WTF!? 2018/19

WTF! je freestylový kite bez kompromisů určený pro vítěze, jak také napovídá název: Win The Freestyle!

 

  • Pure C tvar freestyle design
  • 5th line system
  • 5 Strut desing
  • Vynikající pop
  • Vynikající v kiteloopech
velikost
barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
Značka: F-ONE
–59 % 12 790 Kč
Kategorie: Nafukovací Kite
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Zaměření: Wakestyle, Freestyle, Freeride
wtf v 1
Akce
ZDARMAZDARMA –59 %

Product video

 

Program

 

WTF PROGRAM

 

Popis

Návrat k čistému tvaru C byl pro nás velmi vzrušující proces, mohli jsme vyslechnout naše špičkové freestylery a spolupracovat s nimi spolu s naším designérem, Robertem Grahamem, abychom vytvořili ultimátní kite! Cílem bylo navrhnout kite, který chtějí a ne ořezanou verzi pro masy, ale dokonalý nástroj pro naše vrcholové jezdce, aby dělali svou práci.

 

C-tvar je sám o sobě nejlepší volbou pro snadno ovladatelný a dynamický kite. Abychom zlepšili kontrolu  během intenzivních okamžiků, jako je odrážení z popu, slack a megaloops využili jsme 5 spírový design, který udržuje profil mimořádně stabilní a dělá kite dynamický za všech okolností. Rozhodli jsme se přidat pátou line, abychom zlepšili ovládání, optimalizovali sílu a také umožnili, aby restart kitu co nejrychlejší a s minimálním úsilím.

 

Freestyle kite podléhá jedinečným situacím, kdy se jezdci odráží z hrany a tah na baru je uvolněn, jdou z plného výkonu do vzduchu , kdy při letu přichází "uvolnění". Tenhle pocit je svatým grálem dobrého freestyle draka. WTF má vynikající pop a slack, zatímco jsme zajistili silnou konstrukci kita na to, aby zvládla tyto náročné požadavky, a to zejména při silných větrných podmínkách. Také jsme udrželi váhu draka, abychom zajistili vynikající ovladatelnost.

 

Každá velikost WTF byla individuálně navržena tak, aby odpovídala podmínkám, na které je zaměřena. Větší rozměry byly vyvinuty tak, aby dodávaly větší sílu a umožnily vám dávat triky dříve. Menší velikosti jsou postaveny s větším rozsahem větru nahoře. Jakoukoliv velikost si vyberete, všechno se povede za daných podmínek vaší session.

 

Nabízíme WTF v každé velikosti od 5m do 15m, díky čemuž si vyberete perfektní hračku bez nutnosti kompromisů. Kity jsou také velmi laditelné, což vám umožní nastavit létové charakteristiky tak, aby vyhovovaly vašemu stylu jízdy. Na předních linách jsou tři možnosti vyvázání; to vám umožni nastavit kite podle vaší úrovně, stylu jízdy a podmínek dne. Tři možnosti ladění na zadních linách umožňují naladit, jak cítíte kite na baru a také jeho rychlost .

 

 

3D view

FORCE FRAME

Kite s rozšířeným de-powerem nesou větší tlak přes klenbu kitu, protože se setkávají s častějším používáním v širším spektru větru.

 

V důsledku toho F-ONE vyvinula pro kity zcela novou strukturu, která nabízí optimální trvanlivost bez dalšího zvýšení hmotnosti.

FORCE FRAME je pevná struktura Dacron skládající se z náběžné hrany, odtokovky a vzpěr.

Tato struktura skeletu s vysokou pevností je pak pokryta lehkým materiálem Spy.

 

TECHNOFORCE ™ z TEIJINu je polyesterová tkanina s vysokou hustotou s konstrukcí pro zastavení trhlin pomocí tenké a vysoce napínané příze.

 

 

 

Zpět do obchodu