F-one STRIKE CWC

F-ONE přináší průlomový design se zbrusu novým křídlem STRIKE a jeho inovativním konceptem CWC
Wingfoiling je nyní opravdový sport!

  • Patentovaná revoluce v lehkém větru

  • Revoluční kompaktní tvar

  • Low wind zbraň

  • Fantastická manévrovatelnost

 

Poskládej si jakýkoliv set WING - FOIL - BOARD a napiš do poznámky WINGSET15 a my ti na něj dáme 15% slevu! Platí na nezlevněné produkty, které budou zlevněny individuálně.

velikost
barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Skladem Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Značka: F-ONE
–29 % –30 % –30 % –29 % –30 % –30 % –29 % –30 % –30 % až –30 % 18 490 Kč 20 090 Kč 21 590 Kč 18 490 Kč 20 090 Kč 21 590 Kč 18 490 Kč 20 090 Kč 21 590 Kč od 18 490 Kč
Kategorie: WING křídla
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2021, 2022
Zaměření: Wing foil
F-one STRIKE CWC (barva STRIKE-H-ABYSS/FLAME, velikost 8.0 M²)
Akce
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA –29 % –30 % –30 % –29 % –30 % –30 % –29 % –30 % –30 % až –30 %

Product video

 
 

Popis

 

S více než 40 lety zkušeností ve větrných vodních sportech, jako je windsurfing a kiteboarding si F-ONE vyvinul skutečnou vášeň pro Wing foil. Naše dlouhá historie umožnila obrovské vylepšení v tomto sportu, což také vedlo k vytvoření STRIKE.

F-ONE přináší další přelomový design modelu STRIKE CWC a nabízí unikátní zážitky při slabém větru.
Téměř dva roky po vydání našeho prvního swingu jsme našli dokonalý způsob, jak přidat křídlu plochu, aniž by to bylo na úkor lehkosti a výkonu. Nová patentovaná koncepce kompaktního křídla umožňuje přidat více plochy do daného rozpětí křídla. Ke stávajícímu křídlu jsme přidali 2 vzpěry, které nabízejí nejkompaktnější tvar na trhu pro větší velikosti.
První křídlo se 3 trusty není jen křídlo s dalšími 2 vzpěrami. Byl to sice proces kontroly twistu těchto 2 vzpěr, a tím i síly a výkonů tohoto nového křídla. Konstrukce s vysokými nároky na výkon, kterou jsme měli u zbytku řady STRIKE, a neuvěřitelná schopnost ovládat napínání látky byly nezbytným základem pro zahájení tak ambiciózního konstrukčního programu.

Dvě přídavné vzpěry zvětšují plochu křídla, aniž by se zvětšila náběžná hrana a její průměr. Jakmile se nám podařilo vměstnat 6m do krátké 5m náběžné hrany, byli jsme pak schopni postavit 7m a 8m se stejnou koncepcí.

Kontrola délky náběžné hrany nabízí větší tuhost vrchlíku a odtoková hrana je zcela řízená, což zvyšuje výkonnost.

Protože dotyk s vodou při jízdě je jedním z problémů velkých rozměrů, zapracovali jsme také na profilu konců. Ty se přirozeně drží dál od vodní hladiny. Pokud se přece jen dotknou vody, jejich konstrukce jim umožní přeletět ji a nezastaví vás. Díky tomu můžete jezdit s rukama v normální výšce a ne nad hlavou.

Tato nová geometrie přináší velký výkon při snadném použití, a tedy superlehký dojem při menším rozpětí křídla. Křídlo je obratnější, snadněji se na vodě převrací. Pumpování je super snadné a rozjezd vám půjde od ruky, protože špičky křídla se při ohýbání rukou nedotýkají vody. Tato jedinečná kompaktnost umožňuje velmi pohodlnou jízdu s velkými rozměry křídla.

 

Jízda v lehkém větru ještě nikdy nebyla tak výkonná.

 
 
 
 
COMPACT WING CONCEPT
 
Očekávaný patent : Compact Wing Concept je inovace společnosti F-ONE. Tato nová konstrukce nabízí kompaktní tvar, snadno se ovládá a nabízí úžasné zážitky z jízdy v lehkém větru bez kompromisů.
 
 
TRIPLE STRUT
 
Tato jedinečná geometrie křídla se dvěma přídavnými spírami umožňuje přidat větší plochu do daného rozpětí křídla.
 
 
 

3D view

Zpět do obchodu