WTF!? board 2020

WTF ?! byl navržen od základu tak, aby byl dokonalým nástrojem pro freestyle závody. Byl vyvinut tak, aby vám umožnil snadno provádět ty nejnáročnější triky.

  • Freestyle zbraň
  • Úplná kontrola během popu a přistání
  • Působivý komfort a stabilita
  • Výbušný pop
  • Karbonové pásy pro lepší tuhost
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
Značka: F-ONE
–40 % 8 290 Kč
Kategorie: BOARDS
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Pánské
WTF MEN 2020 140 650x650
Akce
ZDARMAZDARMA –40 %

Product video

 

 

Program

program

Popis

Prkno nabízí 3 stage rocker, který je rovnější ve střední části prkna, což umožňuje dřívější skluz a zároveň narůstající prohnutí pod nohama, pro hladké dopady. Stage rocker nabízí dynamický přechod mezi jednotlivými částmi, které jsou navrženy pro maximální odraz z hrany.

Pop je něco důležitého pro prkno WTF. Každá vlastnost tohoto boardu byla postavena nejen tak, že dává co nejvíce popu, ale také usnadňuje její uvolnění a ovladatelnost. Tvar desky je všestranný a pohodlný. Široký střed vám poskytne obrovskou platformu pro zahájení triků a zároveň nabízí stabilní přistávací plochu, bez ohledu na to, z jak velkého výšky přistáváte...

Naší revoluční technologií tvaru hrany HRD jsme u WTF udělali o krok dále, nejedná se o HRD hranu, ale něco jedinečného pro tuto desku. Vyšší, silnější kanálky pod nohama, nabízejí maximální zdvih a rovnováhu, zatímco ve středu desky a na špičkách je tenčí kolejnice pro lepší přilnavost.

Na spodní straně desky najdete V konkávu a tvarované hrany, které zlepšují hranění a odvod vody z desky. To pomůže s rychlostí a kontrolou po celou dobu, kdy jste na vodě. V konkáva také narušuje povrchové napětí vody, čímž jsou přistání hladší a kontrolovatelnější.

Vrch prkna je zcela plochý a to z dobrého důvodu. Nabízí lepší spojení s deskou pro vaše vázání bez ohledu na to, jakou značku si vyberete. To opět pomáhá s ovládáním a také usnadňuje připevnění jakéhokoliv vázání.

Jakmile jste na vodě, zjistíte, jakou rychlostí můžete jet a jak je jízda snadná. Pop se stává snadný bez ohledu na vaši rychlost nebo stav vody a vy si můžete být jisti, že máte dobrý odraz při každém zahranění. Přistání je hladké a WTF byl navržen tak, aby vám pomohl dokončit vaše triky s vyšší konzistencí než kdy předtím.

Deska je k dispozici ve třech velikostech: 136 x 41,5, 138 x 42 a 140 x 42,5 cm. Všechny tři velikosti jsou trochu větší z dobrého důvodu. Větší plocha vám pomáhá dostat Vás brzy do skluzu, ale také poskytuje skvělou platformu pro přistání vašich triků. Tato platforma je dále vylepšena tvarováním na spodní straně desky, které lehkým přetržením povrchového napětí snižuje "plácnutí" o vodu.

WTF je k dispozici ve dvou variantách - standardní WTF a WTF Girl, oba sdílejí stejnou konstrukci s o něco menší váhou a více flexu ve verzi pro dívky. K dispozici je také model WTF Next generation pro nejmladší talenty, který má mírně odlišný tvar a menší rozměry a měkčí flex, který pomáhá mladým jezdcům odrazit se z vody.

Deska je vybavena UNIBox finkami, které nabízejí lepší rychlost a lepší klouzání díky tenčímu profilu.

 

3D view

 
Zpět do obchodu