % až –25 % 21 390 Kč 21 790 Kč 21 990 Kč 22 190 Kč 22 390 Kč od 21 390 Kč
Kategorie: Kite surf board
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2022
F ONE Mitu Pro flex 2021 650x650
Akce
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA –24 % –24 % –24 % –25 % –25 % až –25 %

Product video

 

 

Program

 

F-ONE-Mitu-Pro-flex-program

 

Popis

 

MITU PRO FLEX je k dispozici v 5 velikostech od 5'2 do 5'10 a využívá špičkovou konstrukci HD Foam Flex, která nabízí úžasný tvar Mitu, který napodobuje pocit tradičního surfového prkna s neuvěřitelnou odolností pro bezkonkurenční pohodlí a plynulost na vodě. 

Díky kompaktnímu obrysu zůstává DNA prkna MITU PRO MODEL s jednoduchou hlubokou konkávou, právě tento jedinečný tvar pomáhá prknu dostat se brzy do jízdy, okamžitě zrychlit a poskytnout směrovou stabilitu. 

Pohodlí bylo vylepšeno dvojitou konkávou v přední části, díky níž bude vaše jízda hladší než kdy dříve. Při cestě podél spodní části prkna se konkávy postupně vytrácejí směrem k zadní části, kde zvýšený kick v zadním rockeru pomáhá zatáčet ostře a bez námahy.

V kombinaci s tenkými raily směrem dozadu nabízí fishtail tu nejlepší kombinaci mezi jízdou na prkně, stabilitou, zatáčením a popem. 

Tato jedinečná kombinace jízdy, stability a ovladatelnosti je to, co dělá modely MITU PRO MODELS tak jedinečnými a všestrannými. 

Největší velikosti kladou o něco větší důraz na schopnost jízdy a celkovou stabilitu, zatímco menší velikosti se více zaměřují na ovladatelnost. Všechny mají stejné tvarové vlastnosti se specifickým obrysem, aby co nejlépe využily energii vln.

MITU PRO FLEX využívá konstrukci HD foam flex, u které byl kladen důraz na schopnost prkna se ohýbat, a poskytuje tak vynikající pohodlí a fantastický pocit na vlně. Tato konstrukce je postavena z HD pěny různých hustot spolu se skelnými vlákny a epoxidovou pryskyřicí a obsahuje také některé palubní stringery pro větší odolnost. 

Tlumiče nárazů jsou na trhu jedinečným prvkem a v kombinaci s plnou podložkou poskytují nejvyšší úroveň pohodlí. Model MITU PRO FLEX má zabudované inserty, takže je možné použít strapy Dodává se se sadou ploutví thruster F-ONE FLOW RTM. 

 

 

3D view

Zpět do obchodu