F-one TARGET 2023

Kombinujte skoky, rychlé zatáčení a rychlost na foilu pro 100% radosti s TARGET, novým foil kite od F-ONE. Nejlepší kombinace jednoduchosti, výkonu, přesnosti a zábavy, tento kite je mimořádně dynamický a přináší spoustu zábavy při létání.

  • Ultra-přesné a přímé řízení
  • Ostré zatáčky
  • Obrovský výkon na požádání
  • Vynikající stabilita a drift
  • Silný zvedací účinek a boost
  • Snadné schopnosti proti a po větru
velikost
barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Skladem Obvykle 7-14 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
–15 % 36 490 Kč 39 090 Kč 43 290 Kč 47 590 Kč 51 790 Kč 56 090 Kč od 36 490 Kč
Kategorie: KITE
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2023
Zaměření: Freestyle, Allround, Freeride, Foil, Big air
target 650x650
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA –15 %

Product video

Program

Popis

TARGET je kite se středním poměrem stran, který přináší neuvěřitelnou stabilitu, sílu, lift a uživatelskou přívětivost. Poměr stran byl pro každou velikost dokonale vyladěn a u menších rozměrů přináší vybraný poměr stran super dynamický a silný pocit.

Tento kite se velmi přímo ovládá a reaguje okamžitě na nejjemnější impuls bar. Poskytuje intuitivní manipulaci, takže vždy budete vědět, kde se nachází. Snadno se dostane kamkoli chcete kdykoli a dokonale se připravý pro jakýkoli manévr.

TARGET je pravou definicí výkonu na vyžádání, přináší vám sílu, zvedací účinek nebo posílení, které potřebujete v přesném okamžiku, kdy to chcete. Díky obrovskému potenciálu výkonu v rámci baru můžete snadno kontrolovat svou jízdní rychlost. Zatáhněte za něj a získejte nekonečný výkon, když kite zrychluje tak rychle, jak rychle jde váš foil s velmi pohodlným tahem. Uvolněte a okamžitě ztratí veškerou trakci, takže se můžete snadno prohánět. Konečky křídel jsou dokonale stabilní, což umožňuje úzké zatáčky

Profil a rozložení hmotnosti tohoto kite byly pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly co nejlepší stabilitu při driftu. Bez ohledu na to, jak daleko cestuje v okně, vždy se bude vznášet zpět bez kolapsu. S tímto profilem, který nabízí spoustu stability i za bouřlivých a turbulentních podmínek, můžete TARGETu důvěřovat se zavřenýma očima. Po každém nárazu se snadno vrátí zpět na 12. Také si užijete snížený boční tah pro pohodlnější jízdu.

TARGET nabízí snadné schopnosti proti větru, kontrolu v nárazových podmínkách, úhly po větru, silné výkony v horní části a celkově spoustu svobody na vodě.

Díky jeho ventilkům s vysokou rychlostí nasávání vzduchu a jejich optimalizovaným tvarům se tento kite nafukuje opravdu rychle a konečky křídel se naplní téměř okamžitě, takže můžete být na vodě dříve než kdokoli jiný. Restartování je vždy možné, dokonce i při velmi slabém větru, kdy by nafukovací kite nebyl schopen konkurovat.

TARGET je vyroben z dlouhotrvajícího a robustního materiálu o hmotnosti 38g, který nabízí zvýšenou vodotěsnost, s polokruhovými posilovacími prvky insignia na každém bodě upevnění pro vynikající trvanlivost.

Perfektní pro low wind až střední rozsah větru, TARGET je k dispozici ve šesti velikostech: 6, 7, 9, 11, 13 a 15 m

Jezdci, kteří se rádi baví, dělají spoustu loopingu a úzkých zatáček, si zamilují menší velikosti v rozmezí od 6 do 9m². Jejich obrovský potenciál výkonu a pozdní zastavení dozadu vám umožní jezdit už s 9m² již při 7-8 uzlech! Dokonce jsou možné vysoké skoky při velmi malém větru. Tyto velikosti jsou super reaktivní, létají rychle a nabízejí skvělé schopnosti driftu a snadné ovládání.

Větší velikosti jsou stejně zábavné a budou vyhovovat každému, kdo má rád freeride s nejlehčím vánekem a kdo chce mít maximální lift a hangtime při skocích. Na 13 a 15m² byla stabilita kite na zenitu plně optimalizována pro ultra nízké větry.

I když byl TARGET vyvíjen s ohledem na foiling, vyniká také s twintipem nebo pro snowkiting. Na twintipu je hangtime a lift neuvěřitelný a tento kite vás snadno a rychle vrátí proti větru. Navigace je intuitivní a super jednoduchá, dokonce i v 9 uzlech. Na sněhu TARGET rychle zrychluje a je extrémně dynamický a citlivý, přináší maximální boost a lift pro skoky a loopy.

Mířete vysoko s TARGETem, novým foil kite od F-ONE.

3D view

Zpět do obchodu