JAM HM CARBON 2024

JSTE PŘIPRAVENI ROZPUMPOVAT JAM?

JAM byl navržen pro dock start pumpování. Díky značné ploše a poměru stran 10 přináší tento foil nekonečný skluz, neuvěřitelný vztlak, brzké a snadné starty a ohromující úroveň účinnosti.

  • Výjimečný pro dock start  a pump foiling
  • Poměr stran: 10
  • Nekonečný skluz a vynikající účinnost
  • Snadné a rychlé starty
  • Efektivní při nízkých rychlostech a má potenciál zrychlit na požádání

K dispozici v rozměrech 1600 cm² / 1900 cm²

velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
33 990 Kč 34 990 Kč od 33 990 Kč
Kategorie: WING FOIL
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2024
jam 2 1280x1280
Novinka
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Product video

 

 

 

Program

 

Popis

 

Stačí jen pár pumpnutí a s JAMem budete během chvilky venku z vody a klouzat rychlostí. I když na pár vteřin přestanete pumpovat, klouže dál. Výrazná konstrukce, úhel náběhu a profil ještě více snižují indukovaný odpor a přinášejí ještě větší účinnost a výkon. Konce křídel byly navrženy tak, aby poskytovaly slušnou manévrovatelnost, takže JAM není jen pumpující stroj, ale také zábavný stroj na jízdu

JAM úspěšně kombinuje schopnosti včasného vzletu s dobrou rychlostí a poskytuje hladkou a přesnou jízdu. Díky vysokému poměru stran a extrémní účinnosti při nízkých rychlostech je také ideální pro wing foil a surf foil ve slabých podmínkách. JAM dokáže v případě potřeby nabrat rychlost, což jezdci umožňuje jet rychleji, používat ho v podmínkách křídla s mírným větrem a dokonce i snadno jezdit na malých vlnách.

Tento foil je vyroben s použitím konstrukce Monobloc s předpregnovaným karbonem a je velmi lehký a zároveň pevný. Toto uspořádání přináší lepší přenos zatížení a lepší tuhost v jednotlivých částech pro maximální kontrolu. Vrstvení z uhlíkových vláken High Modulus vede k ještě větší tuhosti a stabilitě, které vás budou pohánět k neuvěřitelným výkonům při každém session. Připojení TITAN umožňuje připojit buď hliníkový, nebo karbonový stožár.

JAM je k dispozici ve dvou velikostech: 1600 cm² a 1900 cm².

  • Model 1600 cm² je ideální pro wing foil nebo SUP foil v okrajových podmínkách a slabém větru nebo pro jezdce, kteří již umí dock start. Je to také ideální foil pro výuku SUPování po větru.
  • Model 1900 cm² se skvěle hodí pro start z doku, pumpování na rovné vodě a pro jezdce většího vzrůstu.

Tento foil doporučujeme používat s pumpovací Monobloc Tail Pumping XXS 200, který nabízí výjimečné pumpovací schopnosti a fantastický skluz.

JAM vyhovuje všem úrovním foilerů, ať už jde o začátečníky, kteří se chtějí dostat k pump foilu, nebo o pokročilejší jezdce, kteří chtějí efektivní foil, který bude v této disciplíně a minimálních podmínkách fungovat. Vezměte partu kamarádů a užijte si JAM session kdykoli a kdekoli!

 

 

3D view

 

Zpět do obchodu