F-one SWING v2

Původní feeling modelu SWING byl výrazně vylepšen. S modelem SWING V2 se naučíte wingfoil rychleji. Toto zcela nové křídlo nabízí ještě větší lehkost a pohodlí a zároveň je velmi přístupné i výkonné pro všechny jezdce!

  • SWING byl známý svou neuvěřitelnou lehkostí. Model V2 se vrací s ještě lehčím dojmem.
  • Dokonale vyvážené
  • Snadné stoupání a výkonnost proti větru
  • Maximální pohodlí a dostupnost

Poskládej si jakýkoliv set WING - FOIL - BOARD a napiš do poznámky WINGSET15 a my ti na něj dáme 15% slevu! Platí na nezlevněné produkty, které budou zlevněny individuálně.

velikost
barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Značka: F-ONE
–40 % 14 290 Kč
Kategorie: WING křídla
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2021
Zaměření: Wing foil
swing v 2 12 650x650
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA –40 %

Popis

 

Základem designu nového modelu SWING je nabídka čistého požitku. Nejde o pouhé výkony ani o výšku skoků. Byl navržen tak, aby nabízel co nejlehčí pocit a generoval účinný výkon, který umožní foilování za všech podmínek s maximální stabilitou a snadným ovládáním.

Rozložení výkonu bylo vylepšeno a je dokonale vyvážené, aby se šetřila únava rukou.
Okamžitá síla, kterou křídlo generuje, stejně jako jeho neutrální vyvážení, z něj činí fantastické křídlo pro všechny jezdce bez ohledu na jejich úroveň a způsoby tréninku. Bylo navrženo tak, aby nabízelo flex, který výrazně zlepšuje pohodlí. SWING V2 je fantastické křídlo pro jízdu v lehkém větru na vlnách.

Jeho nová konstrukce těží z inovací modelu STRIKE. Jeho stabilita a odolnost byly zlepšeny díky vertikální orientaci panelů podél odtokové hrany inspirované modelem STRIKE. Použili jsme naše dobře známé lehké a vysoce kvalitní materiály a exkluzivní design, abychom získali super elegantní křídlo. Rozhodli jsme se nepřidávat zbytečné doplňky, abychom udrželi co nejnižší hmotnost.

SWING V2 má 2 pohodlné úchyty umístěné na rozhodujících místech, které umožňují jezdci dokonalé vyvážení a opět snižují celkovou hmotnost křídla. Byly optimalizovány tak, aby nabízely snadné použití při transitech a co nejlepší vyladění. Jejich vynikající pocit podporuje delší sessions.

Jeho pozoruhodně nízká hmotnost vám umožní zapomenout na při módu free fly a při jízdě na vlnách. SWING V2 má vylepšené všechny své původní vlastnosti: jednoduchost, pohodlí a stabilitu. Jízda v lowendu ještě nikdy nebyla tak příjemná a je navíc mimořádně intuitivní.

SWING V2 je k dispozici ve velikostech 2,4, 2,8, 3,5, 4,2, 5, 5,5 m, aby vyhovoval všem potřebám.  Model 2.4, speciálně navržený pro děti a jezdce s nízkou hmotností, je ideálním křídlem pro učení a užívání si tohoto sportu!

K dostání v setu, vytvořili jsme nejdostupnější sestavu na trhu. Spolu s našimi křídly ROCKET AIR a GRAVITY FCT si užijte své první lety na nejlepším vybavení

 

 

3D view

Zpět do obchodu