STRIKE V5 2025
Nový STRIKE zůstává věrný tomu, co z něj v průběhu let udělalo jedinečný model, a zároveň přináší klíčové inovace, které dále posouvají jeho výkon a schopnosti. Tato pátá generace našeho vlajkového wing modelu je navržena pro maximální výkon a freestyle. Díky inovativní technologii Sweep Control Panel nabízí lepší stoupavost proti větru, vyšší stabilitu a lepší kontrolu v celém rozsahu větru. Vylepšený „Going Forward“ pocit přináší bezkonkurenční plynulost tahu, progresivní nástup síly a intuitivní, snadné pumpování.
- Sweep Control Panel pro ideální kontrolu napětí na odtokové hraně
- Vylepšená rychlost, stabilita, stoupavost proti větru a kontrola
- Upravený profil pro vyšší efektivitu a komfort ve vysokém rozsahu větru při zachování skvělého pumpování pří startu
- Optimalizovaná pozice madel umožňuje použití jednoho karbonového boomu pro více velikostí a modelů
Kategorie: | WING křídla |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Pohlaví: | Unisex |
Rok: | 2025 |
Video
Program
Popis
Nový Sweep Control Panel efektivně reguluje napětí na odtokové hraně, čímž zajišťuje stabilitu, rychlost a dlouhodobý výkon. Tento systém zároveň zesiluje přední část náběžné hrany a zabraňuje jejím nežádoucím deformacím, přičemž zachovává boční pružnost pro pohodlí a lepší přenos energie při pumpování.
Upravený profil STRIKE V.5 poskytuje vyšší efektivitu a lepší komfort při silnějším větru, přičemž si zachovává skvělé vlastnosti při rozjezdu. Nový radiální střih minimalizuje nežádoucí deformace wingu, zatímco přepracovaná spojka mezi středovou vzpěrou a náběžnou hranou výrazně zvyšuje stabilitu a schopnost stoupání proti větru za všech podmínek.
Díky optimalizovanému designu, tuhosti, rychlým akceleracím a masivnímu popu s dlouhým hangtimem si STRIKE okamžitě zamilujete i na freestyle. Při rotacích se wing snadno otáčí s vámi, což vám umožní bezpečně dopadat triky a zkoušet nové.
Díky optimalizovanému umístění madel lze jeden karbonový boom použít pro více velikostí a modelů wingů v celé řadě F-ONE.
Technologie
Hitex materiál
Aby F-ONE splnilo specifické požadavky na vývoj wingů a kitů a nabídlo vysoce výkonný a odolný produkt bez použití nedostupných materiálů, vyvinulo nový polyester s vysokou pevností HITEX. K dispozici je ve variantách 158g a exkluzivně pro F-ONE také v 178g. Tento nový materiál je neuvěřitelně odolný vůči protažení a zvyšuje životnost wingů a kitů.
HITEX je inovativní polyesterové vlákno s vysokou pevností, vylepšenou tkaninou a povrchovou úpravou, která zvyšuje odolnost materiálu. Varianta 178g je nová hmotnost, která dokonale vyhovuje potřebám centrální vzpěry a středu náběžné hrany. Lehčí verze 158g se používá na špičkách náběžné hrany.
HITEX je použit v celé nafukovací struktuře wingů a kitů a je navržen tak, aby zvládal vysoké tlaky při nafukování, což zajišťuje výkon a odolnost. Díky rozsáhlé práci na inženýrství plachet umístil tým R&D každou hmotnost HITEX do různých oblastí, což umožňuje absolutní kontrolu nad tvarem session po session.
Ideální tkanina pro wing má zvýšenou odolnost proti tlaku, omezenou deformaci a vynikající trvanlivost.
High Tenacity Polyester: HITEX
Po dlouhodobé spolupráci s našimi partnery ve výrobě tkanin jsme se rozhodli použít High Tenacity Polyester, technický materiál nabízející vysokou odolnost proti protažení a vynikající trvanlivost.
Protože každá část wingu nevyžaduje stejnou odolnost proti deformaci, vyvinuli jsme dvě hmotnosti materiálu: 178g pro střed wingu a 158g pro špičky.
Střed wingu se nesmí žádným způsobem deformovat, protože představuje přímé spojení mezi rukama uživatele a větrem. Jeho tuhost zajišťuje stabilitu wingu při jízdě.
Je však výhodné udržet špičky wingu méně tuhé. Kontrolovaná deformace špiček totiž umožňuje efektivnější pumpování, absorpci silných poryvů větru a celkově nabízí vyšší pohodlí během celé jízdy.
Použití tohoto vysoce pevného vlákna v hmotnostech dokonale přizpůsobených našemu sportu a našim designům nám umožnilo zmenšit průměr náběžné hrany a omezit použití dodatečných výztuh. To vede ke zlepšené aerodynamice a snížení hmotnosti, což přináší lepší výkon.
HITEX je potažen PLASMA povrchovou úpravou, inovací exkluzivní pro našeho dodavatele, která zaručuje zvýšenou odolnost tkaniny. V kombinaci s vysoce pevnými polyesterovými vlákny činí HITEX nejodolnějším materiálem na trhu. Naše wingy si tak udržují svůj tvar mnohem déle a tím i svůj původní design a výkon po delší dobu.
Rukojeti: Nový STRIKE je vybaven naším novým vyměnitelným systémem rukojetí. Měkké, hybridní nebo tuhé rukojeti, nyní si můžete přizpůsobit rukojeti podle svých preferencí.
Size
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.