Hydrofoil Mirage 1000 2020

Zábavný, navržený pro carving a také všestranný, Mirage foil promění váš zážitek z kitefoilingu.

 • Výborný Carving
 • Rail to Rail Surf Feeling
 • Obrovský rozsah rychlosti
 • Jednolitá karbonová konstrukce

 

Area: 1000 cm²
Span: 66 cm
Aspect Ratio: 4.4
Weight: 0.970 kg (pouze křídlo)

delka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
33 900 Kč 34 200 Kč 34 600 Kč 34 900 Kč 44 900 Kč 44 900 Kč 46 900 Kč od 33 900 Kč
Kategorie: FOIL
Záruka: 2 roky
MIRAGE CARBON 1000 v2 650x650
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Product video

 

 

 

Program

 
mirage 1000 program
 

Popis

 

Foiling má fantastický potenciál ve slabém větru, ale také se ukázal zábavný na zkoušení různých triků a otoček na rovné vodě, nebo také jízda malých vlnách. Představte si foil, který je stabilní a má velký zdvih už při nízké rychlosti, abyste mohli uspět ve všech svých otočkách nebo tricích. Foil, který hladce projíždí vodou a může zrychlovat, abyste si mohli zazávodit s kamarády, než se nakloníte na pěknou vlnu, abyste položili perfektní otočku. Tento foil se jmenje Mirage!

Vyroben jednolitou konstrukcí Monobloc s pre-preg karbonem pro lehkost a opravdovou sílu. Toto nastavení nabízí lepší přenos váhy a lepší tuhost pro maximální kontrolu. Spojení Titan umožňuje zasunout hliníkovou nebo uhlíkovou mast (stožár). Fuselage (trup) je pro usnadnění přepravy rozdělen na dvě části.

Křídla Mirage jsou doporučována se C220 Surf Stab. Tento stabilizátor nabízí fantastický glide a velký carving potenciál. Rychlý a hbitý stabilizátor bude perfektně sloužit křídlům Mirage pro lehké zatáčení a super zrychlení.

 


 • MIRAGE CARBON 1000 Front wing
   

   

  Area: 1000 cm²
  Span: 66 cm
  Aspect Ratio: 4.4
  Weight: 0.970 kg (wing only)

 

 • MONOBLOC STRUCTURE
   

  .

   
  Mít tuhou a pevnou sestavu mezi všemi částmi fólie je klíčem k tomu, aby fungovala co nejlépe a aby se s ní snadno manipulovalo.Spojení předního křídla s trupem je vysoce namáhané a zatížené, jedná se o jednu z kritických oblastí sestavy z hlediska konstrukce.Křídla MONOBLOC jsou tvarována společně s trupem v jedné střele, čímž se odstraní spojení a šance na nežádoucí a parazitní pohyby.Konstrukční vlákna trupu jsou rozprostřena do křídla, aby bylo dosaženo co nejpřirozenějšího spojení.Spojení je neuvěřitelně tuhé a poskytuje absolutní kontrolu, přičemž fólie dokonale reaguje na všechny vstupy jezdců.Pro pohodlnou přepravu, je spojení zasazeno do fuselage (trupu) za mast (stožár), kde je menší zatížení.
   
   
   
 • Alu masts 45 > 95 cm
   

  Hliníková noha F-ONE lze použít pro všechny disciplíny, kite, surf, sup a windsurfing. Profil je lisován s přesností hliníkového bloku 6063. Tvar jeho sekce těží z našich dlouholetých zkušeností v kitefoilingu, které poskytují nejlepší kluzný pocit při zachování síly a hmotnosti. Dodává se se dvěma nerezovými ocelovými vložkami helicoil ve spodní i horní části pro upevnění spojovacích dílů a je proto plně modulární. Hliníková noha může být použita se všemi hydrofoily v rozsahu a je velmi snadné skočit z jedné délky na druhou. Pro připojení k prknu je k dispozici řada dílů (Plate, KF, Deep KF, Tuttle).

  Hydrofoil-masts-ALU

   

 • Carbon masts 75 > 105 cm
   

  Karbonový stožár F-ONE je k dispozici v délce 75 cm, 85 cm a 105 cm a je připraven pro všechny disciplíny: surf, wing, kite, SUP. Nahoře je opatřena mast plate se 4 šrouby (rozteč otvorů: 160 × 90 mm) a dole integrovanou patou stožáru Titan. Lze jej připojit k prakticky všem deskám na trhu se systémem kolejnice a je kompaktní se všemi křídly F-one (mimo ic6 v3)

   

  Length: 75 cm / 85 cm / 105 cm
  Chord: 12 cm
  Profil Thickness: 1.45 cm
  Weight: 1.40 kg / 1.52 kg / 1.81 kg

  Hydrofoil-masts-CARBON-2

    
   
 • Titan mast foot
   

  Patka TITAN je spojovací díl, díky kterému jsou hliníkové nohy F-ONE kompatibilní se všemi trupy a křídly TITAN.

   
  PRE-PREG
   

  U tkanin Pre-preg je uhlíkové vlákno výrobcem přímo impregnováno epoxidovou pryskyřicí; To zaručuje dokonalý poměr mezi epoxidem a uhlíkem a představuje nejvyšší kvalitu procesu. Materiál se skladuje v chlazených prostorách a katalyzuje při 120 ° C ve formě. Vlákna Pre-preg musí být přepravována v chladících nákladních vozidlech a skladovat zmrazené. Jemnější poměr mezi uhlíkovými vlákny a epoxidovou pryskyřicí poskytuje nejlehčí hmotnost s nejlepšími mechanickými vlastnostmi uhlíkových vláken.

   

   

   

3D view