Air force boardbag

Air Force bag je vyvinut pro surfaře, kteří cestují po celém světě. Tato taška je vhodná pro cestu na letiště a z letiště rovnou na pláž, je to vynikající cestovatel a ochránce pro nejvíce křehké desky.

 

189X52CM - 4.4KG

velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní
Značka: Manera
–30 % 4 000 Kč
Kategorie: SPORTBAGY
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Rok: 2020
Zaměření: Surf
stažený soubor 1
Akce Novinka Tip
ZdarmaZdarma –30 %

 

silhouette-boardbags-air-force-0936d5d5 (1)

 

 

 

Airvent system

 

Být zavřený v mokrém a slaném board bagu není rozhodně příjemná siituace. Protože milujete svoje desky a vybavení, určitě chcete aby větraly! Vytvořili jsme proto gumový Airvent systém aby váš board bag mohl dýchat a zbavil se tak nepříjemného zápachu.

 

 
 
 
 

Dvojitý steh

Většina bagů je sešitá jedním stehem spojujícím horní a dolní část kolem celého obvodu. S vyzkoušením mnoha boardbagů jsme si uvědomili, že toto spojení je slabou oblastí, a potřebuje nejlepší konstrukci.

Jedná se o dlouhý, drahý proces, ale ujišťuje nás, že naše bagy budou nejodolnější.

 

 
 

 

Pvc patch protect

Některé části boardbagů jsou citlivé a jsou často taženy po zemi. Pro tyto účely jsme se rozhodli použít PVC náplast, která je nejodolnějším povrchem, jaký jsme mohli použít.

 
 

Swift wheels

Můžete mít nejlepší boardbag, ale pokud jsou kola levná, nebudete ji moci používat dlouho a navíc hluk, který to dělá, je na velice nepříjemný.  Kola, která používáme na našich board bags AIR-FORCE a GOLF, jsou velká, měkká a odolná, takže mohou jet kdekoliv a navíc jsou tichá.

 

 

Premium 600D and Tarpaulin

 

Díky technologiím a materiálům, které jsou v tomto sortimentu nabízeny, se tyto boardbagy stanou vašimi nejlepšími přáteli po celá léta, protože sdílejí všechny vaše cesty po celém světě. Jsou to pomůcky, nástroje ale i svědci.

 

 

 
 
Gallery