HALO

F-ONE HALO je komorový drak navržený tak, aby jste si vychutnali jízdu ve všech podmínkách a ve všech terénech.
Ať už jste na pláži, kde se chystáte na low wind freeride pojezd, jízdu na zasněženém svahu nebo na mountainboardu, HALO vás uspokojí za každých okolností.

• Navrženo pro všechny podmínky a všechny terény
  • Výjimečně ovladatelný
  • Skladný
  • Stabilní a nabízí pohodlnou jízdu
Obvykle 7-10 dní Skladem Skladem Skladem Obvykle 7-10 dní Zvolte variantu
39 900 Kč 43 900 Kč 48 900 Kč 55 990 Kč 59 900 Kč od 39 900 Kč
Kategorie: Komorový kite
Pohlaví: Unisex
Zaměření: Freestyle, Freeride, Low wind, Foil
halo 8
Tip
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

program halo

Intuitivní a odpouštějící, to je nové HALO, které nevyžaduje tolik povelů pro kontrolu, jako race komorové kity...Poměr stran je upraven s každou velikostí kitu, což vytváří kite pro všechny podmínky větru. S každým poryvem se drak přirozeně pohybuje v okně, což umožňuje pohodlnou jízdu bez většího úsilí.

Je velmi spolehlivý a mimořádně ovladatelný.

Kite je k dispozici v 8, 10, 12, 15 a 19 m2. Všechny velikosti mají velký rozsah větru. Můžete jezdit s vědomím, že budete v pohodě, i když se vítr zvedne nebo půjde dolů.
Menší velikosti jsou ideální pro foil. Větší velikosti uspokojí všechny vaše lowwind session, ať už jste na foilu nebo na TT a surfovém prkně.

Je vyroben z 38g canopy materiálu s půlkruhovým vyztužením na každém místě upevnění, aby se zvýšila životnost.

HALO bude vaším nejlepším společníkem na cestách, protože je mnohem lehčí a zabírá méně místa než nafukovací drak.
Kompresní pytel složí draka pouze najednou a má popruhy jako batoh.

HALO vychází s novým F-ONE FOIL barem. K dispozici v délce 50 nebo 60 cm, vybavené pevnou line sadou v délce 17m nebo 19m.
Rukojeť je poměrně tenká a velmi pohodlná. S jeho výkonem, FOIL bar dává HALO zcela nový rozměr, protože je dokonale vyladěn pro tento kite.

Naše zkušenosti

Kite jsme testovali jak v řeckých podmínkách, tak i v českých například na rozbitý offshore. Kite je neuvěřitelně stabilní i v těch nejkritičtějších podmínkách, jako je třeba učení na foilu, nebo trénování nových tricků a otoček, kdy Vám kite padá, nebo vylítává z okna. Při pádu a puštění baru, kite čeká na kraji okna, než se seberete :-)

Kite má neuvěřitelný výkon v kiteloopu. V řecku jsem se dokázal rozjet, když nafukovací kity nebyly schopné letět a to s velikostí 12m...

Když vítr zesílí stačí si skočit pro twintip a najednou máte super výkonnou mašinu, se kterou stihnete ve vzduchu mnohem více parády, protože hangtime je jedna s předních vlastností tohoto kitu.

Down loop halse v Řecku

66189299_436814080491856_2835876333278461952_o

Sníh

První testy proběhli v prosinci na Švýcarském spotu Berninapass ve výšce 2500m s velmi obtížným terénem, a nevyzpytatelným větrem. Jako velký kritik komor a příznivce nafukovaček, jsem si jízdu do kopce užíval, když nafukovací kity ležely v údolí na zemi...:D Ocenil jsem hangtime při glidingu, konzistentní tah v kiteloopech a stabilitu v poryvovém větru ve strmých svazích.

Jízda nahoru

IMG_20191214_203041

Panorama z kopce

IMG_20191214_203153

K testu k dispozici kdykoliv po domluvě

"Nebudete věřit, jak univerzální HALO je."

Connor Bainbridge 5

Connor Bainbridge (anglicky) MORE INFO

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.