F-one Bandit S

Zcela nový Bandit-S, vytvořen pro strapless kitesurf. Výběr šampionů a jezdců, kteří to myslí s kite surfem vážně..

  • Snadná manévrovatelnost: máte draka přesně tam, kde potřebujete
  • Vynikající drift: Soustřeďte se na surfování, ne na draka
  • Výkon na vyžádání: Vypněte jej a znovu zapněte pomocí konečků prstů
  • Fantastická stabilita: Užijte si hladkou jízdu bez ohledu na podmínky
  • Předvídatelnost: BANDIT-S okamžitě reaguje na každý povel jezdce
velikost
barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
Značka: F-ONE
–30 % 18 830 Kč
Kategorie: Nafukovací Kite
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Zaměření: Wave, Allround, Freeride, Low wind, Foil
BANDIT S BASALT CORAL
Akce
ZDARMAZDARMA –30 %

Product video

 

 

Program
 

program bandit S

 

 

Popis

 

 

Bandit-S 5

 

 

Surfování s drakem představuje pro jezdce značnou výzvu, oceán se neustále mění a rychle se pohybuje, vítr je síla v neustálém pohybu a celou dobu musíte ovládat draka a desku, abyste maximalizovali každou sekundu na vlně. Naším cílem u BANDIT-S bylo vytvořit draka, který umožňuje jezdci soustředit se na jízdu na vlně a nestarat se o draka.

 

Tah v baru na BANDIT-S je velmi malý; nikdy necítíte tahání draka nebo únavu na pažích. Jen s malým povelem z vašich prstů můžete započít neuvěřitelně citlivé ovládání. Náběhová hrana je tenčí, což umožňuje kroucení draka a tvar křídla dále zvyšuje odezvu. To je ideální pro podmínky na onshore, kde musíte při jízdě řídit draka kolem vlny. Točení je klíčové, což znamená, že můžete draka rychle přesměrovat třeba pro bottom turn, což vám umožní přesně sledovat vaše surfovací linie.

 

Síla není nic bez kontroly; když povolíte bar na BANDIT-S, můžete úplně vyhodit všechnu sílu z draka. To okamžitě uvolní jakýkoli tah z draka, což vám umožní skutečně surfovat po vlně shora dolů. Je to působivé, jak mění pocit vaší desky; najednou zjistíte, že jste na vlně úplně svobodní. Do ostrých otoček drak dodá přesné množství energie a odezvy, které potřebujete.

 

Stabilita byla další oblastí, na které jsme pracovali, abychom BANDIT-S umožnili dokonale sledovat jezdce za podmínek side-off. Kite je letos lehčí díky novému 130g Teijin Dacronu s materiálem ripstop, který používáme. Pomáhá to nejen schopnosti driftovat, ale také to zlepšuje rychlost otáčení. Zjistíte, že BANDIT-S je vždy přesně tam, kde chcete.

 

Jednou z nejlepších vlastností nového BANDIT-S je jednoduchost ovládání; je to jeden z nejintuitivnějších draků na trhu, říká IKSURFMAG Editor Rou Chater poté, co sním letěl. „Drak je neuvěřitelný, je to tak snadné ovládat a udržet draka, tam kde chcete. Ovládání prstem, neuvěřitelná rychlost, skoro jsem zapomněl, že jsem ovládal draka, bylo to tak přirozené. “ Je to druh draka, do kterého se dostanete okamžitě, což znamená, že se můžete soustředit na vlnu před sebou.

 

Pro strapless jízdu je BANDIT-S navržen tak, aby vyskočil vysoko, což vám pomůže získat body od rozhodčích nebo davy na pláži. Kiteloop má zase malý poloměr a nebude vás příliš kopat, takže můžete mít kontrolu nad svou deskou. Okamžitý depower také umožňuje zůstat v kontaktu s deskou,  třeba při front nebo backrollu. Kite vám umožní pracovat na vašem dalším velkém triku.

 

Díky těmto vlastnostem je BANDIT-S také fenomenálním drakem pro hydrofoil, rychlé otočky generují spoustu energie, abyste mohli jezdit s menším drakem což umožní snadné hranění proti větru. Jeho lehkost a stabilita jsou základními vlastnostmi pro hydrofoil. S velkým křídlem a malým drakem můžete mít hodiny zábavy.

 

Pokud chcete vylepšit některé skoky na twin tipu, může to udělat i S, je to velmi snadný drak, na kterém můžete skočit, protože je nabitý výkonem. Je to snadné a odpouštějící, když se učíte bez poutek, a pro twintip je to také super.. Ať už jedete na jakémkoli prkně, zjistíte, že Bandit S je intuitivní, aby vás dostal do vzduchu.

 

BANDIT-S je nejpřirozenější a nejintuitivnější vlnový drak, jaký jsme kdy vytvořili; připravte se vaši jízdu posunout na další úroveň.

 

 

 

 

3D view