ROCKET WING CARBON 2024

VYDEJTE SE NA CESTU NEOMEZENÝCH MOŽNOSTÍ


ROCKET WING CARBON byl speciálně navržen tak, aby zvládl všechny vaše nejdivočejší freestylové triky. Nyní těží z nového tvaru, který vede k neuvěřitelné stabilitě, skvělému vyvážení a také snadným a rychlým startům.

  • Nový tvar pro vynikající rovnováhu a snadnější starty
  • Optimalizované rozložení objemu pro větší stabilitu
  • Tuhý, vysoce citlivý a ovladatelný
  • Karbonová konstrukce přizpůsobená dopadům freestylových triků
  • Zkosené raily a dvojitá konkáva pro snadné starty a přistání
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Skladem Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
52 990 Kč 54 490 Kč 56 090 Kč 57 890 Kč 59 890 Kč od 52 990 Kč
Kategorie: Wing Foil Board
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2024
rocket surf 26 650x650
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Product video

 
 

 

Program

 

 

 

Popis

 

Tyto nové desky ROCKET WING CARBON mají všechny výhody standardních desek ROCKET WING. Díky vynikající stabilitě, plynulému přechodu do letu a velmi účinnému pumpování poskytují nejintuitivnější zážitek z jízdy na wing foilu.

A co je nejdůležitější, karbonová konstrukce dodává těmto prknům silnou odolnost, to vše při zachování nízké hmotnosti, a je tak dokonale přizpůsobena požadavkům freestylových triků.

Za letu prkno těží z optimalizovaného vyvážení náklonu díky zvýšenému úhlu trupu. Při nízkých rychlostech je super stabilní a při touchdownech se nepřevrací nosem ani prudce nezpomaluje. Vzlety jsou velmi efektivní díky vylepšené akceleraci pro snadné rozjezdy do roviny.

Tato nová prkna ROCKET WING CARBON byla vylepšena prakticky ve všech oblastech. Při stejné délce mají nyní mnohem větší objem, což vám umožní mít menší prkno při stejném objemu.

Klenutý nos přidává objem v přední části pro snadné a stabilní starty na vodě, zatímco zapuštěná paluba vás přiblíží k fólii, abyste ji měli vždy pod kontrolou. Díky obrysu a krátké délce je prkno obratné, má skvělé schopnosti rail to rail a snadno se otáčí.

Obrys patky a nosu byl přepracován a zefektivněn pro větší stabilitu, zatímco rocker, výraznější na nose, pomáhá s lepším postojem v letu a včasným startem s rychlejší akcelerací.

Ostrý zkosený profil zábradlí a dvojitý konkávní tvar trupu vám pomohou být v mžiku na nohou a nebudete zneklidněni při občasném nárazu do vody nebo při přistání. Trup má také výrazný schod v blízkosti ocasu, který pomáhá snížit tření pro lepší vzlet a snižuje zpomalení při přistání.

ROCKET WING CARBON je nyní k dispozici v pěti velikostech: Tato řada je určena především pro pokročilé, technické jezdce, kteří hledají prkno, které je posune do nových výšin ve freestylu nebo freeridu.

Všechny jsou vybaveny full pad podložkou, inserty pro  V-strap a systémem Twin-Tracks pro kompatibilitu s foily.

 

 

 

Size

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu