MIRAGE CARBON

Zábavný, navržený pro carving a také všestranný, Mirage foil promění váš zážitek z kitefoilingu.

 • Výborný Carving
 • Rail to Rail Surf Feeling
 • Obrovský rozsah rychlosti
 • Jednolitá karbonová konstrukce

 

Area: 800 cm²
Span: 62 cm
Aspect Ratio: 4.8
Weight: 0.900 kg (pouze křídlo)

 

Foil
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-14 dní Skladem Zvolte variantu
Značka: F-ONE
24 990 Kč
Kategorie: FOIL
Záruka: 2 roky
MIRAGE CARBON 800 v2 650x650
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Product video

 

 

 

Program

 
programe mirage 800
 

Popis

 

Foiling má fantastický potenciál ve slabém větru, ale také se ukázal zábavný na zkoušení různých triků a otoček na rovné vodě, nebo také jízda malých vlnách. Představte si foil, který je stabilní a má velký zdvih už při nízké rychlosti, abyste mohli uspět ve všech svých otočkách nebo tricích. Foil, který hladce projíždí vodou a může zrychlovat, abyste si mohli zazávodit s kamarády, než se nakloníte na pěknou vlnu, abyste položili perfektní otočku. Tento foil se jmenje Mirage!

Vyroben jednolitou konstrukcí Monobloc s pre-preg karbonem pro lehkost a opravdovou sílu. Toto nastavení nabízí lepší přenos váhy a lepší tuhost pro maximální kontrolu. Spojení Titan umožňuje zasunout hliníkovou nebo uhlíkovou mast (stožár). Fuselage (trup) je pro usnadnění přepravy rozdělen na dvě části.

Křídla Mirage jsou doporučována se C220 Surf Stab. Tento stabilizátor nabízí fantastický glide a velký carving potenciál. Rychlý a hbitý stabilizátor bude perfektně sloužit křídlům Mirage pro lehké zatáčení a super zrychlení.

 


 • MIRAGE CARBON 800 Front wing

 

 

 

 

 • MONOBLOC STRUCTURE
   

  .

   
  Mít tuhou a pevnou sestavu mezi všemi částmi fólie je klíčem k tomu, aby fungovala co nejlépe a aby se s ní snadno manipulovalo.Spojení předního křídla s trupem je vysoce namáhané a zatížené, jedná se o jednu z kritických oblastí sestavy z hlediska konstrukce.Křídla MONOBLOC jsou tvarována společně s trupem v jedné střele, čímž se odstraní spojení a šance na nežádoucí a parazitní pohyby.Konstrukční vlákna trupu jsou rozprostřena do křídla, aby bylo dosaženo co nejpřirozenějšího spojení.Spojení je neuvěřitelně tuhé a poskytuje absolutní kontrolu, přičemž fólie dokonale reaguje na všechny vstupy jezdců.Pro pohodlnou přepravu, je spojení zasazeno do fuselage (trupu) za mast (stožár), kde je menší zatížení.
   
   
   
 •  
   PRE-PREG
   

  U tkanin Pre-preg je uhlíkové vlákno výrobcem přímo impregnováno epoxidovou pryskyřicí; To zaručuje dokonalý poměr mezi epoxidem a uhlíkem a představuje nejvyšší kvalitu procesu. Materiál se skladuje v chlazených prostorách a katalyzuje při 120 ° C ve formě. Vlákna Pre-preg musí být přepravována v chladících nákladních vozidlech a skladovat zmrazené. Jemnější poměr mezi uhlíkovými vlákny a epoxidovou pryskyřicí poskytuje nejlehčí hmotnost s nejlepšími mechanickými vlastnostmi uhlíkových vláken.

   

   

   

3D view

Zpět do obchodu