TRAX 136 - 137

TRAX je především o zábavě na vodě. Toto prkno vychází z legendárního dědictví TRAX a využívá některé z nejnovějších myšlenek vyvinutých na WTF?!, aby nabídlo jedinečnou kombinaci pohodlí, výkonu a snadného používání.

  • Výkon zabalený do cenově výhodného balení
  • Raily inspirované technologií HRD
  • Dvojitá konkáva
  • Hladká jízda bez ohledu na podmínky

 

Ref. 77213-0104

velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Skladem Zvolte variantu
Značka: F-ONE
–40 % 6 490 Kč
Kategorie: BOARDS
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
trax 650x650
Akce Tip
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA –40 %

Product video

 

Program

trax program

Popis

Celková linie rockeru je mírná, aby prkno nabízelo snadnou jízdu a zachovalo si fantastický skluz, který je pro TRAX charakteristický. Linie rockeru je rozdělena do tří různých stupňů s plošší částí uprostřed, která je klíčová pro dosažení vynikajícího úhlu proti větru a skvělého držení stopy na vodě. Přechod mezi střední částí a špičkami byl inspirován rockerem WTF?!, který nabízí neuvěřitelný pop.

Spodní tvar se vyznačuje hlubokou dvojitou konkávou a několika kanálky na špičce. Obojí poměrně účinně zajišťuje prvotřídní držení hrany a kontrolu nad prknem, ale dvojitá konkáva je hlavním motorem celkového komfortu prkna a jeho stability za všech okolností.

Raily jsou inspirovány naší technologií HRD, mají vyšší části kolem patek pro lepší nadnášení a vyvážení, všude jinde zůstaly tenké, aby nabídly dostatek přilnavosti.

Tvar paluby je zbavený pro větší jednoduchost a lepší kontakt mezi vázáním a prknem. 3D práce ve střední části, další dědictví modelu TRAX, pomáhá středu prkna držet stopu v přímce pro větší přesnost a kontrolu při jízdě.

Na vodě prkno zaujme tím, jak hladce se na něm jezdí. Vše je přirozené a naprosto intuitivní. Dokonalá kombinace klouzavosti, pevného popu a hladkého přistání charakterizuje tento vyvážený tvar.

TRAX je k dispozici ve dvou velikostech, které by měly vyhovovat širokému spektru uživatelů. Proporce tvaru jsou inspirovány nejnovějším freestylovým vývojem, zatímco rozměry jsou zachovány pro zvládání jízdy.

Všechny verze jsou vybaveny našimi ploutvemi UNIBox 50m, které díky svému tenčímu profilu nabízejí vyšší rychlost a lepší skluz.

 

 

3D view

Zpět do obchodu