TT boardbag

Tento twintip bag je lehký, trvanlivý a vejde se do něj jakákoliv velikost desek na trhu, a to i s pady.
 

Zahrnuje vnitřní ochranu PVC náplastí, která chrání tkaninu před ploutvemi.

velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní
Značka: Manera
–31 % 1 300 Kč
Kategorie: SPORTBAGY
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2020
Zaměření: Twintip
stažený soubor (15)
Akce Novinka Tip
ZdarmaZdarma –31 %

silhouette-boardbags-twintip-623b0acc

 

 

Alu layer

 

ALU vrstva je reflexní materiál, který je velmi odolný proti trhání a nárazům, a její výhodou je, že odráží UV záření. Reguluje teplo vašeho povrchu board bagu, i když je vrstva ALU umístěna nahoru. Vaše deska nebude poškozena, pokud zůstane hodiny na slunci.

 

 
 

 

 

Airvent system

 

Být zavřený v mokrém a slaném board bagu není rozhodně příjemná siituace. Protože milujete svoje desky a vybavení, určitě chcete aby větraly! Vytvořili jsme proto gumový Airvent systém aby váš board bag mohl dýchat a zbavil se tak nepříjemného zápachu.

 

 
 
 
 

Dvojitý steh

Většina bagů je sešitá jedním stehem spojujícím horní a dolní část kolem celého obvodu. S vyzkoušením mnoha boardbagů jsme si uvědomili, že toto spojení je slabou oblastí, a potřebuje nejlepší konstrukci.

Jedná se o dlouhý, drahý proces, ale ujišťuje nás, že naše bagy budou nejodolnější.

 

 
 

 

Pvc patch protect

Některé části boardbagů jsou citlivé a jsou často taženy po zemi. Pro tyto účely jsme se rozhodli použít PVC náplast, která je nejodolnějším povrchem, jaký jsme mohli použít.

 
 

Swift wheels

Můžete mít nejlepší boardbag, ale pokud jsou kola levná, nebudete ji moci používat dlouho a navíc hluk, který to dělá, je na velice nepříjemný.  Kola, která používáme na našich board bags AIR-FORCE a GOLF, jsou velká, měkká a odolná, takže mohou jet kdekoliv a navíc jsou tichá.

 

 

Premium 600D and Tarpaulin

 

Díky technologiím a materiálům, které jsou v tomto sortimentu nabízeny, se tyto boardbagy stanou vašimi nejlepšími přáteli po celá léta, protože sdílejí všechny vaše cesty po celém světě. Jsou to pomůcky, nástroje ale i svědci.

 

 

 
 
Gallery