Hydrofoil Escape 530 2020

Escape není nic jiného než mistrovské dílo hydrodynamického vývoje a kompozitního řemeslného zpracování.

• Úžasný glide a rychlost
  • Kontrola ve vysoké rychlosti
  • Monobloc: 1 kus karbonu

Area: 530 cm²
Span: 58 cm
Aspect Ratio: 6.3
Weight: 1,06 kg (křídlo)

delka
Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Zvolte variantu
36 900 Kč 36 900 Kč 36 900 Kč 36 900 Kč 47 900 Kč 47 900 Kč 48 900 Kč od 36 900 Kč
Kategorie: FOIL
ESCAPE Packshot PLANE 650x650
Novinka
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma

Product video

program escape 2020

Model Escape 530, navržený pro vysokou rychlost s plnou kontrolou za jakýchkoli podmínek, nabízí dostatek výkonu pro závodění, ale je to především „raison d’être“, který zajišťuje nejoslnivější jízdu po vodě. Slabý nebo silný vítr, závody nebo carvingové hry Escape přináší úžasný hladký glide s velkým potenciálem rychlosti a nejvyšší kontrolu.

Taková úroveň výkonu je možná pouze pomocí jednodílné monoblokové konstrukce, kde je celé letadlo (přední křídlo, trup, stabilizátor) formováno do jednoho výstřelu z předem připraveného uhlíku. Konečným výsledkem je kus uhlíkového kompozitu s nejlepší možnou pevností a tuhostí, abyste měli vždy kontrolu.

• MONOBLOC STRUCTURE

.

Mít tuhou a pevnou sestavu mezi všemi částmi fólie je klíčem k tomu, aby fungovala co nejlépe a aby se s ní snadno manipulovalo.Spojení předního křídla s trupem je vysoce namáhané a zatížené, jedná se o jednu z kritických oblastí sestavy z hlediska konstrukce.Křídla MONOBLOC jsou tvarována společně s trupem v jedné střele, čímž se odstraní spojení a šance na nežádoucí a parazitní pohyby.Konstrukční vlákna trupu jsou rozprostřena do křídla, aby bylo dosaženo co nejpřirozenějšího spojení.Spojení je neuvěřitelně tuhé a poskytuje absolutní kontrolu, přičemž fólie dokonale reaguje na všechny vstupy jezdců.Pro pohodlnou přepravu, je spojení zasazeno do fuselage (trupu) za mast (stožár), kde je menší zatížení.

• Alu masts 45 > 95 cm

Hliníková noha F-ONE lze použít pro všechny disciplíny, kite, surf, sup a windsurfing. Profil je lisován s přesností hliníkového bloku 6063. Tvar jeho sekce těží z našich dlouholetých zkušeností v kitefoilingu, které poskytují nejlepší kluzný pocit při zachování síly a hmotnosti. Dodává se se dvěma nerezovými ocelovými vložkami helicoil ve spodní i horní části pro upevnění spojovacích dílů a je proto plně modulární. Hliníková noha může být použita se všemi hydrofoily v rozsahu a je velmi snadné skočit z jedné délky na druhou. Pro připojení k prknu je k dispozici řada dílů (Plate, KF, Deep KF, Tuttle).

Hydrofoil-masts-ALU

• Carbon masts 75 > 105 cm

Karbonový stožár F-ONE je k dispozici v délce 75 cm, 85 cm a 105 cm a je připraven pro všechny disciplíny: surf, wing, kite, SUP. Nahoře je opatřena mast plate se 4 šrouby (rozteč otvorů: 160 × 90 mm) a dole integrovanou patou stožáru Titan. Lze jej připojit k prakticky všem deskám na trhu se systémem kolejnice a je kompaktní se všemi křídly F-one (mimo ic6 v3)

Length: 75 cm / 85 cm / 105 cm
    Chord: 12 cm
    Profil Thickness: 1.45 cm
    Weight: 1.40 kg / 1.52 kg / 1.81 kg

Hydrofoil-masts-CARBON-2

• Titan mast foot

Patka TITAN je spojovací díl, díky kterému jsou hliníkové nohy F-ONE kompatibilní se všemi trupy a křídly TITAN.

PRE-PREG

U tkanin Pre-preg je uhlíkové vlákno výrobcem přímo impregnováno epoxidovou pryskyřicí; To zaručuje dokonalý poměr mezi epoxidem a uhlíkem a představuje nejvyšší kvalitu procesu. Materiál se skladuje v chlazených prostorách a katalyzuje při 120 ° C ve formě. Vlákna Pre-preg musí být přepravována v chladících nákladních vozidlech a skladovat zmrazené. Jemnější poměr mezi uhlíkovými vlákny a epoxidovou pryskyřicí poskytuje nejlehčí hmotnost s nejlepšími mechanickými vlastnostmi uhlíkových vláken.