MATIRA 10'6" & 10'8" Lightweight

Nafukovací paddle boardy MATIRA  jsou ideální na to, abyste si jednoduše a pohodlně vychutnali celý svět pádlování, vám nabídnou všestrannost a výkon, který budete potřebovat.

velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem Obvykle 7-10 dní Zvolte variantu
–15 % 15 300 Kč 16 100 Kč od 15 300 Kč
Kategorie: SUP
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
585 matira 10 6 10 8 lightweight
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA –15 %

Program

 
matira 106
 

Popis

 

Nafukovací boardy MATIRA, které jsou ideální na to, abyste si jednoduše a pohodlně vychutnali celý svět pádlování, nabídnou vám všestrannost a výkon, který budete potřebovat.

Nafukovací  MATIRA Stand Up Paddle je vyroben v 8 variantách, aby vám nabídl produkt dokonale přizpůsobený vaší praxi, velikosti, úrovni a potřebám pro maximální požitek z jízdy. Jakmile jsou zabaleny v obalu, lze je snadno přepravovat a lze je skladovat v malém prostoru.

Všechny tvary byly navrženy tak, aby desky fungovaly ve své kategorii, ať už se jedná o tvar Wave (zakřivený obrys, rafinovaný rocker line), Race (přímá rockerová linie vhodná pro nafukovací technologii, poměr tloušťky / šířky optimalizovaný pro pohodlí, rychlost a stabilitu) nebo Allround a Touring (stabilita, pohodlí, přístupnost a všestrannost).

 

 

dropstich
 
 
DROP STITCH

Neuvěřitelná technologie vyvinutá původně pro nafukovací záchranná letadla! Později byl používán výrobci nafukovacích člunů a kánoí. Skládá se z vertikálního stehu mezi palubou a trupem, který je udržuje paralelní a extrémně tuhý. To umožňuje nahuštění desek až na 21 PSI.

Zpět do obchodu