MAGMA Boots 5mm 2021

Boty Magma jsou vyrobeny pro chladné a větrné zimní dny.
Jejich Magma + fleece funguje jako izolátor i generátor tepla a jeho rychlého schnutí předchází nepříjemným zápachům.

Většina z nás co nejvíce zdržuje „čas bot“: Máme pocit, že ztrácíme kontakt s prknem, jsme méně přesní, naše nohy sklouzávají... Mnoho důvodů, které nás tlačily k tomu, abychom navrhli vlastní sortiment.

Nabízíme boty pro ty, kteří nemají rádi boty: Udržují vás v teple a pohodlí, ale jsou vyrobeny tak, aby se na ně zapomnělo ve vodě, a přesto nabízejí skvělou podporu nohou.

velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
Značka: Manera
–40 % 1 190 Kč
Kategorie: MANERA
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2021
stažený soubor (12)
ZDARMAZDARMA –40 %

Je dobře známo, že končetiny jako první promrznou, když je chladné počasí.

 

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

 

1. Magma + fleece

Nová MAGMA + pochází z nové generace tepelných materiálů. Jeho fleece izoluje a udržuje vás v teple i během těch nejhorších zimních dnů.

 

Díky rychleschnoucímu fleece materiálu a vnitřní struktuře, která slouží jako tunel pro odvod vody, poskytuje MAGMA + nejkratší dobu sušení na trhu.
Doba schnutí mezi MAGMA + a běžným fleece materiálem je snížena přibližně o 30%, zabraňuje zápachu a špatné hygieně kvůli vlhkosti.

 

 

Odolávejte nejchladnějším zimním sezením a udržujte nohy v teple.

 

 

 

 

 

2. Donut cuff

Naše boty jsou uzavřeny zůženou manžetou, která zabraňuje vniknutí vody a naplnění boty.

 
 
 

 

 

 

3. Sealing prints

Těsnící potisk kolem holeně přináší lepší přilnavost mezi neoprenem a botou. Spolu s neoprénovým oblekem SEALING PRINT zabrání tomu, aby se noha neoprénu vyhrnovala.

 
 

 

 

4. Split toe

Boty MAGMA mají vnitřní dělenou špičku. Nabízí skvělou podporu nohou a přirozenější pohyb.

 
 

 

 

5. Foot support

Podpora nohou je nezbytná pro získání pohodlné a výkonné neoprenové boty. Boty MANERA jsou opatřeny „BOČNÍMI STĚNAMI“ na každé straně chodidla, pro lepší držení. Také používáme tužší neopren kolem přední části chodidla, abychom udrželi konstrukci boty

Bez těchto vlastností by noha klouzala nebo by se bota deformovala, což by vedlo uživatele ke ztrátě rovnováhy, nedostatečné přesnosti nebo dokonce ke zranění.

 
 
 

 

 

 

6. Direct drive

Podrážky MANERA jsou velmi tenké, aby udržovaly přímý a přesný kontakt mezi nohou a deskou. Mikrohroty na podrážce poskytují dokonalé uchopení na vosku nebo na padu.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gallery

 

Zpět do obchodu