F-one STRIKE v2 2022

Mnohem více než wing !

Senzace z wing foil se nedá srovnat. Pocit svobody, který zažíváte, když jste jediným spojením mezi křídlem a foilem, je jedinečný. Proto je nezbytné správně zvolit křídlo, abyste si mohli vychutnat ten nejlepší zážitek.

STRIKE V.2 a jeho vylepšená konstrukce vám poskytne ještě silnější pocity bez ohledu na úroveň vašich dovedností.

 • Adaptivní design křídla: Řízený síly, výkon a pohodlí
 • Přednapnutý vrchlík: Naše jedinečné napnutí vrchlíku umožňuje křídlu udržet si svůj tvar za všech okolností.
 • Dokonale vyvážený střed tahu mezi vašimi dvěma rameny
 • Legendární lehkost, nezbytná pro volný let
 • Dynamická stabilita pro plně kontrolovanou jízdu
 • Výjimečná trakce dopředu pro zvýšení síly proti větru a snížení únavy
 • Rozšířený rozsah větru, který zaručuje výkon a kontrolu
 • Nové velikosti od 2,5 m do 5,5 m

Poskládej si jakýkoliv set WING - FOIL - BOARD a napiš do poznámky WINGSET15 a my ti na něj dáme 15% slevu! Platí na nezlevněné produkty, které budou zlevněny individuálně.

velikost
barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Značka: F-ONE
–40 % 11 890 Kč 12 490 Kč 13 090 Kč 13 690 Kč 14 090 Kč 14 290 Kč 14 890 Kč 11 890 Kč 12 490 Kč 13 090 Kč 13 690 Kč 14 090 Kč 14 290 Kč 14 890 Kč 11 890 Kč 12 490 Kč 13 090 Kč 13 690 Kč 14 090 Kč 14 290 Kč 14 890 Kč od 11 890 Kč
Kategorie: WING křídla
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2022
Zaměření: Wing foil
strike v 2 flame
Akce
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA –40 %

Product video

 
 

Program

Popis

 

 
 

Adaptive Wing Design

Zatímco v průmyslu převládá trend "all-rigid" (všechno tuhé), my jsme vyvinuli Adaptive Wing Design, jedinečný koncept nabízející dokonalou rovnováhu mezi výkonem a komfortem.

Manipulace s tuhým, ručně ovládaným křídlem je obtížná a nepohodlná, zejména bez trapézu. Křídlo musí být schopno absorbovat tuto sílu, stejně jako ohyb stěžně nebo otevření leechu při windsurfingu nebo depower při kitesurfingu.

Adaptivní konstrukce křídla STRIKE V.2 přeměňuje každý poryv na pozitivní energii a umožňuje dokonalou kontrolu nad trakcí. Toto nové křídlo je navrženo tak, aby se přizpůsobilo prostřednictvím řízené deformace, která umožňuje zachovat vysoce výkonný profil a nebývalou stabilitu v celém rozsahu použití.

Abychom dosáhli tohoto výsledku, zapracovali jsme na náběžné hraně a upravili tvar centrální vzpěry. Její řez je nyní segmentový, což umožňuje lepší kontrolu jejího zakřivení a deformací. Vylepšili jsme také tuhost křídla.

Materiál

Standardní materiály, jako je dakron a polyester, se stále dokonale hodí pro zkoumání světa adaptivního designu křídla a oba nabízejí obrovské možnosti konstrukce. Naše zkušenosti a zpětná vazba získaná na naše předchozí návrhy nám umožnily lépe analyzovat konstrukční a výztužné potřeby křídla. Křídlo STRIKE V.2 bude ještě pevnější a odolnější.

Pre Loaded Canopy

Naše křídla mají od počátku jedinečné napnutí vrchlíku, které lze přirovnat k napnutí zpevněné windsurfingové soupravy. Naše křídla jsou proto "předepnutá" a vyrobená tak, aby se přizpůsobila. Toto ideální napnutí odtokové hrany při jízdě zaručuje mnohem lepší výkon proti větru i za slabého větru.

Center of traction

Během celého procesu vývoje jsme velmi dbali na stabilitu trakčního středu, takže rozdělení síly je vždy vyvážené mezi obě ramena. Křídlo je stabilní a nevyžaduje téměř žádné zásahy přední nebo zadní ruky, a nabízí tak maximální pohodlí.

Handles

 Naše křídla máte doslova na dosah ruky. Hned od začátku jsme vybrali rukojeti s malým průměrem a obdélníkovým tvarem, s ploššími částmi, které se vejdou přímo do vašich prstních článků. Nemusíte tak rukojeti neustále pevně svírat.

Opět jsme místo tuhosti vsadili na měkkost, takže mezi křídlem a rukama budete mít vždy ideální úhel. Protože naše křídlo je již nyní extrémně stabilní, nebyly tuhé rukojeti nutné. Díky našim měkčím, lehčím, pohodlnějším a promyšleným rukojetím se nezraníte a nepoškodíte látku při balení.

 

Weight – Control – Stability

STRIKE V.2 si zachovává nesrovnatelně nízkou hmotnost modelu V.1, která je příjemná ve všech fázích letu. Stabilita je vylepšena respektováním profilu a těžiště křídla za pohybu. Trakce je konstantní a homogenní. Tato vylepšená stabilita za letu vám umožní lépe kontrolovat foil a trajektorii letu bez ohledu na úroveň vašich dovedností.

Strike V.2 poskytuje plynulé a přesné řídicí schopnosti a pracuje pro vás díky adaptivnímu designu křídla.

Napětí tkaniny a rozložení profilu jsou vylepšené. Nová orientace panelů nabízí lepší ovládání a prodlouženou životnost díky ideálnímu nastavení látky správným směrem.

STRIKE V.2 bude během vašeho Free fly nepostřehnutelný, takže se budete moci plně soustředit na své surfování nebo downwind.

 

Fast Forward

Jednou z bezkonkurenčních vlastností našich křídel je, že vás táhnou dopředu, nikoliv do stran. Tažná síla křídla STRIKE V.2 byla vylepšena zejména při silném větru: stačí jen vyvěsit plachtu, abyste pocítili pokles síly a tažnou sílu dopředu. Nabízí skvělý navigační komfort proti větru a umožňuje vám s menším úsilím posouvat hranice vysokých rychlostí. V low endu je trakce stabilní a nevyžaduje žádné úpravy. Stačí se jen přitáhnout a křídlo pracuje za vás.

 

Performance

Díky svým bezkonkurenčním schopnostem stoupání protivětru vám křídlo STRIKE V.2 prodlouží dobu freeflying nebo vám pomůže vyhrát závody. Jeho rychlostní výkon vám také umožní skákat výše a využívat vynikající hangtime při přistáních. Jeho kompaktní konstrukce s menším rozpětím křídel než u modelu V.1 nabízí více možností pro triky a pohodlnější ovládání s rukama umístěnýma níže.

Freeride

Díky své stálé trakci, kontrole, nízké hmotnosti a stabilitě je toto křídlo ideální pro freeride bez ohledu na úroveň vašich dovedností. Jeho síla a účinnost pumpování jsou jeho silnou stránkou pro dosažení levitace a využití low endu.

Expanded wind range and its advantages

Intenzivně pracujeme na rozsahu použití našich křídel, abychom zaručili skvělý start a možnost jízdy v mírném větru. Současně chceme každou velikost posunout co nejdále v horní části, abyste si udrželi plynulost jízdy za jakýchkoli podmínek.

Jaké jsou výhody?

 • Jediné křídlo stačí k tomu, aby vám poskytlo plný rozsah použití a pohodlí při jízdě, když se během vašeho tréninku sníží nebo zesílí vítr.
 • Získejte větší výšku při skocích a užijte si hladší přistání při stejné velikosti křídla.
 • Začněte surfovat dříve, a tím zmenšete objem a velikost svého prkna.

New V.2 sizes

Ideální minimální plocha křídla může být 2,5 m a maximální 5,5 m bez použití našeho patentu CWC se třemi vzpěrami. STRIKE V.2 bude proto k dispozici od 2,5m do 5,5m a nabídne nové rozdělení velikostí s: 2,5 m - 3 m - 3,5 m - 4 m - 4,5 m - 5 m - 5,5 m.

Díky tomu by si těžší jezdci mohli vybrat mezi 3,5 m - 4,5 m - 5,5 m a ti lehčí mezi 3 m - 4 m - 5 m.

A STRIKE V.2 je vášeň, plynulé výkony, síla a kontrola, lehkost, pevnost a odolnost.

Jeho dynamická stabilita za letu vám při jízdě na foilu vše usnadní. Poskytuje pozoruhodnou trakci vpřed v celém rozsahu použití, což umožňuje neuvěřitelné výkony. Ať už jste profesionální jezdec nebo začátečník, váš potenciál s ním je výjimečný.

 

STRIKE V.2 je mnohem víc než jen křídlo. Je to vše, co potřebujete k dosažení svého jezdeckého flow.

 

3D view

Zpět do obchodu