TRAX HRD CARBON SERIES 2024

F-ONE TRAX je klasika v naší nabídce a patří mezi nejoblíbenější Twin-Tipy na trhu. Je to všestranné prkno, které vyniká rychlostí, pohodlím a klouzavostí. Ve své karbonové verzi a s exkluzivním HRD railem nabízí TRAX HRD CARBON okamžitou odezvu a  kontrolu při rychlosti a výkonu.

  • Výkonný freestyle
  • Výbušný pop
  • Výjimečné schopnosti proti větru
  • Velmi lehký a citlivý
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Skladem Obvykle 7-14 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
22 490 Kč
Kategorie: TWINTIP kite boards
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2024
trax hrd carbon 1280x1280
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Video

Program

 

 

Popis

Exkluzivní kolejnice HRD hraje významnou roli v jeho výjimečných výkonech. HRD je jedinečný prvek využívající proces, který umožňuje tvarování kolejnic desky ve 3D. Kolejnice se skládá ze tří částí, které se táhnou po celé délce desky. Ve středu prkna je rail tenký pro lepší přilnavost a zlepšené jízdní vlastnosti proti větru, pod nohama je rail obrácený a zakřivený jako rail surfového prkna, což umožňuje prknu hladce projíždět chopem a zlepšuje jeho carvingové schopnosti. Jakmile se rail dostane ke špičkám, opět se ztenčí, což umožňuje vynikající přilnavost a záběr, který poskytuje vynikající pop.

Řada TRAX Carbon těží z biaxiální karbonové plné vrstvy, která snižuje hmotnost prkna. Zároveň dodává prknu extra pevnost, tužší jízdu a silnější reakci na ohyb. Díky své lehkosti je prkno TRAX velmi citlivé a jakmile je ve vzduchu, je naprostým snem.

Na vodě nabízí karbonová řada TRAX HRD okamžitý pocit rychlosti a výkonu, HRD rail eliminuje rozstřik a je velmi pohodlný bez ohledu na vodní podmínky. Flex prkna byl vyladěn s ohledem na vlastnosti uhlíkových vláken tak, aby poskytoval co nejlepší pop z vody; špičky jsou mimořádně citlivé a pomohou vám při zatížení hrany pro vzlet. Když dojde na přistání, široký obrys a kanalizovaná patka společně vše urovnají a umožní vám udržet kontrolu za všech okolností.

Prkno je tak oblíbené, protože se hodí pro tak širokou škálu jezdců, od expertů ve freestylu po začátečníky a všechny mezi tím, TRAX je vynikající volbou. Díky kombinaci okamžitého skluzu, schopnosti jízdy proti větru a kontroly máte k dispozici dostatek výkonu, když ho potřebujete.
TRAX si poradí s každou situací, od rovné vody až po ostré kotrmelce. Připravte se na jízdu, jaká nemá obdoby !

 

Technologie

HRD Rail poskytuje úžasný výkon a skutečně jiný pocit z jízdy. Kolejnice o tloušťce 16 mm také silně zvyšuje sílu konstrukce a zamezuje tak kroucení desky.

 

 

 

 

THIN RAIL Tenká kolejnice směrem ke špičce desky se kolejnice vrací do původního tenkého tvaru, aby zajistila přilnavost během vzletu a popu.

 

INVERTED RAIL 16 MM SILNÁ INVERTOVANÁ HRANA: V oblasti nohou je profil kolejnice velmi silný a obrácený, což vytváří dvě podpůrné zóny, které zabraňují efektu odskakování a krásně prořezávají chop. Také generuje působivý vertikální zdvih, který nabízí okamžitý skluz a senzační jízdu. Přistání jakéhokoli skoku nebo triku nikdy nebylo tak jednoduché! Vytáhnutý horní okraj zamezuje spray vody směrem k očím a nohám.

 

 

THIN & SHARP RAIL Tenká a ostrá kolejnice ve střední části umožňuje držení hrany a skákání i v chopu a také poskytuje obrovskou přilnavost a vynikající pop!

 

 

 

Size

 

 

 

Zpět do obchodu