ROCKET WING v.2

Desky F-ONE ROCKET WING byly vytvořeny speciálně pro FOIL se Surf Wing, jako je F-ONE SWING.

  • Speciálně pro Surf Wing
  • Snadný take-off s přirozenou rovnováhou
  • Ideální odezva pro carving a pumping

 

Poskládej si jakýkoliv set WING - FOIL - BOARD a napiš do poznámky WINGSET15 a my ti na něj dáme 15% slevu! Platí na nezlevněné produkty, které budou zlevněny individuálně.

 

velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
Značka: F-ONE
–40 % 21 490 Kč
Kategorie: BOARDS
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2021
Rocket Wing 2020 v2 650x650
Akce
ZDARMAZDARMA –40 %

Video

 

Popis

 

WIng Surf je jedním z nejvíce vzrušujících způsobů létání nad vodou. Svoboda díky malému křídlu je úžasná. Jakmile se naučíte, jak jej používat, existuje mnoho důvodů, proč se rozhodnout pro Wing foil board, aby jste si mohli užít Wing Surf Foiling

Naše zkušenosti s Wing foil ukazují, že po použití našich SUP foilboardů, jsme mohli rychle přejít na menší desky. Na druhou stranu desky pro surf můžou být dost extrém. Proto jsme měli potřebu vytvořit speciální tvar pro WIng.

Vytvořili jsme novou řadu Wing boards se širokou škálou výtlaku, abychom umožnili většině jezdců snadno vstát a zajistit, aby bylo možné jet zpět na břeh, i když vítr klesne. Jejich rozměry a tvary jsou jedinečné a specifické pro dané účely.

Pumpování s foilem k vytvoření pohybu je jednou z nejvzrušujících věcí při Foilingu. Abychom zajistili co nejlepší využití vašeho Foilu, vytvořili jsme desky, které vám pomohou lépe vyřezávat oblouky na vlně, aby jste si užili vaši session na maximum.

 

Oproti větší desce (ROCKET SUP) má ROCKET WING:

 

  • Snížená velikost a hmotnost
  • Lepší rovnováha, přirozený postoj
  • Vylepšená ovladatelnost a citlivost
  • Pumping se stává efektivnější a přímější
  • Snadnější doprava a cestování

 

Všechny tyto výhody se přímo promítají pro více možností na vodě.

Desky ROCKET WING využívají straight rocker pro snadný vzlet z vody a široký obrys zádi prkna pro optimální rozložení váhy. Mají také zkosený profil který usnadňuje odlepení během vzletu a hladší náraz, když je deska zasáhne vodu znovu. Jinými slovy, nebudete obtěžováni, když občas narazíte na vodu.

Desky ROCKET WING jsou vybaveny zapuštěnou rukojetí pro snadné přenášení, podložkou z EVA pěny pro pohodlí a twin track systémem na spodní straně pro připojení k většině Foilů na trhu (systém se čtyřmi šrouby). Jsou postaveny s osvědčenou bambusovou konstrukcí F-ONE s dvojitou vrstvou na palubě pro větší odolnost.

Pokud je pro vás nový surfovací styl létání s Surf Wingem, desky ROCKET WING jsou perfektní volbou.

Zpět do obchodu