TRAX 2023/24

TRAX je opravdovou klasikou v naší nabídce, která je především o zábavě na vodě. Toto prkno, které stále vychází ze svého legendárního dědictví, nadále nabízí jedinečnou kombinaci pohodlí, výkonu a snadného používání pro ty nejúžasnější freeridové seance.

  • Úžasné freeridové a upwindové schopnosti
  • Raily inspirované technologií HRD
  • Dvojitý konkávní tvar dna
  • Hladká a pohodlná jízda bez ohledu na podmínky
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Skladem Obvykle 7-14 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
14 990 Kč
Kategorie: TWINTIP kite boards
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2024
trax
Tip
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Product video

 

 

Program

 

 

Popis

 

Celková linie rockeru je mírná, aby prkno nabízelo včasné sklouznutí a zachovalo si fantastickou klouzavost, která je pravým znakem modelu TRAX. Linie rockeru je rozdělena do tří různých stupňů s plošší částí uprostřed, která je klíčová pro dosažení vynikajícího úhlu proti větru a skvělého držení stopy na vodě. Přechod mezi střední částí a špičkami byl inspirován rockerem WTF?!, který nabízí neuvěřitelný pop.

Spodní tvar se vyznačuje hlubokou dvojitou konkávou a několika kanálky na špičce. Obojí poměrně účinně zajišťuje prvotřídní přilnavost a kontrolu nad prknem. Dvojitá konkáva je však hlavním motorem celkového komfortu prkna a jeho stability za všech okolností.

Raily jsou inspirovány naší technologií Helical Rail Design (HRD) a mají silnější části kolem patek pro lepší nadnášení a vyvážení. Všude jinde zůstaly tenké, aby nabízely dostatek přilnavosti.

Tvar paluby je zbaven nánosů pro větší jednoduchost a lepší kontakt mezi vázáním a prknem. 3D práce ve střední části, další dědictví modelu TRAX, pomáhá středu prkna držet stopu v přímce s pevným pocitem pro větší přesnost a kontrolu při jízdě.

Hluboká konkáva ve spojení s 3D railem vám umožní bez námahy vyrazit proti větru a přináší úžasné freeridové schopnosti prkna.

Celkově na vodě toto prkno zaujme tím, jak hladce a pohodlně se na něm jezdí. Vše je přirozené a naprosto intuitivní. Dokonalá kombinace klouzavosti, solidního popu a měkkého přistání charakterizuje tento dobře vyvážený tvar.

TRAX je k dispozici ve čtyřech velikostech, které by měly vyhovovat širokému spektru uživatelů: Rozměry: 132 × 37 cm, 133 × 38 cm, 136 × 40,5 cm a 137 × 42 cm. Všechny jsou vybaveny čtyřmi 50mm ploutvemi UNIBOX, které díky svému tenčímu profilu nabízejí vyšší rychlost a lepší skluz.

TRAX je freeridová zbraň a je fantastickým prknem pro začátečníky, kteří se na něm mohou prohánět až po středně pokročilé jezdce, kteří si rádi zařádí tam a zpět a mezitím hodí pár skoků a triků.

 

Zpět do obchodu