ROCKET WING - S CARBON 2024

VYDEJTE SE NA CESTU NEOMEZENÝCH MOŽNOSTÍ


Model ROCKET WING-S mění svůj tvar a nově definuje Wing surfing. Toto prkno nabízí fantastickou akceleraci pro neuvěřitelně efektivní start a maximalizuje čas strávený na vlnách! Jakmile se ocitnete ve vzduchu, vychutnejte si jeho reakce a ovladatelnost. Carvujte jako nikdy předtím. Jeho karbonová konstrukce výrazně zvyšuje odezvu při surfování.

  • Vylepšený tvar pro efektivní starty a naprostou kontrolu
  • Stabilní, pohodlný a citlivý, umožňující ostré zatáčky
  • Karbonová konstrukce pro zvýšení odezvy při surfování a pro zvýšení odolnosti
  • Zapuštěná konkávní paluba pro snížení těžiště a vynikající kontrolu nad prknem
  • Klenutá přední paluba pro zvýšení objemu pro snadný rozjezd na vodě
  • Obrys s úzkou patkou a nosem pro fantastickou ovladatelnost
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
53 290 Kč 54 290 Kč 54 790 Kč 55 590 Kč 56 090 Kč 56 790 Kč 52 190 Kč 57 590 Kč 59 090 Kč 61 190 Kč od 52 190 Kč
Kategorie: Wing Foil Board
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2024
rocket surf 28 650x650
Novinka
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Product video

 

 
 
 

Program

Popis

 

 

 

 

Jakmile se dostane na vlnu, je ROCKET WING-S jako doma. Reaguje velmi rychle, jakýkoli vstup okamžitě působí na foil. Intuitivně vám umožní naklánět se do zatáček a pozvedne vaši jízdu na vlně na vyšší úroveň.

Ačkoli mají tyto desky stejnou kompaktní délku jako jejich protějšek ROCKET WING, jsou užší a mají o něco menší objem, takže jsou na surf obratnější.

Ve srovnání s našimi předchozími modely mají nové ROCKET WING-S při stejné délce o něco větší objem, což vám umožní vybrat si menší prkno při stejném objemu, nebo stabilnější, větší prkno při stejné délce. Kompaktní tvar a obrys prkna zvyšují jeho celkovou ovladatelnost a výkony.

Objem je dokonale rozložen tak, aby poskytoval skvělou stabilitu, rovnováhu a kontrolu při rozjezdech nebo za jízdy. Klenutý nos přidává objem v přední části pro snadné a rychlé starty, zatímco ergonomická zapuštěná paluba vás přiblíží k foilu, abyste se vždy cítili uzamčení v prkně a spojeni s foilem. Rocker je v oblasti zadní nohy a foilu rovnější, což vede k lepšímu vyvážení ve všech fázích jízdy.

Starty nikdy nebyly tak hladké díky dvojitě konkávnímu trupu a zkosenému profilu railů zasahujícímu až do patky, které usnadňují pumpování, abyste byli v mžiku na nohou a mohli létat. V blízkosti ocasu výrazný schod na trupu a zkosení napomáhá uvolnění z vody a snižuje tření pro lepší vzlet a silnější akceleraci. Díky tvaru nosu surfového typu se budete ve vlnách cítit velmi pohodlně a pomůže vám rychle se zvednout, pokud se prkno ponoří.

Tyto prkna ROCKET WING-S CARBON jsou díky své fantastické odezvě postavena tak, aby nabízela co nejčistší spojení s fólií. Karbonová konstrukce jim dodává neuvěřitelnou odolnost, to vše při zachování nízké hmotnosti. Tato prkna jsou ideální pro středně pokročilé a zkušené jezdce, kteří si chtějí užít pocity podobné surfování ve wing foilingu a neustále se na vodě prosazovat.

Řada ROCKET WING-S CARBON byla rozšířena o 10 velikostí od 4'2 (33L) do 5'4 (80L). Nabízíme také nové velikosti s různým poměrem délky a objemu: 4'6+ a 4'8+. Tato dvě prkna jsou širší a především tlustší, aby nabídla alternativu s větším objemem při stejné délce pro těžší jezdce.

Všechna prkna jsou vybavena full padem s novým a pohodlnějším drážkováním, inserty pro tři footstrapy a systémem Twin-Tracks pro kompatibilitu s foily. Pozice insertů byla upravena a umožňuje jak užší postoj, tak větší úhel na zadní noze, aby se co nejvíce přiblížila dokonalé pozici při surfování.

 

 

Zpět do obchodu