X10D Meteor 5,4,3mm 2020

Získejte maximální teplo z lehkého a flexibilního neoprénového obleku, který je oblíbeným u našeho freestyle týmu pro zimní sessions.

Meteor X10D je vyroben pro čistý výkon. Vnitřní X10D je velice flexibilní a lehký, s extra příjemným pocitem na kůži. Je to oblek přizpůsobený waveridingu, freestyle nebo SUP, protože má schopnost sledovat pohyby jezdce bez jakéhokoliv omezení. Pokud hledáte lehkost a flexibilitu, je to oblek, který potřebujete.

 

velikost
barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
Značka: Manera
–50 % 3 990 Kč
Kategorie: Pánské
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Pánské
Rok: 2020
Řada: X10D
Tloušťka neoprenu: 5.4.3
Zip: Front Zip
MEN 543 X10D INK BLUE FACE
ZDARMAZDARMA –50 %
 

 

 

 

SD2 TAPE 2.0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše SD? TAPE se stává SD? TAPE 2.0. Neoprénové panely jsou stále zapečetěny a pak přišity "slepými stehy". Pak je páska SD2 svařována k ohřívačem vzduchu, na rozdíl od minulých let, kdy byla páska ručně lepena. Tento nový proces přináší našim oblekům větší odolnost, vodotěsnost a pružnost.

 

 

 

Water strainer

Noha s neoprénem naplněná vodou je velmi nepříjemným problémem: Cedníkový panel MANERA je zde proto, aby tomu zabránil. Netěsný + perforovaný neopren okamžitě vypustí vodu z nohy a umožní vám pokračovat v ježdění v nejlepších možných podmínkách.

 

 
 

 

Strategic structure

Některé oblasti jsou velmi citlivé na tření, napětí a trhání. Všechny obleky MANERA byly navrženy s náročnými podmínkami:

  • Vyhnout se švům v oblasti napětí, maximalizovat flexibilitu a sílu.
  • Zajištění, aby švy byly pružné svisle, ale ne vodorovně.
  • Odstranění švů z třecích ploch, které zabraňují odření a zvyšují pružnost.
  • Posílení strategických částí a panelů tam, kde je potřeba.

 

 
 

 

Sealing print

Utěsňující tisky fixují neopren u kotníků a zápěstí. To má společnou roli, která udržuje vodu pryč a neopren je na správném na místě. Je vyroben tak, aby se dobře natahoval, ale zároveň se dá snadno svléci.

 

 

Neoprénové obleky MANERA jsou navrženy přímo na modelu v této specifické poloze, pro mnohem přirozenější pocit při jízdě.

3D Design

Tvar obleku byl vyvinut tak, aby přirozeně zapadl do lidského těla, takže neoprénová pružnost se používá pouze při pohybu.

Navrhujeme neoprénové obleky pro Kitesurfers, neoprenové obleky MANERA jsou navrženy přímo na modelu v poloze specifické pro Kitesurf, pro mnohem přirozenější pocit při jízdě.

Svoboda pohybu a pohodlí jsou oproti klasickým neoprenům výrazně zvýšeny.

 

 

Neoprénové obleky MANERA jsou navrženy přímo na modelu v této specifické poloze, pro mnohem přirozenější pocit při jízdě.

 

 

 

Triplex X10D

TRIPLEX X10D nabízí bezkonkurenční volnost pohybu.

X10D má lehký a extrémně flexibilní interiér. Méně teplé než MAGMA je ideální pro jezdce, kteří potřebují hodně volného pohybu.

 

 

 

X10D Jersey

Vnitřní vrstva X10D je nejflexibilnějším materiálem, který můžete najít na obleku, díky němuž se budete cítit volně a lehce, s dobrým pocitem na kůži.

 
 

 

Fusion cut 

 
Různé neoprenové vrstvy jsou roztaveny na špičkách paží a nohou, aby byly tenčí a estetičtější. Zabraňuje vniknutí vody a zároveň chrání vnitřní neoprenovou pěnu zakrytím.
 

 

 
 

Phantom straps

Pokud pro vás panel s cedníkem stále není dostačující: kotníkové popruhy MANERA jsou navrženy tak, aby byly velmi tenké, takže je nelze odstříknout vodou. Jsou také dostatečně tuhé, aby zabránily vniknutí vody a lehké pro lepší pohodlí.

 

 

 
 
                         
 
Velikosti
 
 
 
 
 
neopren men
 
 
Gallery
 
 
Zpět do obchodu