WTF?! board 2024

WTF?! byl od základu navržen jako dokonalý stroj pro freestylové soutěže a byl vyvinut tak, abyste na něm mohli snadno provádět ty nejnáročnější triky.

  • Freestylová zbraň s masivním popem
  • 5 velikostí pro všechny jezdce
  • Naprostá kontrola při hranění a přistávání
  • Působivý komfort a stabilita
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Skladem Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
17 890 Kč 17 890 Kč 17 890 Kč 15 990 Kč 15 990 Kč od 15 990 Kč
Kategorie: TWINTIP kite boards
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2024
wtf 7 1280x1280
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Product video

 

 

 

Program 

Popis

Je postaven na dřevěném jádru se skleněnou výztuhou a karbonovými pásky pro lepší přenos zátěže při zatížení při popu. Díky této konstrukci je WTF?! nejen neuvěřitelně odolný, ale je také tajemstvím hladkého a kontrolovaného pocitu pod nohama.

Prkno WTF?! má specifickou linii rockeru s plošší částí ve středu prkna, která umožňuje včasný skluz, a se zvýšeným rockerem na špičkách, aby přistání byla hladká a snadná. Přechod mezi třemi stupni rockeru je klíčový pro dynamiku hranění a zatížení pro pop a dosažení maximální amplitudy.

Každý prvek modelu WTF?! byl postaven tak, aby jezdci nejen poskytl co největší pop, ale také aby ho bylo snadné uvolnit a ovládat. Obrys prkna je všestranný a pohodlný, špičky prkna poskytují obrovskou platformu, ze které můžete spouštět své triky, a zároveň nabízí stabilní přistávací plochu bez ohledu na to, jak tvrdě se z pohybu vracíte.

Deska WTF, inspirovaná naším designem railů HRD, využívá silnější raily pod patkami, které nabízejí maximální vztlak a rovnováhu při jízdě ve středu desky. Na špičkách se profil railů ztenčuje pro lepší přilnavost.

Spodní část prkna se vyznačuje množstvím tvarových detailů včetně středové dvojité konkávy ve tvaru písmene V, stupňovitých kanálků po stranách a kanálků na špičkách. Ty se vyznačují lepší přilnavostí a uvolňováním vody z prkna. Pomáhají vám s rychlostí a kontrolou za všech okolností, když jste na vodě. Tyto kanálky také rozbíjejí povrchové napětí vody, takže přistání jsou hladší a ovladatelnější i při vysoké rychlosti.

Paluba prkna je zcela plochá, aby poskytovala konzistentnější spojení s prknem pro vaše vázání bez ohledu na to, jakou značku si vyberete. To pomáhá při ovládání a také usnadňuje pořízení vázání, které se k prknu hodí.

Jakmile se ocitnete na vodě, všimnete si, jakou rychlostí se prkno pohybuje a jak snadno se na něm jezdí. Pop se získává snadno a bez ohledu na rychlost nebo stav vody si můžete být jisti dobrým startem pokaždé, když zahraníte. Přistání jsou hladká a WTF bylo navrženo tak, aby vám pomohlo dokončit triky s větší konzistencí než kdykoli předtím.

Prkno je k dispozici v pěti velikostech: 140 x 42,5 cm, 138 x 42 cm, 136 x 41,5 cm v konstrukci Slim a dětem věnované velikosti 130 x 38 a 127 x 37.

Všechny jsou záměrně poměrně velké, větší plocha vám pomůže se brzy rozjet, ale také poskytne skvělou platformu pro přistání vašich triků.

Deska je vybavena našimi ploutvemi Unibox o velikosti 35 nebo 55 mm, které díky svému tenčímu profilu nabízejí vyšší rychlost a lepší skluz s menším odporem.

Size

 

 

 

 

Zpět do obchodu