TRAX 2023/24

TRAX má dlouhou tradici a je jedním z nejoblíbenějších twintip na trhu. Je to ultimátní prkno pro freeride a freestyle s jedinečným pocitem při jízdě, nabízející jak rychlost, tak pohodlí. HRD Rail hraje významnou roli v tom, jak prkno vede, a odlišuje ho od všeho ostatního.

• Ultimátní prkno pro freeride/freestyle

• Technologie HRD Rail

• Snadné ovládání - ideální pro začátečníky i experti

• Hladké a odpuštějící

Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Skladem Obvykle 7-14 dní Zvolte variantu
–16 % 14 500 Kč
Kategorie: TWINTIP kite boards
Rok: 2024
trax 9
Tip
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA –16 %

Exkluzivní design Helical Rail (HRD) sehrává významnou roli v vynikajících výkonech tohoto prkna. Jedná se o unikátní proces, který umožňuje tvarování hran prkna ve 3D. Hrana je třídílná a táhne se podél celé délky prkna. Uprostřed prkna je hrana tenká pro lepší uchopení a zlepšenou schopnost jít proti větru. Pod nohama je hrana obrácená a zakřivená jako u prkna na surfování, což umožňuje prkně hladce klouzat přes vlny a zlepšuje jeho schopnost řezat. Jak hrana dosahuje špiček, zase se zužuje, což poskytuje vynikající pop.

Na vodě TRAX HRD LITE TECH nabízí hladkou a odpouštějící jízdu.

Flexibilita byla naladěna tak, aby poskytla optimální pop z vody, a extra flexibilita na špičkách opravdu pomáhá vás vystřelit do vzduchu. Pokud jde o přistání, široký tvar a kanálová základna společně vyhlazují chop a umožňují vám vždy udržet kontrolu.

Konkávní stupeň na spodní straně, spojení klasického jednoduchého konkávu s kanálem celé délky, dává prknu jeho uzamčený, ale hladký jízdní vlastnosti a umožňuje vám během okamžiku začít s jízdou proti větru.

Lite Tech je exkluzivní pro F-ONE. Patentovaný společností Rossignol Snowboards, integruje do prkna prvek TPU umožňující propustit světlo. Obsahuje dva úzké průhledné linky ve středu prkna, což je vynikající estetický prvek a jistě vám pomůže vyniknout.

Kombinující efektivitu, ovládání hrany a zvládání vln, TRAX HRD LITE TECH je vynikající volbou pro začátečníky, odborníky a každého mezi nimi. Od klidné vody po drsné vlny, toto prkno zvládne vše a dostanete jízdu jako žádnou jinou s dostatkem výkonu k dispozici.

TRAX HRD LITE TECH je k dispozici ve čtyřech velikostech: 135×39 cm, 136×40.5 cm, 137×42 cm a 140×45 cm. Všechny jsou vybaveny čtyřmi ploutvemi UNIBOX 50mm, které nabízejí lepší rychlost a zlepšený kluz díky svému tenčímu profilu.