Levo 900

Křídlo LEVO 900 bylo speciálně navrženo pro windsurfing: má velmi dlouhý rozpětí, aby poskytlo veškerou stabilitu požadovanou pro foiling na windsurfu a jeho povrchová plocha 900 cm? je dostatečně velká, aby zajistila potřebný vztlak.

Navrženo pro Windfoiling
Vynikající stabilita a řízení
Fantastický potenciál v rychlosti
Nová karbonová konstrukce s vložkou Alu

 Area: 900cm?
Aspect Ratio:  4.3
Weight: 1.2kg

Obvykle 7-10 dní
38 900 Kč
Kategorie: WIND FOIL
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Hydrofoil levo 900
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA

Product video

Program

 

levo-900

 

Popis

 

Klenutý tvar zajišťuje, že máte vždy dostatek kontroly a špičky jsou mírně zkroucené, aby se snížil odpor a zvýšila se stabilita.
Postavené z uhlíkového pre-preg karbonu s jednosměrnými a bi-axiálními vlákny, křídlo je lehké a větší stavba zajišťuje plnou kontrolu bez ohnutí. Má kovové jádro a konektor je plně obroben přes CNC pro velmi pevnou a přesnou montáž.

Vyvinuli jsme specifický trup, který činí fólii kompatibilní s windsurfingovými prkny, které mají fin box obvykle umístěný dále od zadní nohy. Spojení se sloupem je posunuto dozadu, aby bylo možné správně umístit křídlo a stožár. Pomocí tohoto vyhrazeného a delšího trupu pomáhá dosáhnout lepší stability ve všech směrech.

Trup (fuselage) je také plně opracován v hliníku a má připojení TITAN k zástrčce na jakoukoliv velikost našeho hliníkového stožáru.

Svým trupem nabízí LEVO 900 dokonalou kontrolu a stabilitu s velmi pěkným rychlostním potenciálem pro uživatelsky přívětivý windfoil balíček. Díky našim různým možnostem pro připojení horního sloupu může být namontován na jakékoliv desky se systémem tuttle, DeepKF nebo kolejnicemi twin track. 

 

 

 

3D view

 

 

 • Alu masts 45 > 85 cm
   

  Hliníková noha F-ONE lze použít pro všechny disciplíny, kite, surf, sup a windsurfing. Profil je lisován s přesností hliníkového bloku 6063. Tvar jeho sekce těží z našich dlouholetých zkušeností v kitefoilingu, které poskytují nejlepší kluzný pocit při zachování síly a hmotnosti. Dodává se se dvěma nerezovými ocelovými vložkami helicoil ve spodní i horní části pro upevnění spojovacích dílů a je proto plně modulární. Hliníková noha může být použita se všemi hydrofoily v rozsahu a je velmi snadné skočit z jedné délky na druhou. Pro připojení k prknu je k dispozici řada dílů (Plate, KF, Deep KF, Tuttle).

   

 • Carbon mast 65 cm
   

  Stožáry F-ONE Carbon poskytují úžasný potenciál rychlosti s nejvyšší přesností za všech podmínek. 

  S jejich high-performance profilem, který se vyvíjí od 1,2 cm na dně až po 1,35 cm nahoře, poskytují tyto nohy špičkový výkon. Jejich propracovaná karbonová konstrukce PRE-PREG s jednorázovým výlisem zajišťuje, že tyto nohy splňují požadovanou na tuhost v kroutícím momentu a v ohybu, aby udržely kontrolu nad foilem v každém okamžiku a zejména při tvrdém hranění.
   

  Tloušťka: 12mm (bottom) / 13.5mm (top)
  Šířka: 110mm (bottom) / 135mm (top)

   

    
 • Stab C300
   

  Stabilizátor C300 je univerzální a progresivní a může být kombinován s jakýmikoliv předním křídlem.

   
 • Titan mast foot
   

  Patka stožáru TITAN je spojovací díl, díky kterému jsou hliníkové nohy F-ONE kompatibilní se všemi trupy a křídly TITAN.

   
  PRE-PREG
   

  U tkanin Pre-preg je uhlíkové vlákno výrobcem přímo impregnováno epoxidovou pryskyřicí; To zaručuje dokonalý poměr mezi epoxidem a uhlíkem a představuje nejvyšší kvalitu procesu. Materiál se skladuje v chlazených prostorách a katalyzuje při 120 ° C ve formě. Vlákna Pre-preg musí být přepravována v chladících nákladních vozidlech a skladovat zmrazené. Jemnější poměr mezi uhlíkovými vlákny a epoxidovou pryskyřicí poskytuje nejlehčí hmotnost s nejlepšími mechanickými vlastnostmi uhlíkových vláken.

   

   

   

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení