EXO 2019

Trapéz EXO byl vyvinut pro optimalizaci rozložení zátěže a tím zamezuje chybnému umístění tlaku na vašich zádech. Proto jsme pracovali s lidskou kinetickou vědeckou laboratoří, která nám na tomto projektu velmi pomohla.

Jejich vědecký přístup a znalosti lidské stavby nám umožnily vytvořit postroj poskytující úroveň pohodlí, která byl předtím neobjevený.

velikost
barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Skladem Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Obvykle 7-10 dní Zvolte variantu
Značka: Manera
–31 % 4 500 Kč
Kategorie: Kite bederní trapézy
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Unisex
EXO 2019 (barva Aurora, velikost XXL)
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA –31 %

 

 
Popis

 

Energy Dispersion Frame

 

 

EDF je šestiúhelníková konstrukce s různými stupni tloušťky. Je přímo spojen s hákem přes popruhy a přezky.
Díky svému tvaru a struktuře je tlak rozprostřen na mnohem širší plochu zad a tím lépe a plynule reaguje.

Tím, že je EDF koncentrovaný na malé ploše zad, chrání uživatele od jakékoli nechtěné svalové snaze vyrovnat špatnou trakci. EDF je přímo připojen k háku přes popruhy a přezky, takže přijímá 100% síly draka.

 
 
 
 
 

Ballistic nylon

 

Tento materiál byl vyvinut pro integraci do brnění navržených Royal Air Force pro své piloty.

Tento materiál je vyroben ze silných nylonových nití sestavených velmi těsně, nabízí vynikající odolnost proti oděru a extrémní životnost. Tato inovace prodlužuje životnost postroje MANERA.

 

 

 
 

 

Single Foam

 

Komfort je prvořadý v každém postroji; UNION používá jedinou vstřikovací formu k vytvoření jednodílné pěnové podložky. Díky tomu je mimořádně trvanlivý, protože čím méně lepených nebo sešitých dílů, tím méně je případných problémů. Absorbuje mnohem méně vody a je mnohem lehčí než vícevrstvé pěny používané u většiny trapézů.

 


      
 
 
 

Down hold system

 

Není nic horšího než trapéz, který se během kitování vytahuje nahoru. Vyvinuli jsme DOWN
HOLD SYSTEM, asymetrické uchycení, které rozděluje síly směrem dolů.

Zajištěný ve své původní poloze, hák zůstane tam kde patří.

 

 

 
 

Tuck flap

 

TUCK FLAPS dále pomáhají systému DOWN HOLD pomocí pásek umístěných na koncích držáků háku, které se vkládají postroje. Jakmile jsou popruhy utaženy, jsou stlačené a zamčené.

Zesílením spojení mezi postrojem a hákem zabrání jízdě nahoru.

 
 

 

Manera leash release

 

Dva odstřely leashe jsou integrována do postroje EXO, což umožňuje snadné odstřelení, ať už jste pravák nebo levák. Leash může být instalována napevno mezi dvěma kroužky.

 

 

 
 
 
 
 

Spreader bar system

 

Chtěli jsme se vyhnout nepříjemnému bočnímu zmáčknutí postroje na hrudi, což je důvod, proč přizpůsobujeme velikosti háku.

Dobře se hodící velikost bude táhnout podél obou stran postroje, zatímco hák, která je příliš krátký, bude tahat s ostrým úhlem dovnitř a vyvíjet tlak na jezdce a způsobovat nepříjemnou bolest

 

.

 
 

VIDEO

 

 
Velikosti
 
 
trapezy velikost