LIFT wing harness 2024

Pro nás ve společnosti MANERA je křídlový postroj určen k tomu, aby při jízdě bez wingu nepřekážel, zároveň však poskytoval potřebnou podporu pro jízdu zaháknutý. Proto jsme vyvinuli lehký a přizpůsobitelný postroj s nízkým profilem. 

Nepoužívejte pro kiteboarding nebo snowkiting.

velikost
barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Zvolte variantu
Značka: Manera
3 790 Kč
Kategorie: Wing trapézy a příslušenství
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2024
stažený soubor (4)
Novinka
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

 

Video

 

 

 

Popis

 

Svoboda při volném letu

Nízký profil, měkké kontury a lehká konstrukce LIFT poskytují pocit „jako byste na sobě nic neměli“. Při těchto chvílích volného letu nebude působit objemně, což vám umožní klouzat stejně svobodně jako vždy.

 

 

Adaptivní skořepina

LIFT, který je výrazně menší než standardní kite postroj, pohodlně leží na vašem dolním zádech. Uvnitř má adaptivní skořepinu, která poskytuje potřebnou podporu i při silnějších, přeplněných session. Měkký neoprenový obrys zajišťuje pohodlný přechod mezi podpůrnou skořepinou a tělem, nabízející hladké rozložení zatížení po celých zádech.

 

 

Posuvný hák

Hák se může posouvat kolem předního popruhu, což vám umožní posunout ho doleva nebo doprava před lehnutím na prkno, čímž zabráníte nechtěným odřeninám.

 

 

Upevnění leash

Postroj má mnoho silných možností upevnění pro vaše leash křídel a prknů.

 

 

Kapsa na kite nůž

Proč poskytovat kite nůž pro winging? Jednoduše proto, že snadno dostupný nůž může zachránit život, pokud se vy (nebo váš přítel) zamotáte do linií kite nebo do rybářské sítě.

 

Zpět do obchodu