Magma Meteor HD 5,4,3mm 2020

MAGMA HOODED je nejlepším přítelem severních bojovníků. Díky 2mm větru odolné kukli Magma připojené k obleku 5,4,3 mm, můžete středoevropská jezera navštěvovat celoročně i v těch nejhorších (nezamrzlých) podmínkách.

Meteor Magma je postaven pro chladné a větrné dny v zimě. Magma fleece je jedním z nejlepších materiálů které máme: nejen že jeho plyšové smyčky fungují jako účinné izolátory a generátory tepla a zároveň poskytují hladký a měkký pocit, díky kterému je oblek neuvěřitelně pohodlný. Je vyroben tak, aby byl extrémně pružný i při velké tloušťce neoprenu. Pokud nechcete zůstat doma během ledových dnů, je to oblek právě pro vás.

velikost
barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Značka: Manera
–25 % 8 600 Kč
Kategorie: Pánské a dámské neopreny
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Pánské
Rok: 2020
Tloušťka neoprenu: 5.4.3
Zip: Front Zip
MEN 43 MAGMA HOODED BLACK FACE
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA –25 %

Product video

 

 
 
 
 

SD2 TAPE 2.0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše SD2 TAPE se stává SD2 TAPE 2.0. Neoprénové panely jsou stále zapečetěny a pak přišity "slepými stehy". Pak je páska SD2 svařována ohřívačem vzduchu, na rozdíl od minulých let, kdy byla páska ručně lepena. Tento nový proces přináší našim oblekům větší odolnost, vodotěsnost a pružnost.

 

 

 

Water strainer

Noha s neoprénem naplněná vodou je velmi nepříjemným problémem: Cedníkový panel MANERA je zde proto, aby tomu zabránil. Netěsný + perforovaný neopren okamžitě vypustí vodu z nohy a umožní vám pokračovat v ježdění v nejlepších možných podmínkách.

 

 
 

 

Strategic structure

Některé oblasti jsou velmi citlivé na tření, napětí a trhání. Všechny obleky MANERA byly navrženy s náročnými podmínkami:

  • Vyhnout se švům v oblasti napětí, maximalizovat flexibilitu a sílu.
  • Zajištění, aby švy byly pružné svisle, ale ne vodorovně.
  • Odstranění švů z třecích ploch, které zabraňují odření a zvyšují pružnost.
  • Posílení strategických částí a panelů tam, kde je potřeba.

 

 
 

 

Sealing print

Utěsňující tisky fixují neopren u kotníků a zápěstí. To má společnou roli, která udržuje vodu pryč a neopren je na správném na místě. Je vyroben tak, aby se dobře natahoval, ale zároveň se dá snadno svléci.

 

 

Neoprénové obleky MANERA jsou navrženy přímo na modelu v této specifické poloze, pro mnohem přirozenější pocit při jízdě.

 

Back knee emboss

Zadní strana kolen je oblast, která vyžaduje zvláštní péči. ZADNÍ KNEE EMBOSS pomáhá TRIPLEXu přirozeně se ohýbat pro větší pohodlí při ohybu kolen.

 

Back-knee-emboss

 

3D Design

Tvar obleku byl vyvinut tak, aby přirozeně zapadl do lidského těla, takže neoprénová pružnost se používá pouze při pohybu.

Navrhujeme neoprénové obleky pro Kitesurfers, neoprenové obleky MANERA jsou navrženy přímo na modelu v poloze specifické pro Kitesurf, pro mnohem přirozenější pocit při jízdě.

Svoboda pohybu a pohodlí jsou oproti klasickým neoprenům výrazně zvýšeny.

 

 

Neoprénové obleky MANERA jsou navrženy přímo na modelu v této specifické poloze, pro mnohem přirozenější pocit při jízdě.

 

 

 

Triplex Magma

The TRIPLEX MAGMA is clearly designed to be warm.

The MAGMA interior fleece works as an insulator, enclosing the heat produced by the body in its thousands of small loops.This creates a barrier against external cold and restores the heat accumulated during your every movement back to you.

 

triplex-magma-19 (1)

 

 

Magma fleece

Náš MAGMA materiál je jedním z nejteplejších na trhu. Kromě toho je vysoce flexibilní, což přináší bezkonkurenční volnost pohybu.

Jeho plyšové smyčky fungují jako účinné izolátory a generátory tepla a zároveň poskytují příjemný a měkký pocit, díky kterému je oblek neuvěřitelně pohodlný. Také velmi rychle schne.

 

 

 

magma-fleece

 

 

Fusion cut 

 
Různé neoprenové vrstvy jsou roztaveny na špičkách paží a nohou, aby byly tenčí a estetičtější. Zabraňuje vniknutí vody a zároveň chrání vnitřní neoprenovou pěnu zakrytím.
 

 

 
 

Phantom straps

Pokud pro vás panel s cedníkem stále není dostačující: kotníkové popruhy MANERA jsou navrženy tak, aby byly velmi tenké, takže je nelze odstříknout vodou. Jsou také dostatečně tuhé, aby zabránily vniknutí vody a lehké pro lepší pohodlí.

 

 

 
 
                         
 
Velikosti
 
 
 
 
 
neopren men
 
 
 
 
Gallery
 
 
 
 
 
 
Zpět do obchodu