F-one Diablo V5

Objevte nový drak DIABLO V5, který si poradí s jakýmikoliv podmínkami, abyste se mohli soustředit na závodění. Po 18 měsících testování s našimi špičkovými týmovými jezdci vám s hrdostí představujeme našeho olympijského registrovaného draka.

  • Olympijský registrovaný drak
  • Super pevný a ultra stabilní
  • Elegantní čistý technický design
  • Velmi rychlé nafukování
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Obvykle 7-14 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
85 900 Kč 92 200 Kč 99 500 Kč 59 000 Kč 62 500 Kč 66 000 Kč 70 000 Kč 75 000 Kč 79 900 Kč od 59 000 Kč
Kategorie: KITE
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2022
Zaměření: Freeride, Race, Low wind, Foil
DIABLO V5 PREVIEW LOWDEF unsmushed 650x650
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

 

Program

 

 

Popis

Při vývoji draka DIABLO V5 jsme věnovali hodně času analýze současných a možných budoucích závodních formátů, abychom zjistili, jaké vlastnosti by měl mít olympijský závodní drak, aby se náš jezdec dostal na vrchol. Jako při každém vývoji jsme se důkladně zabývali našimi předchozími draky, jejich silnými a slabými stránkami a tím, jak bychom mohli využít všech našich předchozích poznatků, abychom se posunuli vpřed. S modelem DIABLO V5 jsme vstoupili na další výkonnostní úroveň.

U tohoto modelu jsme zapracovali na větším vnitřním tlaku, což znamená super pevnou a stabilní konstrukci.
draka, který zvládá vysoké úhly náběhu a rychlé manévrování. Kite nabízí maximální výkon s nejvyšší stabilitou. Díky novému, jednoduchému a čistému technickému designu se podařilo snížit hmotnost modelu DIABLO V5 ve srovnání s modelem V4. Nová vysoce výkonná konstrukce také snižuje roztažnost materiálu.

Použitím vývazu Technora a chytrého vnitřního složení jsme snížili celkovou délku bridle systemu při zachování stejné pevnosti a menšího odporu. Tím se zlepšují úhly a tím i celkové výkony.

Odstraněním síťoviny nad větracími otvory se V5 nafoukne mnohem rychleji a konce křídel téměř vykouknou okamžitě. Náš drenážní systém umožňuje automatický odtok vody a písku.

Drží krok se současnými závody a DIABLO V5 skvěle funguje na velmi krátkých lajných, kde vám poskytne maximální výkon.

Díky novému profilu a oblouku jsme vytvořili draka, který si poradí s jakýmikoli podmínkami, takže se můžete soustředit na závodění. VMG, rychlost po manévrech, fantastické úhly, připravte se na dosažení svých nejlepších výkonů na každé trati.

Neustále se budeme snažit zlepšovat výkony naší plachty, a to v rámci toho, co povoluje IKA pro schválené modely (IKA: Mezinárodní kiteboardingová asociace).

 

 

Size

 

 

 

Zpět do obchodu