F-one WTF!? v2 kite 2020

WTF! je freestylový kite bez kompromisů určený pro vítěze, jak také napovídá název: Win The Freestyle!

 

  • Pure C tvar freestyle design
  • 5th line system
  • 5 Strut desing
  • Vynikající pop
  • Vynikající v kiteloopech
velikost
barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Značka: F-ONE
–40 % 19 790 Kč
Kategorie: Nafukovací Kite
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Zaměření: Wakestyle, Freestyle, Freeride
WTF V2 BASALT LAGOON
Akce
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA –40 %

Product video

 

Program

 

WTF PROGRAM

 

Popis

 

C-tvar je sám o sobě nejlepší volbou pro snadno ovladatelný a dynamický kite. Abychom zlepšili kontrolu  během kritických okamžiků, jako je odrážení z popu, slack a megaloops využili jsme 5 spírový design, který udržuje profil mimořádně stabilní a dělá kite dynamický za všech okolností. Rozhodli jsme se přidat pátou line, abychom zlepšili ovládání, optimalizovali sílu a také umožnili, aby restart kitu byl co nejrychlejší a s minimálním úsilí.

 

Každá velikost WTF byla individuálně navržena tak, aby odpovídala podmínkám, na které je zaměřena. Větší rozměry byly vyvinuty tak, aby dodávaly větší sílu a umožnily vám jízdu i za slabších podmínek. Menší velikosti jsou postaveny s větším rozsahem větru nahoře. Jakoukoliv velikost si vyberete, všechno se povede za daných podmínek vaší session.

 

Nabízíme WTF v každé velikosti od 5m do 15m, díky čemuž si vyberete perfektní hračku bez nutnosti kompromisů. Kity jsou také velmi laditelné, což vám umožní nastavit letové charakteristiky tak, aby vyhovovaly vašemu stylu jízdy. Na předních linách jsou tři možnosti vyvázání; to vám umožni nastavit kite podle vaší úrovně, stylu jízdy a podmínek dne. Tři možnosti ladění na zadních linách umožňují naladit, jak cítíte kite na baru a také jeho rychlost .

 

 

3D view

 

FORCE FRAME

Kite s rozšířeným de-powerem nesou větší tlak přes klenbu kitu, protože se setkávají s častějším používáním v širším spektru větru.

 

V důsledku toho F-ONE vyvinula pro kity zcela novou strukturu, která nabízí optimální trvanlivost bez dalšího zvýšení hmotnosti.

FORCE FRAME je pevná struktura Dacron skládající se z náběžné hrany, odtokovky a vzpěr.

Tato struktura skeletu s vysokou pevností je pak pokryta lehkým materiálem Spy.

 

TECHNOFORCE ™ z TEIJINu je polyesterová tkanina s vysokou hustotou s konstrukcí pro zastavení trhlin pomocí tenké a vysoce napínané příze.

 

 

 Gallery

 

 

 

 Size

 

wtf size

 

 

Zpět do obchodu