Union 2019

UNION využívá hi-tech výrobních procesů, což mu umožňuje být mnohem lehčí než ostatní trapézy na trhu. Jeho hlavní znakem je EXO jádro, které rozptyluje rovnoměrně zátěž po celé ploše a tím nabízí extrémní komfort, ale také spolehlivost, životnost a bezkonkurenční váhu.

 

Vyzkoušejte UNION a dostanete vynikající oporu s minimální váhou navíc.

velikost
barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Skladem Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Zvolte variantu
Značka: Manera
–30 % 3 500 Kč
Kategorie: MANERA
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
stažený soubor (1)
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA –30 %
 

 

 

Feather Weight

S hmotností pouhých 1,1 kg (střední velikost, bez háku) budete muset dávat pozor, aby vám trapéz na pláži neodletěl! :-) UNION je jedním z nejlehčích trapézů na trhu a zůstává lehký, i když je mokrý, protože neabsorbuje žádnou vodu. Nový UNION je téměř bez tíže na vašem těle; ani si nevšimnete, že ho máte na sobě.

 

 

Single Foam

 

 

Komfort je prvořadý v každém postroji; UNION používá jedinou vstřikovací formu k vytvoření jednodílné pěnové podložky. Díky tomu je mimořádně trvanlivý, protože čím méně lepených nebo sešitých dílů, tím méně je případných problémů. Absorbuje mnohem méně vody a je mnohem lehčí než vícevrstvé pěny používané u většiny trapézů..

 

 
 

 

 

Energy Dispersion Plate

 

Energy Dispersion Plate (plát pro rozdělení energie) funguje stejně jako průlomový rám pro disperzi energie, který jsme propagovali již před čtyřmi lety. Union integrované jádro přímo spojené s hákem, zajišťuje rozložení 100% síly z draka do vašich zad.

To vytváří bezkonkurenční pohodlí tím, že rozptyluje tlak na záda díky přesně padnoucímu a dlouhodobě vyvíjenému tvaru, aby byla zajištěna optimální podpora. Rozptýlením zátěže kolem tohoto jádra přímo z háku se odlehčí měkčí části postroje, jako je pěna, termoforma a šití, což činí postroj ještě odolnějším a spolehlivějším!


 
 
 
 

Down hold system

 

Není nic horšího než trapéz, který se během kitování vytahuje nahoru. Vyvinuli jsme DOWN
HOLD SYSTEM, asymetrické uchycení, které rozděluje síly směrem dolů.

Zajištěný ve své původní poloze, hák zůstane tam kde patří.

 
 

 

 

Tuck flap

 

TUCK FLAPS dále pomáhají systému DOWN HOLD pomocí pásek umístěných na koncích držáků háku, které se vkládají postroje. Jakmile jsou popruhy utaženy, jsou stlačené a zamčené.

Zesílením spojení mezi postrojem a hákem zabrání jízdě nahoru.

 

 

 

Spreader bar system

 

 

Chtěli jsme se vyhnout nepříjemnému bočnímu zmáčknutí postroje na hrudi, což je důvod, proč přizpůsobujeme velikosti háku.

Dobře se hodící velikost bude táhnout podél obou stran postroje, zatímco hák, která je příliš krátký, bude tahat s ostrým úhlem, vyvíjet tlak na jezdce a způsobovat nepříjemnou bolest

 

 
 

Video

 

 
 
Velikosti
 
 
trapezy velikost
 
 
 
Zpět do obchodu