Magma Hood

 

Kukla MAGMA má dvojitý límec: Jeden zůstává mimo neopren, zatímco druhý patří dovnitř. Vytváří dvojitou bariéru proti vniknutí vody a zajišťuje, že kukla zůstane na svém místě.

Náš materiál Reflex-skin jsme použili v oblastech, kde potřebujeme mobilitu: krk, obličej, brada. Hlava a uši jsou postaveny z neoprenu s hladkým povrchem, který je vodě a větru odolný, aby zabránil ochlazení. Vnitřek je potažen fleece MAGMA pro bezkonkurenční teplo a rychlé schnutí.

Je to ideální zbraň, pokud chcete strávit zimu na vodě bez zamrznutého mozku.

velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Skladem Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Zvolte variantu
Značka: Manera
1 490 Kč
Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Hood MAGMA 2.5mm
Novinka

Magma fleece

Náš MAGMA materiál je jedním z nejteplejších na trhu. Kromě toho je vysoce flexibilní, což přináší bezkonkurenční volnost pohybu.

Jeho plyšové smyčky fungují jako účinné izolátory a generátory tepla a zároveň poskytují příjemný a měkký pocit, díky kterému je oblek neuvěřitelně pohodlný. Také velmi rychle schne.

 

Odolejte nejchladnějším zimním pojezdům a udržujte hlavu a ruce v teple


 
 
 

3D Design       

Tvar obleku byl vyvinut tak, aby přirozeně zapadl do lidského těla, takže neoprénová pružnost se používá pouze při pohybu.

Navrhujeme neoprénové obleky pro Kitesurfers, neoprenové obleky MANERA jsou navrženy přímo na modelu v poloze specifické pro Kitesurf, pro mnohem přirozenější pocit při jízdě.

Svoboda pohybu a pohodlí jsou oproti klasickým neoprenům výrazně zvýšeny.

 

 

Gallery