F-one Bullit

Dostane vás do výšky!

 • Ultra rychlé otáčení
 • Super power kiteloops
 • Přímá a pohotová reakce řízení
 • Naprostá kontrola
 • Stvořený pro silný vítr
 • 3 spírová konsterukce
velikost
barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Zvolte variantu
Značka: F-ONE
–25 % 22 350 Kč 22 350 Kč 23 400 Kč 23 400 Kč 24 600 Kč 24 600 Kč od 22 350 Kč
Kategorie: KITE
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
Zaměření: Freestyle, Big air, Megaloop
BULLIT 2020 SLATE BLUELAGOON
Akce
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA –25 %

Product video

 

 

 

Program

 bullit program

 

 

Popis

 

 

Objevte BULLIT, nejnovější zbraň, stvořena pro big air megaloop!

Adrenalinový závisláci,  BULLIT vám dá to, co potřebujete, a otevře dveře do světa Big Air.

 

BULLIT se zaměřuje především na silný vítr. Abychom pro něj vytvořili ideálního draka, pracovali jsme na 3 bodech.

 

 • Ovládání: Zaměřujeme se na dokonalou kontrolu, od začátku skoku až po plynulé přistání, a to ideálně pokud jste přebušení. Během skoku se na svého draka nemusíte dívat díky neustálé zpětné vazbě. Tento pocit na baru posiluje kontrolu a dává vám přesnost, kterou potřebujete při jízdě.
  BULLIT je velmi dobře vyvážený, překvapivý ve středním rozsahu větru, protože nabízí velmi malý boční tah, kdykoli můžete ovládat jeho rychlost a stoupat.. Jeho ovládání je inspirováno modelem BANDIT 2020 a BULLIT reaguje rychle a bez dlouhé odezvy, takže se cítíte sebevědomě a jste připraveni poslat ten nejvyšší skok.

 

 • Hangtime: Big Air není nic, pokud vám drak nedává dobrý hangout. BULLIT má schopnost vás dobře nakopnout a dodat více času po kiteloopu. Nikdy předtím vám drak nedal takový adrenalin.

 

 • Kiteloops: s BULLIT víte do čeho jdete!
  - Klasický kiteloop: musí být rychlý, bezpečný a s měkkým přistáním, BULLIT nabízí velmi rychlé chycení
  Pokud pošlete loop během skoku v silném větru, BULLIT vám dá fantastický výtah a je to úžasný pocit.
  - Megaloop: BULLIT se v okně otočí níže a táhne vás vodorovně. BULLIT nabízí širší poloměr tahu bez zastavení u konce kiteloopu. Velký lineární tah je udržován od začátku skoku do měkkého přistání, a to odlišuje tento kite od ostatních.

Díky této dokonalé kiteloop mašině budete moci kombinovat rotace a board off. Váš megaloop bude odhodlanější, ale také bezpečnější!

 

DESIGN

 

Spolu s Robertem Grahamem, naším designérem, jsme byli nadšeni, že vytvoříme megaloop draka. Je vzrušující představit si specifikace a porozumět potřebám jezdce, jako je Liam Whaley, který chce vyhrát KOTA. BULLIT jsme navrhli nejen pro umístění na pódiích, ale také proto, abychom nabídli Big Air pocit co největšímu počtu jezdců.
Nezačínali jsme s holýma rukama, protože BULLIT je výsledkem zkušeností našeho BANDITU. Dokázali jsme se osvobodit od omezení nízkého větru pro BULLIT, který vyžaduje docela dost síly. Proto jsme byli schopni pracovat na nových profilech, obrysu s vyšším poměrem stran, který funguje neuvěřitelně dobře při silném větru, ultra stabilní se širšími a hranatějšími křídly.

Půjčuje si trochu tvaru a feelingu z WTF !? s velkým nádechem BANDIT 2020 pro silnou povahu. Commitment je klíčovým slovem BULLIT pro novou zbraň nabitou adrenalinem. Je to prostě drak přizpůsobený této velmi specifické disciplíně: 8 - 9 - 10m².

 

Finally, all our kites are “plug and play” and the BULLIT is no exception to this rule. Connect your lines and it’s up to you. No unnecessary adjustments, the fun is direct, no questions asked.

Nakonec jsou všechny naše draky „plug and play“ a BULLIT není výjimkou z tohoto pravidla. Přivažte liny a je to na vás. Žádné zbytečné úpravy, žádné otázky.

The BULLIT offers a new standard for those who want to push their limits in Big Air. Take a step up and send some megaloops, don’t forget a little late back in between, you’re not up there to admire the scenery!

 BULLIT nabízí nový standard pro ty, kteří chtějí posunout své limity v Big Air. Udělejte krok nahoru a pošlete několik megaloops, nezapomeňte na late backroll, nejste tam nahoře, abyste obdivovali scenérii! ;-)

 

 

3D view

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení